Як бізнесу знайти клієнтів в інстаграмі в період карантину

В умовах швидкого поширення коронавируса і оголошення карантину найбільше страждає маленький і середній бізнес. Люди йдуть на самоізоляцію – підприємці втрачають клієнтів. І якщо до настання цих складних часів ви не замислювалися про розширення справи в інстаграмі, зараз – саме час.

У першу чергу ця стаття написана для бізнесменів з невеликим справою: маленькі магазини, не пов’язані з роботою кафе, локальні організації. Так як в цій непростій ситуації карантину їм потрібно швидко і з мінімальними витратами знайти альтернативний варіант роботи.

Як би не було дивно, багато сфер бізнесу відмінно себе почувають в онлайні. Власникам магазинів не обов’язково спішно замовляти сайт – можна оформити сторінку в інстаграмі, де клієнти можуть задавати питання і оформляти замовлення. Кафе і ресторани можуть розмістити своє меню і приймати заявки на доставку або безконтактний самовивезення, для того, щоб самоізоляція їх клієнтів пройшла комфортніше.

З чого почати бізнес в інстаграм

Якщо у вас вже є профіль в instagram – відмінно. Якщо немає – його потрібно створити.
Офіційне додаток інстаграм можна скачати на андроїд в Google Play і на IOS в App Store

Процес реєстрації – швидкий і простий. Потрібно ввести свою електронну адресу, номер телефону та інформацію про себе.

Також вам потрібен акаунт у фейсбуці. Він потрібен для того, щоб дати профілем в інстаграмі статус бізнес-сторінки і стежити за статистикою. Зареєструватися можна перейшовши за посиланням.

Після того, як ви зареєструєтесь в Facebook, потрібно зв’язати його з інстр. Як це зробити, детально описано в статті «Як зв’язати акаунти Інстаграм і Фейсбук: покрокова інструкція».

Отже, у вас є бізнес аккаунт в інстаграмі, пов’язаний з Фейсбук. Пора приступити до оформлення. Потрібно зробити шапку профілю, додати контакти, опублікувати пости «Як додати фото в Інстаграм?» з вашими товарами.

Ви можете робити це і з комп’ютера: «Як завантажити знімок в ІНСТА з ПК?». Детальніше про підготовку сторінки в інстаграм для бізнесу: «Як створити інтернет-магазин в Instagram з нуля?».

Як перевести офлайн бізнес в інстаграм

Криза, пов’язана з епідемією коронавируса диктує свої правила. Неважливо, який бізнес саме у вас. Щоб не втратити велику кількість клієнтів в період карантину, потрібно зробити так, щоб вони могли користуватися вашими послугами дистанційно або з мінімальними контактами.

Перед початком роботи в інстаграме рекомендуємо ознайомитися з матеріалами «Як почати заробляти в ІнстаграмІ з нуля: інструкція» і «Як залучити клієнтів в інтернет- магазин в інстаграм».

Після того, як ви зробили всі необхідні перші кроки, описані вище, переходимо до просування. В умовах дуже обмеженого бюджету, для початку, можна скористатися методами, що не вимагають вкладень. Про них ми докладно написали в статті: «Як розмістити рекламу в Інстаграмі безкоштовно?».

Якщо у вас невеликий місцевий бізнес, наприклад, кафе, в якому любили вечеряти місцеві жителі, і ви переходите на доставку, не забудьте вказувати геотегів. Він допоможе людям знайти сторінку вашого закладу за місцем розташування і дізнатися всю необхідну інформацію.

Прикріплювати геоположення потрібно до кожного посту, детальну інформацію ви знайдете тут: «Як додати геолокацію в Instagram».

Не забувайте про своїх клієнтів, навіть, якщо на початку роботи це будуть кілька людей. У період карантину та самоізоляції аудиторія зростатиме швидше, ніж у спокійні часи. Відповідайте кожному на всі питання в директ, все про роботу чату ви знайдете в статті «Директ в інстаграм: детальний огляд всіх функцій».

Обов’язково стежте за статистикою (Для чого потрібна статистика інстаграм аккаунта) так ви зможете зрозуміти , як працювати в інстаграмі в кризу ще ефективніше.

Реклама компанії в інстаграмі

Якщо ви готові вкласти кошти в рекламу, то просування буде швидшим. Щоб витратити якомога менше грошей, оформленням можна зайнятися самостійно.

Радимо придивитися до просування в історіях. Цей вид не менш ефективний і економний. Про всіх позитивних і негативних сторонах можна дізнатися в статті «Реклама в Сторіс: плюси і мінуси, вартість, підготовка аккаунта до запуску».

Поради, як ефективно працювати в інстаграм на карантині

Тренд самоізоляції в інстаграмі – значок «залишайтеся вдома» . Він допоможе побачити вашу історії великої аудиторії, а значить – безкоштовно прорекламувати і збільшити популярність, привести нових клієнтів.

Наприклад, якщо у вас кафе або магазин, ви можете розповісти в Сторіс, що ваші послуги і товари можна отримати в новому форматі, як доставка або онлайн-замовлення. Про переваги стікера stay home для бізнесу та просування читайте в статті «Залишайтеся вдома в інстаграм» .

Віддавайте перевагу «білим» способам розкрутки в інстаграм не тільки на карантині в період коронавируса, але і в подальшій роботі. Про всі існуючі варіанти просування інстаграма ви дізнаєтеся в добірці «Як набрати передплатників в інстаграмі».

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: