Як видалити переписку (СМС) в Інстаграмі – докладна інструкція

Інстаграм працює на мобільних пристроях і комп’ютерах. У соціальній мережі можна ділитися фотографіями, відео, підписуватися на сторінки користувачів і спілкуватися з друзями. Розберемося, як видалити переписку в Інстаграмі в чаті Direct, чи можна стерти повідомлення у співрозмовника.

Як видалити повідомлення в Інстаграмі

Стерти СМС можна через комп’ютер або телефон, опція вбудована в соціальну мережу за замовчуванням і не вимагає настройки. Для переходу в Direct можна натиснути на кнопку у вигляді паперового літачка або свайпнуть по дисплею справа наліво.

Важливо. Якщо в мобільному телефоні немає Директу, поновіть Інстаграм до останньої версії. Оновлення завантажуються безкоштовно.

На мобільному телефоні

Видалити переписку або одне повідомлення можна за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно встановити офіційну програму Instagram і увійти в свій аккаунт. Опція підтримується на пристроях з Android і iOS.

Як видалити СМС в Instagram через телефон:

 1. Запустіть соціальну мережу, перейдіть у вбудований чат, як показано вище.
 2. У списку виберіть діалог, відкриється вікно з повідомленнями.
 3. Натискайте на повідомлення протягом 1 – 2 секунд, в вікні натисніть на кнопку «Скасувати відправку повідомлення».
 4. Послання віддалиться моментально, додаткового підтвердження не буде потрібно.

Важливо. Стерти можна тільки відправлені СМС, отримані повідомлення видалити не вийде. Для виконання операції попросіть одного стерти своє послання, воно віддалиться у відправника і у одержувача.

З комп’ютера

Стерти СМС можна через комп’ютер. Для цього доведеться відкрити мобільну версію в браузері, встановити офіційний додаток для Windows 10 або увійти в соціальну мережу через емулятор Андроїд. В онлайн – версії Директ не вбудований, включити його можна через панель для розробників, переключившись на мобільну версію.

Як видалити перейти в Директ і видалити повідомлення на ПК, не встановлюючи додаткових додатків:

 1. Запустіть браузер, наприклад Google Chrome, І перейдіть на офіційний сайт Instagram.
 2. Увійдіть в свій профіль за допомогою логіна і пароля.
 3. Натисніть на клавіші CTRL + SHIFT + I, Клацніть по кнопці у вигляді мобільного пристрою, поновіть сторінку за допомогою F5.
 4. Перейдіть в Direct, клікнувши по кнопці у вигляді літачка.
 5. Натисніть по потрібного чату, наведіть курсор миші на повідомлення, натискайте протягом 1 – 2 секунд. У меню натисніть на «Скасувати відправку».

Важливо. Повідомлення віддалиться моментально. Стерти можна тільки своє послання, виділити і видалити отримане СМС не можна.

Масове видалення повідомлень

У Instagram Direct можна видалити весь чат. Опція доступна на мобільному телефоні. Для виконання операції потрібно вибрати діалог, натиснути на нього, тапнути по клавіші видалення.

Як видалити всю переписку через мобільний пристрій:

 1. Відкрийте додаток Instagram, перейдіть в Direct.
 2. У списку знайдіть потрібну переписку, натискайте на неї до появи меню.
 3. Натисніть клавішу «Видалити».
 4. Підтвердіть дію.

Чат зітреться за кілька секунд. Історія повідомлень залишиться у одержувача в повному обсязі. Відновити віддалену переписку не вийде, в Instagram не передбачено резервного копіювання даних.

Як відправити зникаюче повідомлення

У Інстаграмі можна відправити СМС, яке зникне автоматично. Зробити це можна через директ. Текст або картинка зникнуть автоматично відразу після перегляду.

Як відправити зникаюче СМС:

 1. Увійдіть в Direct, виберіть співрозмовника.
 2. Натисніть клавішу у вигляді камери, перейдіть в режим «Створити».
 3. Надрукуйте послання, застосуєте потрібні ефекти, клікніть по клавіші «Далі».
 4. Виберіть режим разового перегляду, натисніть на аватарку одержувача для відправки.

Одержувач почує оповіщення, перейде в Direct, подивиться повідомлення і воно зникне автоматично. У зникаючому СМС можна відправити текст, картинку або відео. Опція нагадує Stories, у верхній частині вікна відображається таймер у вигляді смужки. Переслати або зберегти таке повідомлення не можна.

Важливо. Опція з’явилася недавно. Вона доступна на пристроях з Android і iOS. Якщо відправка зникаючих СМС недоступна, спробуйте оновити мобільний додаток.

Чи доступно відновлення діалогу

Видалити відправлене повідомлення можна за допомогою мобільного телефону і комп’ютера. Для доступу до Директу через ПК, доведеться встановити офіційний додаток, емулятор операційної системи Android або відкрити мобільну версію через браузер.  Видалити можна тільки відправлені СМС.

Чи можна відновлювати повідомлення в Instagram? Така опція не передбачена, проте повернути переписку в разі видалення можна. Для цього попросіть співрозмовника скопіювати потрібні послання і переслати їх. Якщо один теж очистив чат, відновити його не вийде.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: