Як завантажити знімок в інстаграм з ПК?

Команда Інстаграма завжди позиціонувала свій додаток як мобільний соціальну мережу для обміну фото усіма її користувачами. Першочерговим завданням завжди є поліпшення ІНСТА для смартфона. І оновлення для десктопів випускаються не часто.

Існує безліч способів, як сидіти в інстаграм з комп’ютера , у кожного з них є плюси і мінуси. Десь функцій навіть більше, ніж в самому додатку, а десь дуже зручний і зрозумілий інтерейса. Але не кожен з цих способів дозволяє додавати фото в інстаграм з комп’ютера. До того ж іноді опублікувати знімок потрібно в короткий термін – часу завантажувати та встановлювати сторонні програми просто немає.

Найпростіший спосіб додати фото в інстаграм через комп’ютер

У instagram є офіційний сайт, який підтримується, в тому числі і російською мовою. Але на ньому немає можливості запостити фотку в стрічку, наприклад, з ноутбука. Завдяки маленькій хитрості це обмеження можна обійти. Розповімо про виверту, яка дозволить додати фото з комп’ютера в інстаграм.

Подивіться відео або дотримуйтесь покрокової інструкції під ним, щоб опублікувати фото в інстаграм з комп’ютера.

  • Відкрийте instagram.com, залогініться і прихильника чи критика наразі.

 

  • Натисніть одночасно клавіші Ctrl, Shift і I. Або клікніть на будь-яке місце на сторінці правою кнопкою мишки і натисніть на самий останній пункт меню, – подивитися код.

 

 

  • На що відкрилася половині з кодом виберіть іконку смартфона і планшета. Обов’язково поновіть сторінку .

 

 

  • Браузер буде думати, що вхід на сайт був виконаний з телефону і відкриє мобільний варіант соціальної мережі. З його допомогою можна додати фото через комп’ютер в інстаграм.

  • Після того, як сторінка на комп’ютері буде оновлено, можна закрити вікно коду для зручності. Будьте уважні, не закривайте саму сторінку. Код закривається хрестиків в тій же сходинці, що й іконки мобільних девайсів.

Тепер будь-який користувач може завантажити фото в інстаграм з ноутбука. Зробити це можна точно таким же способом, як і в мобільному додатку. Детальну покрокову інструкцію можна знайти тут: Як додати фото в Інстаграм? 

Через браузер на комп’ютері також можна застосовувати фільтри до фото та редагувати знімок. Можете придумати підпис до фотографії і додати геолокацію.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: