Як почати заробляти в Інстаграмі з нуля: інструкція

Інстаграм давно став однією з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Для деяких людей Інста повноцінна робота, а для багатьох компаній інстаграм став основною торговою майданчиком. Але для незнаючої людини перші кроки найскладніші. З чого ж почати організації, яка бажає знайти нову нішу або починаючому блогеру?

Спочатку потрібно визначити, на чому власник сторінки збирається заробляти. Це можуть бути власні послуги або реклама інших користувачів і продуктів. Більше ідей для заробітку в відео.

Працюючі на себе люди пропонують фотосесії, юридичні консультації, тренінги, психологічну підтримку і т.д. Приватні компанії пропонують звернутись в автосервіс, салон краси, спортивний комплекс, розважальний або торговельний центр. Фрілансери пропонують виконати роботу онлайн – розробити дизайнерський проект, написати статтю, створити сайт або програму.

До способів заробітку реальних грошей в Інстаграм відноситься продаж чужих послуг. Для цього знаходять товар або послугу, яка дозволить отримувати комісію. Після цього запитують партнерську посилання і публікують рекламу в профілі. Для кожного товару створюється окремий акаунт, посилання на який дається в профілі. В постах пропонують перейти за цим посиланням.

Підготуйте свій аккаунт до прийому трафіку

Чим яскравіше і оригінальніше буде пропозиція, тим швидше воно знайде відгук серед потенційних клієнтів. Можна не тільки чекати, поки користувачі підпишуться на бізнес-сторінку, а й самостійно відправляти запити і підписуватися на інших користувачів.

Для відстеження тенденцій і статистики необхідно перевести особистий профіль в бізнес-аккаунт, що відкриє широкі можливості. Зазвичай її пов’язують зі сторінкою в Facebook.

Приклади правильно оформлених профілів

Правильно оформити профілі можна, якщо ретельно стежити за якістю контенту. Це не тільки виключить бан, але і дозволить створити хороший паблік, в якому буде зацікавлене безліч користувачів.

Просто заробити гроші в Інстаграм за короткий проміжок часу не вийде. В першу чергу необхідно публікувати якісні матеріали, що цікавлять людей. Тільки після цього можна розраховувати на прибуток. Компанії віддають перевагу оригінальним блогерам, ніж людям, націленим на заробляння легких грошей.

Для прикладу можна подивитися акаунти rad.slime, me_and_orla, abalancedbelly і інші популярні сторінки. Про правильне оформлення інтернет-магазину читайте в статті: Інтернет-магазин в instagram з нуля.

Складіть план просування

Щоб заробити в Інстаграмі, потрібно мати план дій. У плані просування необхідно вирішити такі питання:

  • знайти джерела прибутку і партнерів;
  • скільки ви хочете заробляти в Інстраграмі;
  • визначити основну тему;
  • яка цільова аудиторія – стать, вік, купівельна спроможність;
  • створити контент-план (тематика публікацій);
  • первинні капіталовкладення;
  • рекламна кампанія сторінки.

Чим докладніше будуть розписані пункти, тим простіше і швидше відбудеться реалізація поставленого завдання. Детальніше про притягнення клієнтів в інстаграм-магазин читайте в статті: Як залучити й утримати клієнтів в інтернет-магазин.

Оптимізуйте медіаконтент

Зробити контент цікавим – основне завдання початківця бізнесмена. Партнери стануть платити тільки за перегляд і проявлений інтерес не тільки до сторінці, на якій публікується інформація, але і до самої реклами.

Для цього краще вести статистику, Що дозволить утримати інтерес публіки протягом тривалого часу. Чим вище зацікавленість – тим більший прибуток, закономірність досить проста.

Для цього можна спілкуватися з аудиторією, що дозволить виявити справжній інтерес клієнтів. Також в цьому допоможе активність – лайки, коментарі і т.д. Високим показником є ​​відгук 50 людей з 1000 передплатників, а також 3 і більше коментаря від аналогічної кількості користувачів.

Оптимізація дозволяє збільшити дані показники – активність користувачів стане вище. Для цього можуть знадобитися такі способи:

  • підвищення якості зображень;
  • SEO-оптимізація за допомогою хештегів, підписів тощо.;
  • генерація нових ідей для розкрутки;
  • розсилки;
  • конкурси з призами;
  • живе спілкування з передплатниками.

Креативність – запорука успіху. Якщо придумати оригінальний варіант реклами або ведення аккаунта, це приверне більшу кількість людей, ніж стандартна бізнес-сторінка. При цьому важливо відстежувати активність аудиторії, щоб побачити її реакцію на подібну дію.

Дотримуйтесь правил Instagram і рекламодавців

Робота на сторінці в Інстаграмі повинна здійснюватися відповідно до встановлених адміністрацією правилами. В іншому випадку інстапрофіль може відправитися в бан. Такі ж правила диктують рекламодавці, які будуть платити гроші за рекламу. Збереження репутації безпосередньо залежить від дотримання цих двох простих правил, однак деякі нехтують ними, що може привести до значних втрат часу і сил, а також позбавити прибутку.

Тіньовий бан є одним із способів зупинки діяльності бізнес аккаунта. Він накладається в декількох випадках, в тому числі при використанні знімків зі сторінки іншого користувача без його згоди.

Знімки нецензурного змісту також призводять до накладання санкцій на сторінку. Відповідно до російських законів заборонено пропагувати насильство і тероризм, адміністрація соцмережі доповнила цей список пропагандою схуднення.

Передача профілю в користування іншій людині також може спричинити тіньової бан.

Є кілька нестандартних способів отримати бан. Не варто нехтувати якістю фото, тому що це також є причиною призупинення дії профілю. Також накладається ліміт на лайки, коментарі та підписки на добу (1000 шт.). Отримати цю інформацію можна, перейшовши в розділ «Параметри» в додатку на телефоні.

Слідкуйте за статистикою

Побачити зацікавленість публіки можна за допомогою статистики. Вести її можна за допомогою:

  • Livedune;
  • Unionmetrics;
  • Hitalama;
  • Picaton;
  • Iconsquare;
  • бізнес профілю Інстаграм, прив’язаного до Facebook.

Вони сприяють розумінню бажань клієнтів, будують відповідні графіки, що дозволяють легко і просто оцінити реакцію людей на те чи інше дію в паблік.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: