Директ в інстаграм: детальний огляд всіх функцій

Інстаграм – відкрита соціальна мережа, де користувач діляться один з одним своїми фото і відео. Щоб обмежити коло осіб, які можуть бачити пост, можна зробити аккаунт закритим. Але що робити, якщо поділитися постом хочеться тільки з одним другом або парою людина? На допомогу приходить інстаграм директ. Однак, це не єдина і не основна його функція.

Розглянемо докладно, що таке директ в інстаграм і як його можна використовувати.

Для чого потрібен direct в instagram

 • Обмін повідомленнями. Директ в інстаграм може використовуватися як звичайний чат між користувачами. Не обов’язково підписаних один на одного. Тобто можна, наприклад, відправити повідомлення в директ інстаграма відомої особистості. Написати можна навіть якщо у користувача закритий профіль. В директ можна листуватися з одним другом, або створити груповий чат.
 • Публікація історій. Якщо поділитися Сторіс в інстаграм хочеться, але побачити її повинні не всі, можна скористатися функцією «близькі друзі» чи директиви. Різниця в тому, що при публікації для близьких друзів, stories в інстаграм буде виглядати як завжди: колір навколо фото буде зелений. Подивитися таку історію зможуть тільки ті, хто перебуває в списку близьких. Якщо сторіз відправляти в директ, то кожному користувачеві прийде окреме повідомлення з фото або відео, або можна об’єднати всіх користувачів в один діалог.
 • Комерційна розсилка. Інтернет-магазини або інші бізнес-акаунти можуть використовувати директ в інстаграм для розсилки пропозицій, акцій, спеціальних пропозицій своїм клієнтам.
 • Ділитися публікаціями, профілями, геолокації з друзями в інстаграм. у direct можна відправити вподобану історію або пост в інстаграм, аккаунт іншого користувача, геоположення, хештег, прямий ефір.
 • Повідомлення. Реакції і коментарі на опубліковані історії, позначки користувача в постах – повідомлення про це надходять в директ інстаграма.

Де в інстаграмі директ

Іконка директив розташована в правому верхньому кутку на головній сторінці.

Коли користувачеві приходять повідомлення в лс в інстаграм поруч з літачком з’являється повідомлення про непрочитаних листах.

Перейшовши на сторінку директив, ви бачите всіх, з ким у вас було листування в інстаграмі.

Як відправити повідомлення в директ

Текст повідомлення

Щоб написати користувачеві в інстаграм, можна знайти чат з ним, або почати новий. Для цього потрібно зайти в директ і в поле «знайти» ввести його нікнейм, потім натиснути на аватар, коли він з’явиться.
Можна також зайти на сторінку користувача і натиснути на кнопку «написати». Після цього відкриється чат в директ з ним.

Переслати пост

Для того щоб відправити пост в особисті повідомлення інстаграма натисніть на літачок під публікацією.

Далі ви можете написати супровідний повідомлення і вибрати, кому послати фото або відео. Клацніть по синій кнопці «відправити».

Щоб відправити пост групі людей, натисніть на іконку чоловічків в правій частині поля «знайти». Відзначте учасників нової бесіди в директі.

Можна вибрати їх зі списку, або ввести нік в пошуковому рядку. Натисніть на галочку у верхньому правому куті.

Переслати історію

Надіслати історію в інстаграм можна натиснувши на літачок в нижньому правому куті. Вибрати одержувачів можна так само, як і для звичайного посту: одному користувачеві або групі.

Голосове повідомлення

Щоб записати і відправити голосової мессендж в інстаграмі, в директі зайдіть в бесіду з одержувачем. Знайти її можна в списку чатів або ввівши нік в пошуку. Натисніть іконку мікрофона, і диктуйте повідомлення, утримуючи її. Як тільки ви відпустите мікрофон, повідомлення відправиться.

Якщо ви передумали відправляти голосове повідомлення, не забираючи палець, посуньте його вліво, в корзину.

Фотографія

Надіслати фото можна зроблене прямо зараз, або збережене в галереї. Щоб послати знімок з камери, клікніть на іконку фотоапарата в нижньому лівому кутку.

Можна вибрати фронтальну або основну камеру. А також редагувати фото, прикріплювати стікери, використовувати маски.

В самому низу доступний вибір режиму відправки:

 • Разовий перегляд – відправлену фотографію можна буде відкрити тільки один раз.

 • Дозволити повторний перегляд – одержувач зможе повертатися до фотографії і переглядати її протягом 24 годин.

 • Залишити в чаті – знімок або відео залишиться в листуванні і переглядати його можна буде необмежену кількість часу.

Відредагувавши зображення і вибравши режим, натисніть відправити. Вибравши пункт «відправити іншим» можна з отримати знімки поділитися як звичайної історією в стрічці. Фотографії в Ю Я можна лайкать, як і будь-які інші публікації в інстаграм.

Щоб послати зображення з галереї, виберіть у діалозі іконку картинки.

Надіслати можна відразу до 10 фото або відеороликів. Відзначивши все, натисніть на стрілочку. Картинка з’явиться в чаті інстаграма.

ДІФКУ або анімація

Щоб відправити gif зображення або анімований смайлик в директ інстаграма, відкрийте чат з користувачем. Натисніть іконку стікерів в нижньому правому куті.

Вибирайте анімоване зображення , як тільки ви клікніть на нього, воно відправиться одержувачу.

Відчути в інстаграм

Відчути в Ю Я – аналог відеодзвінка. Щоб почати його, зайдіть в бесіду з тим, кому хочете зателефонувати по відеозв’язку в інстаграм. У верхній частині екрану, праворуч, натисніть іконку відеокамери. Відчути почнеться, коли користувач відповість на дзвінок.

Його можна згорнути, щоб розмовляти і користуватися смартфоном одночасно. Для цього натисніть на іконку квадрата зліва. Клік на значок відео відключить її – це дозволить дзвонити без відео через директ в інстаграм. Мікрофон вмикає і вимикає звук, стрілочки змінюють фронтальну камеру на основну, і навпаки. Хрестик завершить відеодзвінок в direct.

Використання директив в інстаграм на комп’ютері

Direct в Instagram зручно використовувати через комп’ютер. Способів, за допомогою яких можна встановити ІНСТА на ноутбук безліч.

Директ доступний в будь-якому вигляді використання мобільного застосування на ПК. Можна завантажити додаткову програму на комп’ютер, або відкрити мобільну версію в браузері і користуватися інстаграмом онлайн так само, як і зі смартфона.

Як видалити повідомлення в директі

Відправлений повідомлення в інстаграм можна видалити . Текст, картинки, голосові повідомлення – все віддаляється одним способом. Виберете в чаті повідомлення, яке хочете прибрати. Натисніть на нього і утримуйте палець пару секунд. У меню відмініть відправку повідомлення.

Повідомлення віддалиться не тільки у вас, але і в інших учасників чату. Для завершення видалення підтвердіть скасування відправки повідомлення в директі інстаграма.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 1
 1. Еліна

  А як можна настроїти дірект на автовідповідь?

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: