Макет для реклами в Інстаграм – як зробити відео шаблон для Сторіс в додатку

Інстаграм сьогодні – це унікальне місце для просування власного товару або бренду. Важливий інструмент в цій справі реклама. Необхідно максимально барвисто і дохідливо розповісти відвідувачам про свою діяльність або продукті, який ви продаєте. Найкраще це зробити в розділі коротких історій сервісу. Сюди щодня заходять більше 200 мільйонів людей з усього світу, тому публікація не залишиться непоміченою. При створенні Сторіс потрібно продумати і оформити дизайн поста, для цього зручно використовувати готові шаблони. Розповімо, де знайти макет для реклами в Інстаграм і якими сервісами та додатками користуватися.

Шаблони для Сторіс Інстаграм – де брати готові

Якщо просуваєте власний бренд, продукт або товар, то реклама в соціальній мережі Інстаграм – це ідеальний спосіб розповісти про нього, зацікавити користувачів і привернути їхню увагу. Виставляйте публікації на персональній сторінці або в новинній стрічці Сторіс. Другий варіант набагато цікавіше і вигідніше, адже розділ коротких історій щодня відвідує величезна кількість людей з усього світу. Незважаючи на обмежений час трансляції, ваша запис не залишиться непоміченою від погляду читачів.

Чому сторіз в Інстаграм – це найкраще місце для розміщення рекламних банерів:

 1. Низький рівень конкуренції. Даний спосіб з’явився зовсім недавно і ніша відносно вільна.
 2. У коротких історіях можете барвисто і яскраво розповісти про свій продукт, використовуючи стандартні графічні інструменти, анімацію та відеоефекти.
 3. Високий показник КЕП, аудиторія набагато ширше.
 4. Досить низька вартість розміщення банерів в порівнянні зі стандартним способом презентації на сторінці.

Все це відкриває необмежений простір для можливостей. Наступний важливий крок – продумати дизайн і оформлення публікації, вона повинна привертати увагу і викликати інтерес у відвідувачів. При розробці реклами можете самостійно підготувати структуру поста, але набагато простіше скористатися готовими шаблонами.

Макети рекламних оголошень можна знайти в додаткові сервіси та спеціальних додатках, в яких вас зустріне широкий діапазон всіляких заготовок, розділених по тематиках і спрямованості. Нижче розберемо популярні і цікаві платформи і програми для підготовки банерів в Інстаграм з використанням відеоефектів і анімації.

Як створити рекламу для Сторіс з Crello: 4 кроки

Перш ніж почати оформляти публікацію і зробити макет, ознайомтеся з декількома корисними порадами:

 1. Намагайтеся розповідати про продукт коротко і ефективно, враховуючи, що довжина роликів в розділі сторіз обмежена на 15 секунд.
 2. Зобразіть в публікації свій товар у дії, покажіть, як він працює і яку користь приносить.
 3. Покажіть найкращі сторони продукту, створіть заклик до дії. Користувач повинен зацікавитися постом, щоб перейти по зовнішньому посиланню або на вашу сторінку в соціальній мережі.

Для створення рекламних банерів реалізований простий і безкоштовний сервіс Crello, який включає в себе широкий набір вбудованих інструментів, графічних елементів і готових шаблонів. Тут зможете всього в чотири етапи створити яскраву і цікаву запис в потрібній тематиці. Розберемо докладніше процес підготовки та оформлення історії.

Виберіть формат

Перейдіть на офіційний сайт онлайн-сервісу. Він пропонує свої послуги безкоштовно. Це означає, що в каталозі знайдете безліч макетів за нульову вартість. В першу чергу при створенні публікації необхідно визначитися з тематикою і жанром своєї реклами. Як це зробити:

 1. Перейдіть на ресурс Crello в будь-якому браузері.

 2. На головній сторінці знайдіть пункт створення дизайну.

 3. Після цього відкриється онлайн -редактор. На правій панелі побачите основні інструменти редагування.

 4. Всі макети розсортовані згідно тематикою і жанрами.
 5. Натисніть на кнопку «Всі категорії» і з’явиться перелік доступних тем.

Визначтеся з шаблоном

Наступний етап створення полягає у виборі готового макету. Відкрийте в каталозі потрібну категорію і натисніть на вподобану заготівлю. На верхній панелі є меню пошуку, де можна ввести найменування шаблону. Після цього він відобразиться на робочому полі. Головне, щоб підібрана заготовка повністю збігалася з тематики з вашою діяльністю і просуваються продуктом. Наприклад, якщо продаєте товари для риболовлі, то не варто встановлювати фон з квітами.

Персоналізуйте дизайн

Тепер надайте телефону свій банер. Для цього відкриті такі можливості:

 1. На правій панелі робочого простору знаходяться інструменти і ефекти редагування. Можете вибрати фотографію з колекції сервісу.

 2. Змініть фон на свій розсуд – встановіть монотонний колір, картинку або візерунки.

 3. Обов’язково вставте текст. В редакторі можна вибрати цікавий шрифт і змінити його розмір. Після розмістіть вставку в потрібній частині макета.
 4. Використовуйте стандартні об’єкти – геометричні фігури, лінії, наклейки і маски.
 5. При необхідності завантажте зображення, шрифт або візерунки з внутрішньої пам’яті пристрою.

На цьому етапі необхідно підключити всю свою фантазію і творчість, щоб перетворити стандартний шаблон в унікальну публікацію для Інстаграм.

Збережіть і скачайте

Якщо завершили маніпуляції з оформленням і підбором дизайну, залишилося завантажити готовий результат. Для цього:

 1. На верхній панелі робочого простору редактора клікніть на кнопку збереження.
 2. Поруч знайдіть посилання на скачування створеного результату. Вкажіть місце для завантаження в пристрої.
 3. Готово.

Слід пам’ятати, що подібна функція доступна тільки для зареєстрованих користувачів. Пройдіть реєстрацію і авторизуйтесь в системі перш, ніж починати створювати пост для соціальної мережі.

Топ-3 додатки для обробки відео

Якщо хочете презентувати свій продукт в відеоформаті, необхідно завантажити та встановити додаткові програми редактори, які дозволять використовувати всілякі ефекти – уповільнення, прискорення, обрізати контент і вставляти текст. Нижче представили популярні програми для роботи з відео на мобільному пристрої.

Splice

Даний редактор надає наступні можливості:

 1. Функція зміни швидкості відтворення – уповільнення і прискорення роликів.
 2. Вбудований текстовий редактор – вставка тексту безпосередньо на відео.
 3. Широкий діапазон колірних ефектів, фільтрів і графічних елементів.
 4. Вбудований аудіоредактор, зміна звукової доріжки.
 5. Робота з тривалістю ролика – обрізка.

Програма Splice дозволяє власнику скористатися великим набором інструментів для монтажу, який не поступається повноцінним утилітам для персонального комп’ютера.

Cameo

Це ще один відеоредактор, який надає широкий асортимент готових шаблонів і інструментів для оформлення . Відрізняється своєю простотою, зручністю і мінімалізмом. У кожному відеоролику можна змінити звукову доріжку, налаштувати графіку, вставити текстове додаток.

Тут зможете підібрати музичну композицію, яку не заблокують через порушення авторських прав.

Hyperlapse

Основна функція цього додатка – прискорення відображення відео. З його допомогою можете вмістити в 15 секунд довгий проект, при цьому, не втративши нічого важливого. Головне достоїнство полягає в глибокій стабілізації публікації і в збереженні якості картинки.

Топ-3 додатка для створення анімації

Не обов’язково знімати відеоролики і використовувати їх при реалізації рекламного банера. Для цих цілей ідеально підходить анімація. Воно дозволить загострити увагу користувача на певному елементі публікації і викликати інтерес до вашого продукту. Розглянемо прості та ефективні сервіси для смартфонів.

Adobe Spark Post

Цей додаток здатне перетворити звичайну фотографію в коротке відео за допомогою широкого діапазону анімаційних ефектів. Утиліта працює безкоштовно і знаходиться у вільному доступі.

Тут можна змінювати кольорову гаму зображення або текстової вставки, виділити певний елемент і змусити його рухатися .

Hype Type

Утиліта була випущена для власників мобільних пристроїв від виробника Apple. Вона дозволяє працювати з текстом і накладати його на зображення з використанням анімованих ефектів. Редактор нагадує по інтерфейсу стандартне меню додавання Сторіс. Тут можна вибрати фотографію з внутрішньої пам’яті пристрою або зробити знімок в режимі реального часу. Для вас відкрито безліч стилів і шрифтів текстів, а також способів їх відображення.

PicPlayPost

Дана програма для мобільних пристроїв, дозволяє розміщувати в одній публікації одночасно кілька відеороликів. Крім цього, можете об’єднати анімовані і інші зображення, використовуючи готові і цікаві макети, з різноманітним співвідношенням сторін. Перед публікацією можете подивитися заготовку.

У статті розглянули, як створити макет для реклами в Інстаграм в Сторіс. Даний напрямок комерційної діяльності зараз активно розвивається в соціальній мережі і має безліч переваг. Щоб ваша публікація привертала увагу, її необхідно оформити. У статті розповіли про популярні і простих програмах для редагування відеороликів і фото на смартфоні.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: