Як додати геолокацію в Instagram

Геолокація – відмітка місця на карті, до якого прив’язана фото або відео.

Фото не обов’язково може бути зроблено саме там, де стоїть позначка. Можливо, користувач виклав пост з цього місця. А може він сам побажав прив’язати саме ці координати до посту. Правилами інстаграм не заборонено вказувати будь-які мітки місця, які подобаються користувачеві.

Геолокація в інстаграмі має багато неочевидних функцій. Відзначати місце, де була зроблена фотографія з поста – тільки одна з них. Крім цього, відмітка місця використовується для:

 • Побудови маршруту. Натиснувши на геолокацію, карта відкриється в картографічному додатку за замовчуванням. Зазвичай це Google Maps. Після цього можна вибудувати маршрут від вашого місце-знаходження до місця на карті.
 • Просування профілю в інстаграм. Вказуючи в поле «додати місце» популярний геотегів (наприклад, Червону площу), можна залучити нових передплатників. Під географічної відміткою кожного місця в інст можна подивитися найпопулярніші пости за весь час і недавно опубліковані.
 • Реклама. Цей пункт актуальний для бізнесу. Користувачі відзначають місце, наприклад, ресторан. Тим самим вони рекомендують його своїм передплатникам. Інші люди переходять по геоміткам і бачать фото з цього ресторану. Активно розвиваючи геолокацію закладу в instagram можна залучити нових відвідувачів.
 • Публікацій з подорожей. Геолокація в інстаграмі дозволяє вказати точні координати. Так можна поділитися ними з друзями або зберегти для себе, щоб повернутися в вподобане місце.

Додати геолокацію

Поставити геолокацію в Instagram можна і в звичайний пост, і в Сторіс. Для цього не потрібно завантажувати і встановлювати додаткових додатків.

Створити геотегів в опублікованому фото або відео

Для того щоб додати геомітки в публікацію, потрібно виконати всього 2 пункту:

 • До того, як ви опублікували запис, натисніть пункт «додати місце».

 • У списку з’являться найближчі геотеги. Якщо в ньому є потрібний – клікніть на нього. Він автоматично причепиться до посту.
 • Якщо в меню немає потрібного – в поле« пошук місця »введіть назву потрібної локації.

Так до публікації можна прив’язати будь-яку географічну позицію. Вона може бути в іншому місті, країні, або навіть континенті.

Створити геотегів в Сторіс

Зробити геолокацію в stories можна за допомогою стікерів. Подивіться відео-інструкцію або дотримуйтесь покроковому алгоритму під нею.

 • Додайте фото або відео для Сторіс, але не публікуйте його. У верхній частині екрану клацніть на іконку стікерів.

 • Виберете стікер, на якому намальована геоміткам і напис «місце».

 • Виберіть гео зі списку, якщо воно там є. Якщо немає – знайдіть за допомогою поля «пошук місця …».
 • З’явився стікер можна переміщати по екрану. Двома пальцями можна поміняти розмір, стискаючи або розтягуючи наклейку. Якщо натиснути на стікер з назвою місця, його колір зміниться. Можна вибрати з фіолетового, білого і райдужного.

Після того, як ви прикріпіть геолокацію до своєї публікації, передплатники зможуть відкрити місце на карті. Крім цього – ознайомитись з іншими пости з цієї точки.

Як створити свою геолокацію

Якщо жодна, із запропонованих пошуком геоточок, не підходить – можна додати свою. Найчастіше це потрібно власниками бізнес-акаунтів, щоб користувачі відзначали їх закладу в своїх публікаціях.

Доповнити список геолокації в інстаграмі просто, але робити це потрібно не в самій соціальній мережі. Зробити свою локацію можуть тільки ті користувачі, які прив’язали до профілю статистику.

Як створити нову геолокацію:

 1. Зайдіть на бізнес-сторінку в фейсбуці.
 2. У лівому меню оберіть пункт «інформація».
 3. Натисніть на пункт «редагувати».
 4. Вкажіть адресу та назву нового місця. Збережіть зміни.

Чи не визначається місце розташування в інстаграм

Геолокація може не додаватися, якщо інтернет-з’єднання нестабільно. Так само може бути відключена передача геоданих на смартфоні. Перевірте ці функції, якщо все справно, спробуйте перезавантажити пристрій.

 • Включити визначення місцезнаходження, можна перейшовши в налаштування телефону. Виберіть пункт «особисті дані», далі «місце розташування» і пересуньте повзунок, щоб він загорівся. На багатьох смартфонах GPS включається в швидкому меню.
 • Визначення геолокації на айфоні включається в налаштуваннях. Пункт «конфіденційність» – «служби геолокації» – зрушити кнопку вправо.
Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: