Як зробити рекламу в Сторіс Інстаграм: запуск по кроках

Реклама в Сторіс – ефективний елемент залучення потенційних покупців. Її можна показувати різним категоріям і групам користувачів, повідомляючи їх про товари і послуги. Запустити рекламні пости можна самостійно, дотримуючись інструкції по налаштуванню реклами в Сторіс Інстаграм.

В першу чергу необхідно перевести профіль в бізнес-аккаунт. Детальніше про це можна прочитати в статті: “Як зв’язати акаунти Інстаграм і Фейсбук: покрокова інструкція.

Крок 1. Створення рекламної кампанії і вибір мети

На сторінці ФБ в верхньому меню справа є кнопка у вигляді стрілки. При натисканні відкривається список, в якому потрібно вибрати пункт «Створити рекламу». Інший варіант – перехід в менеджер реклами Facebook Ads Manager і вибір розділу «Створити оголошення».

При виборі мети реклами варто керуватися очікуваним результатом. Стандартно фейсбук пропонує 11 варіантів, з них для Інстаграм підійдуть:

  • конверсії – для реєстрації і продажів, виконання іншого цільового дії (передбачає установку на сайті спеціального коду, який дозволить соцмережі відстежувати дії всіх користувачів на вашому сайті);
  • трафік – показ оголошення зацікавленим користувачам, які можуть перейти по посиланню ;
  • генерація лідів – заповнення форми заявки безпосередньо в історії;
  • установки програми;
  • перегляд ролика – просування відео, аудиторія – користувачі, які переглядають ролики;
  • охоплення – збільшення популярності бренду або особистості, орієнтація на знаючих людей.

Оскільки найпопулярніша мета реклами “Трафік”, розглянемо подальшу настройку кампанії виходячи з вибору саме цього пункту.

Другий пункт – вибір мети кампанії:

  • кліки по посиланню – подальший перегляд реклами;
  • перехід на цільову сторінку – користувач дочекається завантаження сайту.

Крім розміщення поста проводиться зробити режим. Для цього встановлюють країну, валюту і часовий пояс.

Крок 2. Орієнтування – вибір аудиторії для показу реклами в Stories

Наступний крок передбачає вибір місця, в яке відправляє користувачів клік по оголошенню. Це може бути сайт, додаток або месенджер. Якщо мова йде про акаунт у ІНСТА, потрібно вибрати перший варіант.

Таргетовану рекламу дозволяє вибрати оптимальну публіку для трансляції зображення або відеоролика. Два рівня дозволяють точно визначити групи людей:

  • базовий – стать, вік, геоположення, місце і мову;
  • детальний – демографічні особливості, інтереси і реакція.

Другий розділ заповнювати потрібно особливо уважно, що забезпечить більшу ефективність реклами.

Крок 3. плейсмент – вибір місць розташування реклами в Історіях Інстаграм

Стандартно зображення і відеоролики дублюються в Фейсбук і інстр, а також в додатку партнерів ФБ. Щоб показати його тільки в Сторіс, потрібно натиснути кнопку «Редагувати плейсмент» і прибрати все галочки за винятком пункту «Історії».

Крок 4. Встановіть рекламний бюджет

Даний етап дозволяє обмежити суму, яку рекламодавець готовий вкласти в розкручування товару або послуги таким способом.

Передбачається два стандартних варіанти – денний і на весь термін дії (сума і тривалість публікації). У другому випадку зручність забезпечується за рахунок можливості вибору графіка показу. Тут вибирають дні і час.

Якщо оголошення викладається вперше, краще обмежитися бюджетом в 100-200 рублів і строком 3-4 дня. Після цього можна зробити висновки про ефективність і відкоригувати ліміти.

Крок 5. Визначте стратегію ставок

Спочатку встановлюється автоматична вартість кліка – «Найнижча ціна». Для її зміни потрібно поставити прапорець у полі «Встановіть граничну ставку».

Не рекомендується вибирати дуже маленьку суму, тому що пост перестане транслюватися і його ефективність знизиться.

Якщо в цілях компанії обрані «Кліки по посиланню» можна вибрати, за що буде зніматися плата – за кліки або за покази. Для порівняння варіантів краще користуватися статистикою.

Крок 6. Виберіть формат реклами в Instagram Stories

На вибір представляється одне зображення або відеоролик.

Фото з’являється на екрані на 5 секунд. Використання знімка в рекламних компаніях популярнішим, ніж роликів.

Зображення потрібно вибирати картинки розміром 1080х1920 пікселів і співвідношенням сторін 9:16 .

Максимальна тривалість відео 15 секунд. Цей вид реклами більш інформативний.

Завантажити можна формати МР4, MOV або GIF дозволом від 720р. Співвідношення сторін аналогічно фотографії, а розмір не повинен перевищувати 4 Гб.

Крок 7. Не забудьте про посилання!

На екрані потрібно розмістити заклик до дії – переходу за посиланням з уточненням, що зробити це можна провівши пальцем вгору по екрану або натиснувши на адресу внизу оголошення. Щоб не захаращувати картинку або відео, можна виділити адресу кольором або вказати на нього стрілками.

Крок 8. Виберіть спосіб оплати та запустіть рекламу в Сторіс

Щоб розмістити оголошення, потрібно вибрати тип оплати реклами. При першому запиті на публікацію слід вказати бажану платіжну систему:

  • кредитна або дебетова карта;
  • PayPal;
  • Qiwi;
  • купон.

В ФБ є Передплатний і постоплатний рекламний аккаунт.

Перший вимагає вкладення коштів до того, як реклама почне миготіти в Історіях, а в разі вичерпання власних коштів відбувається припинення її трансляції.

Другий пропонує кредитне обслуговування, при якому здійснюється прив’язка до карти банку. Списання відбувається після досягнення сумою розміру в 500 грн. Надалі ліміт можна змінити. Відключати таку рекламу треба самостійно. Для вибору даного способу оплати вибирають кредитну або дебетову карту, PayPal.

Після вибору способу оплати реклама потрапляє на модерацію, яка займає від 15 хвилин до 4 годин.

Висновок

Налаштувати і запустити рекламу в Сторіс самостійно можливо.

Додатково подивіться відео-інструкцію. У ній ви наочно побачите, як налаштувати таргетовану рекламу в Сторіс (stories) через фейсбук і як налаштувати рекламу в Сторіс (stories) з телефону.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: