Як створити інтернет-магазин в Instagram з нуля?

Одним із способів отримання доходу є інтернет-магазин. У ньому можна заробити великі гроші, навіть якщо різниця між ціною і собівартістю товару буде невеликою. Однак такий спосіб заробітку вимагає часу і зусиль, якщо проводити його самостійно, не залучаючи інших людей до ведення сторінки.

Переваги магазину в Інстраграмі

Інста – сучасна, розвивається соціальна мережа. Профілі в ній належать людям різної вікової категорії, які мають різний рівень доходу, а, відповідно, і купівельну спроможність. Для бізнесменів вона пропонує отримати прибуток, яку можна монетизувати через інтернет-магазин.

Перш за все, варто визначити, який тип сторінки підходить для відкриття Інстаграм магазину. Звичайна сторінка буде не настільки цікава, як бізнес-профіль. Для його відкриття необхідно прикріпити інстапрофіль до Фейсбуку, що має ряд переваг:

  • кнопка «Зв’язатися» з магазином – написати повідомлення, зробити дзвінок, продовжити маршрут;
  • можливість модерувати коментарі, приховувати їх за наявності стоп-слів (власник інстастраніци сам створює цей список) ;
  • ведення статистики, Яка дозволить визначити число нових передплатників, порахувати лайки і репости, охоплення аудиторії, переходи на сайт, час активності та інші фактори;
  • якісна реклама, доступна за рахунок Ads Мanager і Power Editor з ФБ.

Звичайна сторінка не володіє цими перевагами, але при цьому не вимагає обов’язкового підключення до Фейсбуку.

Як відкрити інтернет магазин в Інстаграм: покрокова інструкція

Перед тим, як створювати магазин, необхідно визначити кількість часу, який буде приділятися аккаунту щодня. Чим більше буде цей показник – тим більше зацікавленість публіки і прибуток від бізнесу.

Крім розміщення товарів і обробки замовлень буде потрібно зв’язуватися з постачальниками, відправляти товари, вести бухгалтерію і наповнювати профіль цікавими і корисними постами.

Для поліпшення сприйняття і підвищення залученості аудиторії рекомендують проводити конкурси і рекламні кампанії, що дозволяють дізнатися про магазин максимальній кількості користувачів.

Створюємо аккаунт і відкриваємо інтернет магазин в Інстаграм

Як відкрити ефективний магазин в Інстаграмі? Для цього буде потрібно створити профіль в ІНСТА, підключити його в фейсбуку і перевести в статус компанії. Для цього:

  • реєструються в ІНСТА за допомогою номера телефону або електронної пошти, заходять через Фейсбук;
  • переходять в профіль (нижня права іконка в додатку);
  • власники Андроїд-телефонів в верхній частині натискають на три смужки або три точки, а в випадаючому меню внизу знаходять потрібний пункт – «Налаштування»;
  • власники айфонів натискають на значок шестерінки на рівня фотографії профілю;
  • в списку знаходять пункт «Пов’язані акаунти» і авторизуються у вкладці «Facebook»;
  • перезавантажують сторінку і в розділі «Налаштування» вибирають пункт «Переключитися на профіль компанії».

Важливо підключитися в ФБ до профілю, який є бізнес-сторінкою, тому що це відкриє ширші можливості.

Вибираємо назву

Назва магазину в Інстаграммі має бути ємним і зрозумілим. Максимальна кількість символів – 30, тому тут важливо зацікавити аудиторію. Наприклад, назвати сторінку «Товари для дому» або «Одяг XXXL».

Після цього важливо зробити більш короткий опис довжиною до 150 символів. Тут дається основна інформація про товар, послугу або робиться унікальна торгова пропозиція. Мета опису зацікавити користувача.

В цьому полі можна вказати посилання на основний магазин за межами соцмережі. Це підвищить трафік і переходи на сайт, тим самим забезпечивши прибуток бізнесмена.

Приклад правильно заповненого профілю магазину в Інстаграммі:

Оформлення магазина: кілька слів про айдентіка

Айдентіка називаються елементи, за допомогою яких можна ідентифікувати бренд. В даному випадку вона включає:

  • назва;
  • логотип;
  • фірмові кольори;
  • принципи оформлення;
  • графічний дизайн.

Розробку логотипу для магазину в Instagram краще доручити дизайнерові, який створить унікальний макет. При цьому варто враховувати особливості фото профілю – логотип потрапить в круглу рамку, в якій він повинен виглядати привабливо.

Приклад магазину мила ручної роботи, оформленого в єдиному стилі:

Додаємо товари: правила розміщення

Пости з товарами повинні бути красивими і витриманими в установленому діапазоні фірмових кольорів. Це принесе бренду більшу впізнаваність.

Самі фотографії бажано робити професійними – якісними і красивими, обробленими, але при цьому природними. Це важливо як для продуктів, які повинні виглядати апетитно і свіжо, так і речей, інструментів, послуг та іншого.

Кожен пост повинен супроводжуватися підписом, для підвищення ефективності продажів рекомендують використовувати хештеги.

Публікація є своєрідною карткою товару, тому текст повинен бути цікавим, в ньому часто призводять характеристики товару, вартість і наявність знижки. Кількість символів в опис не нормується, але не варто перевантажувати читача – при необхідності він перейде на сайт і знайде вичерпну інформацію.

Крім рекламних постів можна публікувати новини, що зробить магазин в інстаграме більш інформативним.

Розважальний контент розслабить читача, а корисні замітки не дозволять занудьгувати.

Відгуки передплатників підвищують рівень довіри людей до джерела, тому позитивні коментарі про роботу магазину рекомендують періодично публікувати окремими постами в профіль.

В кожного запису обов’язково потрібно прикріплювати посилання на цільовий сайт, що підвищить кількість переходів потенційних покупців.

Якщо ваш бізнес існує в офлайні, наприклад, у вас є точка видачі відзначайте її геолокацію.

Зазвичай пост складається з:

  • опису товару – короткого і захоплюючого;
  • призначення – характеристики і емоційний аспект;
  • вартості, наявності та адреси магазину;
  • знижки і посилання на профіль.

При написанні інформації важливо використовувати роздільники, що дозволяють сприймати інформацію з обмеженим доступом просто.

Приклад правильного оформленого поста в магазині футболок:

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: