Залишайтеся вдома в інстаграм

Через світову карантину у зв’язку з коронавірусів безліч людей змушені залишатися вдома. Щоб ізоляція проходила не нудно безліч зірок і сервісів влаштовують різні акції, які покликані скрасити цей нелегкий час.

Інтаграм не залишився в стороні. Він випустив стікер «Залишайтеся вдома». Користувачі можуть прикріпити до своєї історії значок, щоб підтримати інших людей. Підтримка духу дуже важлива для всього населення планети зараз.

Однак stay home instagram – це ще відмінний спосіб просування аккаунта.

Як це працює

Частина ваших передплатників з часом перестає бачити ваші пости і Сторіс. Відбувається це тому, що вони перестають їх лайкать і коментувати, і інстаграм вважає їх не цікавими даному користувачеві.

Крім того, інстаграм може відправити профіль в тіньовий бан – тоді аккаунт не блокується, а й пости зі stories перестають з’являтися в стрічці передплатників. Статися це може, наприклад, через порушення правил соціальної мережі.

Стікер «залишайтеся вдома» можна прикріпити тільки до історії. А після того, як ви опублікуєте пост, він з’явиться у всіх передплатників у вкладці «Дома».

В цій окремій вкладці людина бачить всі пости з наклейками« залишайтеся вдома », опубліковані людьми, на яких він підписаний. Так, навіть якщо ваші публікації перестали показуватися в стрічці користувача, він вас побачить.

Це відмінний спосіб нагадати всім передплатникам про своє існування, збільшити охоплення в інстаграм і активність своїх фоловерів.

Для підприємців ми підготували інструкцію “Як бізнесу знайти клієнтів в інстаграме в період карантину”. Вона допоможе знайти нових покупців тим, чия справа зазнає збитків через масову самоізоляції.

Як прикріпити стікер «залишайтеся вдома»

Додати наклейку до своєї історії можна, як і будь-яку іншу. Докладну інструкцію, як опублікувати Сторіс, ви знайдете в статті «Як додати фото в Інстаграм?».

  • Виберіть фотографію для історії.
  • Натисніть на значок стікерів.

  • Виберіть наклейку «залишайтеся вдома».

  • Додайте в потрібному місці і опублікуйте пост.
  • Автоматично він з’явиться у вкладці« Дома »у вас і всіх ваших передплатників.

Пам’ятайте про етичну сторону питання. Карантин – складний час для всіх, коли ми змушені бути вдома для загального блага. Чи не публікуйте з цим значком фотографії з громадських місць або з натовпом.

Краще покажіть своїм передплатникам, як ви справляєтеся з цими труднощами. Наприклад, чим ви займаєтеся будинку: дивіться серіали або готуєте їжу.

Щирість – один з головних трендів інстаграма і спосіб просування. Про найпоширеніші помилки просування ми написали в статті “6 головних помилок при розкручуванні інстаграм”.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: