Інстаграм колаж: як зробити гарні фото на телефоні Андроїд, Айфон і компі

Колаж – це група знімків, які розташовані на одному полотні. Таке оформлення дозволяє наочно представити відразу декілька продуктів. Раніше фотографії вставлялися тільки в стандартні квадрати. Зараз вітаються кола, овали, трикутники, допустимо змішання фігур. Створити привабливий Інстаграм колаж допомагають сервіси в соціальній мережі і на сторонніх ресурсах.

Що це таке і в чому його користь

Це серія незалежних один від одного зображень, викладених на одному знімку. Фотоколаж охоплює велику кількість інформації. Немає необхідності представляти кожен об’єкт окремо. Серія знімків в одній компонуванні хороша як відеозвіт про відпустку. Така подача матеріалу незамінна в рекламі. З його допомогою виставляються колекції взуття чи одягу.

Серія яскравих знімків ілюструє туристичні маршрути і швидко привертає увагу відвідувачів. За допомогою сучасних програм створюються прекрасні зображення на смартфоні або ПК.

Як створити колаж на телефоні: топ – 7 додатків

Початківці користувачі соцмережі, дивлячись на чужі сторінки задаються питанням, як зробити хороший колаж в Інстаграм. Створювати красиві фото на телефоні допомагають додатки. Їх завантажують в AppStore і GooglePlay. Топ 7 додатків включає:

 1. Layout. За допомогою цієї програми фотографії перетягуються, легко міняються місцями, збільшуються і зменшуються. Дзеркальне зображення повертає знімки. Додаток завантажується безкоштовно.

 2. Jane. У програмі створюються сітки знімків, накладається одне фото на інше, додається текст. Використовується для постів і для Сторіс. Програма платна. Повний пакет коштує 350 рублів.

 3. Unfold. Додаток схоже на Jane. У ньому поєднуються фотографії та відео, додаються написи. Недолік – більшість шаблонів доведеться оплатити.

 4. Photogrid. Програма підходить для Android і iPhone. У додатку великий асортимент функцій: зміна кольору і розміру рамок, накладення тексту, позначки. Закачується безкоштовно.

 5. PicsArt. Додаток відрізняється великою кількістю функцій: вертикальні і горизонтальні сітки, паювання, стільники і ромби. Завантажується безкоштовно.

 6. PicJointer. Стандартні, але стильні шаблони. З їх допомогою ділять сторінку на частини і викладають фото в кубі.

 7. MixGram. Додаток для тих, хто любить вишукані страви. Фотографії тут розміщуються в сердечках, ромбики, кружечки. До послуг романтичних осіб квіти і кристали. Програма допускає зміну осі зображення.

Програми працюють в мобільній операційній системі iOS.

Як зробити колаж на комп’ютері: онлайн-сервіси

Деякі користувачі не люблять працювати в телефоні, а вважають за краще екран монітора. Зробити якісну роботу можна і на комп’ютері. У цьому допоможуть онлайн-редактори для створення колажів. Перемогти обмеження, яких багато в браузері, допоможе установка емулятора. Слідом за ним встановлюється додаток. Порядок дій наступний:

 • встановити Instagram APK;
 • зайти в емулятор;
 • скористатися функцією «відкрити»;
 • знайти закачаний область даних.

Додаток встановиться в автоматичному режимі. З’явиться можливість працювати з колажами на ПК і відправляти в Інстаграм знімки, зроблені через веб-камеру. Після реєстрації стануть доступними всі додатки.

Fotor.com

Це безкоштовний редактор фотографій. Підтримує формати: JPG, PNG, HD PDF. Незавершені проекти зберігаються в облікового запису. Пожвавити знімки допоможуть стікери. Додаток дозволяє складати колажі, святкові листівки, плакати високої якості.

Колір, розмір і яскравість зображення легко налаштовуються. До знімків додаються фотоефекти. У додатку можна допрацьовувати портрети, прибираючи небажані моменти.

Avatan

В онлайн-сервісі редагуються і зберігаються зображення. Місцезнаходження фотографій неважливо. Програма в рівній мірі добре завантажує знімки з комп’ютера і соціальних мереж. Відредаговані знімки додаток відправляє в призначене місце.

Програма дозволить створювати дивовижні добірки для Інстаграм зі знімків, які перебувають в комп’ютері, розміщених на сторінках в соціальних мережах, зроблених щойно за допомогою веб-камери.

Fotogramma

У цього безкоштовного редактора великий набір інструментів для створення красивих наборів фотографій. Щоб змінити розмір, позбутися від червоних очей або додати ефекти не буде потрібно багато часу і праці. Створити неповторний стиль допоможуть фотофільтри і рамки. У програму вбудований фотошоп, за допомогою якого фотографії обробляють пензликом, ластиком, використовують інші інструменти.

Кращі ідеї для Інстаграм колажу

Колажі в Інстаграм набирають обертів. Вони популярні в особистих блогах і бізнес-акаунтах. В особистих блогах увагу привертають теми інтер’єру, святкових заходів, подорожей. Цікаві колажі по типу подорожніх нотаток. Їх створюють з яскравий знімків, зроблених в різних кінцях світу.

В бізнес-акаунтах за допомогою добірки фото мотивують відвідувачів. Їх створюють з колекції одягу, струнких фігур, вишуканого манікюру. Велика кількість переглядів збирає зоопозітів. Люди прагнуть відволіктися від повсякденних турбот, отримати заряд гарного настрою. Ідей для колажів багато, головне зробити яскраві знімки і цікаво оформити сторінку.

Колаж – це прийом образотворчого мистецтва. Він побачив життя в епоху бурхливого розвитку імпресіонізму. Послідовники цієї течії прагнули жваво зображати дійсність. Інстаграм колаж не виняток. Його завдання співзвучні з творчим напрямком початку минулого століття. Він зображує світ у різноманітті проявів на одному полотні.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: