Друк фото з Інстаграм – як роздрукувати в автоматі

Друк фото з інстаграм – це опція затребувана серед користувачів, так як соціальна мережа являє собою справжній фотоальбом. Фотографія оригінальний подарунок для друзів і близьких. Цей формат зображень виглядає сучасно і стильно.

Як роздруковують фото і кому це потрібно

Є багато способів друку. Наприклад, переносити знімок на папір за допомогою стандартної фотодруку. Головне – попередньо зберегти зображення на комп’ютер.

Користувачі друкують знімки безпосередньо зі смартфона за допомогою спеціального терміналу. Пристрій створений російськими розробниками, має привабливий дизайн. Принцип роботи – прямий друк фото. Зручний інтерфейс дозволяє без труднощів роздруковувати знімки.

Зверніть увагу! Прилад працює не безкоштовно, з користувача стягується плата.

Термінали друкують виключно парна кількість фотографій. Стандарт – 2 зображення.

Є безліч причин, чому ці апарати так сильно затребувані. Люди хочуть мати улюблені знімки надрукованими. Фотографії такого виду зберігають в альбомах, кладуть в гаманець, використовують у вигляді подарунка.

Види апаратів для фотодруку – що таке інстапрінтер

З наростанням популярності «фотографії на пам’ять» з’явилося кілька видів пристроїв , які здатні без праці роздрукувати сподобалися фото:

  1. Інстапрінтер. Автомат публікує, друкує знімки, схожі за зовнішнім виглядом з зображеннями фотоапарата Polaroid. Якісний папір, висока роздільна здатність, швидкісний друк дозволяють створювати дивовижні фото. Пристрій встановлюють як на заходах, так і в парках розваг, торгових центрах. Прилад працює за невелику ціну. Конструкція оснащена антивандальним корпусом. Додаткова опція – друкувати через хештег. Апарат займає площу 1 квадратний метр.

  2. Інстакубік. Сучасна технологія, що дозволяє урізноманітнити захід. Для друку фото з інстаграм потрібно виставити знімок з правильним хештегом, підготовленим для заходу. При появі в стрічці прилад надрукує зображення через 20-30 секунд. Формат 10х15 см. Пристрій з невеликими розмірами – відмінне рішення для виставок, презентацій, весіль, заходів. Ціна оренди 5000 грн.

Автомат для роздрукування знімків, що стрімко набирає популярність тренд. Також це сучасний спосіб отримання додаткового доходу.

Порядок друку і формат фото

Пристрій автомата гранично просте. Якщо людина жодного разу не стикався з приладом, він без зусиль розбереться в принципі роботи конструкції.

Покрокова інструкція:

  • відшукати автомат – для цього рекомендується подивитися в інтернеті актуальні адреси;
  • знайти профіль;
  • відзначити потрібні знімки;
  • оплатити друк.

Зверніть увагу! Якщо аккаунт закритого типу, то доведеться перед процедурою відкрити обліковий запис.

Деякі апарати мають додатковими опціями – редагування, можливість змінити підпис. Фотографії нагадують полароідний знімок. Матеріал для друку – щільний папір, стійка до намокання і вигоряння.

Формати знімків – 7,5х10 см, 10х13,5 см. Також на зображенні знаходиться біла рамка, геомітками і підпис. Фото дозволом 10х10 см пристрій надрукує без підпису.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: