Чек лист інстаграм з просування що таке, як зробити і оформити аккаунт

Чек-лист Інстаграм – це список, за допомогою якого можна перевірити профіль на правильність організації. Деякі автори допускають грубі помилки, тому рівень відвідувань і продажів низький. Чек-лист дозволяє власникам акаунтів виправити недоліки і вийти на новий щабель.

Що це таке? Призначення і застосування

Чек-лист – це список послідовних дій, які необхідні виконати для досягнення результату. Подібної річчю користуються люди незалежно від професії і віку. Для школярів це щоденник, де прописано розклад уроків і перелік домашнього завдання. Для збираються у відпустку – це список речей, які важливо взяти з собою. Для ділових людей перелік справ на сьогодні.

В контексті Інстаграм цей термін вживається в двох значеннях. Перше значення – це платна навчальна продукція, написана під авторством блогера. Товар зазвичай спрямований на цільову аудиторію автора, на тематику, яка відповідає блогу. Друге значення – це план робіт, який важливо виконати для правильної організації профілю на майданчику Інстаграм.

Вони використовуються і аудиторією, і блогерами. Користувачі Інстаграм купують блогерську продукцію, щоб отримати необхідну інформацію щодо необхідної тематики. Самі власники популярних профілів використовують їх для просування власного облікового запису і правильного оформлення.

Грамотно складені списки дозволяють уникнути ведення бізнесу в соцмережах без офіціозу, тобто бути близьким до своєї аудиторії.

Стильне заповнення профілю

Важливим елементом грамотних продажів став стильно заповнений профіль.

 • Нік – ім’я важливо зробити звучним і незабутнім. Бажано уникати важко вимовляємо і двоскладових ників. Також ім’я важливо придумати відповідним змістом самого аккаунта. При оформленні магазину в Інстаграм важливо не вживати shop, online, kupit і так далі, щоб не викликати негативних емоцій у потенційних клієнтів.
 • Фото на аватар – це особа профілю, тому рекомендується підібрати якісну фотографію, яка відображатиме суть аккаунта. Кращим варіантом стане приватне фото анфас, тому що користувачам Інстаграм цікавіше спостерігати за живою людиною, а не за абстрактним магазином. Обрамлення ікони обведенням Сторіс – відразлива ідея, яку краще не реалізовувати. Фішки оформлення аватарки знайдете тут.
 • Шапка – за сто п’ятдесят знаків автору важливо заповнити інформацію про бізнес. Не рекомендується використовувати складні речення і терміни. Інформацію в шапці робіть доступною для розуміння звичайним клієнтам, щоб створити поданні про роботу компанії. Важливо використовувати емоджі для структурування тексту. Хештеги в шапці будуть зайвими. Як правильно оформити шапку докладно описано тут.
 • Сторінка – фотографії для профілю в Інстаграм продумуйте заздалегідь. Найкраще створити власний стиль і єдине кольорове оформлення. Не можна викладати випадкові фотографії, тільки спеціальні, що відображають суть контенту.
 • Підписи фотокарток – текст під фотографіями. Це спосіб не тільки розповісти про компанію, але і зробити профіль більш інтерактивним. Якщо питати у передплатників думку, то створюється можливість спілкування з ними в коментарях.
 • Після того як оформлення сторінки закінчено, переходите до розкручування профілю шляхом активної реклами.

Тематичний контент для паблік

Щоб просунути свій аккаунт в Інстаграм, заздалегідь продумайте контент, який буде публікуватися регулярно. Завдяки одержуваної інформації користувачі будуть дізнаватися про особу або компанії більше.

Для грамотного ведення профілю важливо скласти контент-план:

 1. У першу чергу вирішите, на чому буде базуватися інформація: на особистому досвіді або на спеціалізованій інформації, відомої вузькому колу людей.
 2. Не бійтеся розбавляти контент історіями з життя, побічно пов’язаними з основною інформацією профілю.
 3. Не забувайте регулярно викладати пости, стежити за статистикою, щоб визначати кращі тематики для аудиторії.

Цікаві ідеї можна почерпнути тут.

Зворотній зв’язок з клієнтами: в коментах і директ

Спілкування з передплатниками – це ключовий момент, який впливає на активність профілю. Листуватися і дискутувати можна в коментарях і в директ.

Під постами передплатники мають право залишати особиста думка, задавати питання і розповідати історії. Автору важливо спілкуватися з аудиторією та відповідати на коментарі хоча б емоджі. Це підвищує рівень довіри передплатників до власника профілю, тим самим зростає продаж продукту.

За допомогою коментарів можна вибрати переможця в конкурсі. Як це зробити читайте тут.

Передплатники вправі зв’язатися з автором через особисті повідомлення, написавши в директ. Відповідайте потенційним клієнтам протягом дня, щоб не змушувати довго чекати. Якщо потік повідомлень великий, найміть спеціальну людину, яка присвятить цьому цілий робочий день.

Для замітки! Серед авторів магазинів популярна політика оформлення цін на товари не в прямій доступності, а після написання користувачем повідомлення в директ. Ця схема вважається найбільш дратівливою, і провокує людей відписуватися.

Спеціальні сервіси для постінгу в Instagram

В самому додатку функція відстроченого постинга відсутня, тому власникам блогу доводиться користуватися сторонніми сертифікованими сервісами для відкладеної публікації. Це важливо для економії часу.

Список популярних онлайн-сервісів.

 1. Kuku.io. Зручно використовувати з будь-яких пристроїв, оплата в доларах, тестовий період – два тижні.

 1. RePublic. Працює одночасно для чотирьох соціальних мереж, серед яких є Інстаграм, безкоштовний період дорівнює трьом дням, далі оплата сто рублів за місяць використання.
 2. SMMR. Крім можливості відкладеного постінгу, в сервіс вбудований місцевий фоторедактор, вартість використання 150 руб.
 3. SMMPlaner. Безкоштовний і зручний сервіс для відкладеної публікації постів, але кількість їх на місяць обмежена.

Вивчіть своїх конкурентів – станьте краще

Вивчення конкурентів – важлива частина оформлення профілю в Інстаграм.

Алгоритм дій на платформі:

 1. У пошуковій системі важливо набрати ключові слова аккаунта і додати назву майданчика.
 2. Виключити занедбані і накручені профілі, вивчати тільки живі.
 3. Звернути увагу на ніки конкурентів. Не варто робити схожий, щоб не плутати потенційних клієнтів.
 4. Те ж саме стосується аватара. Не можна, щоб вони нагадували один одного за кольором.
 5. Шапку профілю, зміст постів і стиль стрічки важливо вивчати досконально. Оформити аккаунт по-іншому, при цьому не забороняється запозичити кілька вподобаних рис. Головне – не опускатися до плагіату, важливо переробляти ідею.

Оновлення дизайн профілю, додайте візуальних ефектів

Якщо при вивченні конкурентів автору здалося, що профіль оформлений недостатньо красиво, то йому варто оновити дизайн .

 1. Стиль. Стрічку в акаунті важливо оформити в єдиному дизайні. Колірна гамма одноманітна, щоб фотографії гармоніювали між собою.
 2. Розташування. Щоб додати яскравих акцентів, важливо ретельно продумати, як будуть розміщуватися фотографії. Шахова дошка, суцільна пряма – популярні схеми розміщення.
 3. Текст. Додавання написів на фотографії стане хорошим способом залучення уваги клієнтів.
 4. Гіф-зображення. Подібне не буде видно в загальній стрічці, зате при відкритті поста користувач буде спостерігати мерехтіння блискіток, коливання травинок і багато іншого.

Додавання яскравих візуальних ефектів в дизайн стрічки профілю Інстаграм – це відмінний спосіб виділитися серед конкурентів.

Відстежуйте статистику і активізує

На оформленні профілю в Інстаграмі все не закінчується. Дотримуючись подальшим вказівкам чек-листа, важливо спостерігати за статистикою і активно публікувати пости.

Статистика – це дані, за допомогою яких автори дізнаються узагальнену інформацію про аудиторію і активності. Їх дивляться в окремій вкладці в самому додатку. Статистичні дані важливо відстежувати, щоб правильно складати контент-план і бути цікавим аудиторії.

Активність в Інстаграм також впливає на популярність аккаунта. Викладати пости і Сторіс регулярно, щоб користувачі бачили профіль в стрічці і взаємодіяли один з одним: лайкали, зберігали, залишали коментарі. Потрібно розкривати всі тези, прописані в шапці аккаунта детальніше.

Чек-лист Інстаграм – це важлива річ для популяризації профілю блогера або магазину. Він дозволяє оформити аккаунт правильно і клієнтоорієнтованої. Завдяки йому власники вправі розвинути профіль за короткий термін.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: