Як зв’язати акаунти Інстаграм і Фейсбук: покрокова інструкція

Соціальні мережі давно перестали бути просто способом спілкування і самовираження. Через акаунти публічні люди спілкуються з шанувальниками, а компанії і бізнесмени – з клієнтами. Додатки інтегруються між собою для більшої зручності користувачів. Зокрема, можливо зв’язати один з одним Інстаграм і Фейсбук.

У багатьох активних користувачів інтернету їсть акаунти в різних соціальних мережах. Це забезпечує більшу аудиторію. Розміщення інформації відразу на декількох майданчиках дозволяє використовувати їх можливості найбільш повно і ефективно.

Прив’язувати аккаунт в Інстаграм до Фейсбуку особливо актуально для блогерів, публічних людей, власників інтернет-магазинів. Комерційні профілі рекламні, інтернет-магазини, просування послуг неможливо успішно просувати без зв’язку з FB.

Однак ведення відразу декількох різнопланових груп вимагає великої кількості часу і створює додаткове навантаження. Нехтувати ж якимось каналом нерозумно. Виходом стане синхронізація акаунтів на різних майданчиках. Це спростить спілкування з передплатниками та розширить аудиторію.

А ось повноцінно обмінюватися постами між двома сторінками складніше.

Поділитися інформацією з Фейсбуку в постах Інстаграм навіть при їх об’єднанні не вдасться. Для цього знадобиться скористатися спеціальними програмами для кросспостінг. А ось зворотний перенос – з Інстаграма в Фейсбук – можливий. У нових версіях ІНСТА він буде відбуватися автоматично.

Процедура не займає багато часу і не вимагає глибоких знань. Здійснити її можна з обох акаунтів – і через Фейсбук, і через Інстаграм.

Плюси у прив’язаного до фейсбуку аккаунта

 • Збільшується охоплення аудиторії – передплатники в Фейсбуці бачать пости, розміщені в Інстаграм.
 • Спрощується процедура відновлення облікового запису , якщо один з них постраждає від дій хакерів. Інстаграм легко можна буде відновити за допомогою Фейсбуку і поміняти пароль.
 • Можливість працювати в Інстаграм через Фейсбук , Не перемикаючись між ними, і не проходячи заново авторизацію: вносити правки в профіль, відповідати на повідомлення. Це зручно для тих, хто працює переважно на комп’ютері (ноутбуці) – відповідати можна буде відразу, не включаючи мобільний. Також ця функція виручить при поломці смартфона.
 • Якщо акаунти використовуються для бізнес-груп, така синхронізація дозволить ефективно використовувати рекламу і знизить ймовірність бана .
 • У бізнес-профілі з’явиться можливість відстежувати статистику сторінки Інстаграм : Кількість переглядів, переходи на сайт, анкетні дані і кількість передплатників. Така опція дозволяє скласти портрет цільової аудиторії, оперативно вносити зміни в рекламну кампанію при зниженні трафіку.
 • Клієнтам стає простіше зв’язатися з власником облікового запису – можна прив’язати телефон та адресу електронної пошти.

Яка кількість акаунтів Інстаграм можна підключити до Фейсбуку?

Іноді виникає необхідність з’єднати кілька акаунтів на Інстаграмі з Фейсбук. Наприклад, коли один з них особистий, а другий – робочий. Тому для власника профілів актуальним є питання, чи можна синхронізувати кілька сторінок одноразово?

Теоретично прив’язати до одного профілю в Фейсбук можна кілька сторінок Інстаграма. Але зробити це одночасно не вийде: прикріплення нової сторінки автоматично «обнулить» попередні налаштування. Одночасно прив’язка може існувати тільки в варіанті: 1 = 1 , тобто кожна сторінка Фейсбуку синхронізована з однією сторінкою Інстаграма. Причому іноді для прив’язки нового аккаунта може знадобитися ручний скидання попередніх налаштувань.

Як прив’язати Інстаграм до Фейсбуку через комп’ютер?

Незважаючи на те, що Інстаграм призначений для мобільних пристроїв, синхронізувати його з Фейсбук можна і з комп’ютера.

 1. Після переходу на Фейсбук, натиснути значок трикутника в правому верхньому куті.
 2. У меню знайти рядок «Настройки».
 3. У меню перейти в розділ «Додатки».
 4. З’явиться вікно налаштувань. У невеликому віконці з логотипом Інстаграма вибрати значок із зображенням олівця. У спливаючому меню його назва позначено як «Змінити настройки».
 5. Встановити фільтр, хто може переглядати додаток. Спочатку в правому верхньому кутку буде іконка з замочком і напис: «Тільки я». Клікнувши на неї, можна викликати меню. У ньому треба вибрати пункт «Доступно всім».
 6. Далі треба зайти в свій профіль в Інстаграм з іншого пристрою і перейти в розділ налаштувань. Залежно від операційної системи він може виглядати як три точки, розташовані один під одним, або шестерня. Але він завжди знаходиться у верхньому лівому кутку.
 7. У списку, знайти пункт «Пов’язані акаунти».
 8. Вибрати там «Фейсбук» і виконати вхід на свою сторінку.

Також прив’язку можна зробити зі сторінки Інстаграм на комп’ютері. Для цього треба зайти на сайт, не виконуючи авторизацію, і натиснути кнопку «Увійти через Фейсбук». Після входу на свою сторінку в цій соціальній мережі алгоритм дії аналогічний описаному вище.

Синхронізація профілів через сайт Facebook

Щоб читати коментарі в Інстаграмі і відповідати на них у Фейсбуці, знадобиться:

 • Авторизуватись на сайті Фейсбук.
 • Натиснути вкладку «Повідомлення».
 • Вибрати «Вхідні» і натиснути логотип Інстаграм.
 • Увійти в свій аккаунт для завершення синхронізації.

Після цього в розділі з повідомленнями в окремій вкладці будуть відображатися коментарі з інстр: сам текст і його автор. Відповісти можна прямо на цій же сторінці, коментар з’явиться в Інстаграм, і адресат прочитає його.

Прив’язка через телефон

Оскільки Інстаграм орієнтований в першу чергу на роботу зі смартфона, зв’язати акаунти з телефону досить просто.

 1. Увійти в свій профіль на Інстаграм.
 2. Натиснути значок «Налаштування» у правому верхньому кутку. Його зовнішній вигляд залежить від операційної системи. На Андроїд це три вертикальні точки, на iOS і Windows – сонечко.
 3. У меню вибрати пункт «Пов’язані акаунти». Також він може називатися «Налаштування публікації».
 4. Натиснути на іконку з логотипом «Фейсбук» і увійти в свій аккаунт.
 5. Натиснути продовжити.

Профілі виявляться пов’язаними. Тепер можна бачити коментарі і відповідати на них в Інстаграм через Фейсбук.

Як пов’язати бізнес-профілі Facebook і Instagram?

Нова функція Інстаграм – створення бізнес-профілю – дає більше можливостей для просування. Сюди входить аналітика, можливість розмістити контактну інформацію для зв’язку з клієнтами і просувати сторінку. Але якщо користувач вирішив скористатися цими перевагами, йому обов’язково потрібно об’єднати Фейсбук і Інстаграм.

Перш, ніж запускати синхронізацію, треба створити бізнес-сторінку на Фейсбук. Після цього алгоритм дій буде наступний:

 • Увійти в розділ «Налаштування» в верхньому лівому кутку і вибрати пункт «Переключитися на профіль компанії».
 • Вибрати Фейсбук і вказати сторінку бізнес-групи. При цьому сторінка автоматично скопіює дані з однієї соцмережі в іншу.
 • Натиснути «Готово».

Все: бізнес-сторінка в Інстаграм прикріплена до Facebook.

ВІДЕО-інструкція зі створення бізнес-сторінки в ФБ і прив’язці до неї інстааккаунта:

Прив’язка групи Фейсбуку до Інстаграм

Якщо потрібно прив’язати не особисте сторінку, а групу на Фейсбук, алгоритм дій буде наступний:

 1. Увійти в групу з адміністраторськими правами.
 2. У меню, яке знаходиться в лівій частині профілю, вибрати кнопку «Ще».
 3. За допомогою розширеного списку перейти в розділ «Інформація».
 4. У поле «Контактна інформація» натиснути на кнопку «Редагувати Інші акаунти».
 5. У спливаючому вікні клікнути на розділ «Додати обліковий запис».
 6. Вибрати зі списку Інстаграм і увійти в свій профіль.
 7. Далі буде потрібно з іншого пристрою зайти в Інстаграм і знайти розділ налаштувань.
 8. При натисканні на цей значок з’явиться меню. Необхідно знайти пункт «Пов’язані акаунти» і знайти в списку логотип Фейсбук.
 9. Спочатку аккаунт прив’язується до «Хроніці подій» в соціальній мережі. Щоб об’єднати Інстаграм зі сторінкою групи, знадобиться торкнуться значка «Фейсбук».
 10. Натиснути кнопку «Опублікувати».
 11. Вказати сторінку групи, з якою необхідно зв’язати профіль.

Після цього Інстаграм і група на Фейсбуці будуть об’єднані.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: