Як прибрати рекламу в інстаграмі

Інстаграм – популярна соціальна мережа з мільйонами користувачів. У їх числі і комерційні організації – магазини, ресторани, послуги, а також підприємці. Не секрет, що в instagram блогери і компанії заробляють гроші. Щоб залучити на свою сторінку нових передплатників або клієнтів – на акаунті запускають рекламу, яка з’являється у інших користувачів.

За статистикою, в середньому, людина проводить в інстаграмі близько 60 хвилин в день. Цей факт робить його хорошою рекламної майданчиком в інтернеті. За хештегом, геолокації або лайкам під фотографіями в інтсаграмі можна визначити інтереси користувача.

Так працює таргетована реклама – в стрічці показують ті оголошення, які могли б бути цікаві. Цю інформацію отримують, орієнтуючись на лайки, підписки та інші дії в інстаграм.

Комерційні публікації в інстаграмі можуть бути корисними. Можна потрапити на цікавих блогерів, або магазин. Якщо такі пости в стрічці або Сторіс заважають – можна відключити рекламу в інстаграм.

Як прибрати рекламу в Інстаграмі?

Реклама в інстаграм буває 2 видів. Перша – рекламний пост в обліковому записі. Його бачать тільки ті, хто підписаний на цей профіль. Наприклад, коли блогер рекламує ресторан, продукт або сторінку іншого блогера. Перед такою публікацією, там, де зазвичай написана геолокація, зазначений спонсор публікації в інстаграм.

Ця реклама може бути розміщена в пості або Сторіс.

Прибрати рекламу з інстаграма, яку роблять блогери, можна тільки відписавшись від аккаунта.

Другий вид – реклама, що з’являється при перегляді сторіз або стрічки. Є 2 способи, як видалити таку рекламу в інстаграмі.

Спосіб 1. Прибираємо рекламу через додаток Instagram

В самому додатку instagram немає функції повного відключення реклами. Однак її кількість можна звести до мінімуму. При цьому залишаться тільки дійсно корисні і цікаві пропозиції.

В Сторіс

  • Рекламодавець вказано в правому верхньому куті, там же є вказівка ​​про те, що це комерційна історія. Коли вам попадеться реклама в stories, яка вам нецікава, натисніть на три точки в нижньому правому куті.

  • Якщо ви вважаєте її непристойною або образливій – можна поскаржитися на рекламу. Якщо ж вона просто нецікава, неактуальна або повторюється занадто часто – клікніть на «приховати рекламу» і виберіть причину.

Регулярно повторюючи таку дію, ви очистите стрічку Сторіс від нецікавих постів. Але реклама все одно буде – зміниться тематика і частота її появи. Вимкнути її назавжди в інстаграм – не вийде.

В публікаціях

  • Комерційний пост вбудовується в стрічку. Його можна дізнатися за підписом під ніком і засланні на сайт або в магазин внизу. Якщо публікація не цікава – натисніть на три точки справа, навпроти назви рекламодавця.

  • У разі, якщо пост непристойний або образливий – завітайте на нього. Коли він нецікавий, з’являється в стрічці занадто часто або у вас є рекламований товар – клікніть на «приховати рекламу» і виберіть причину.

Повторюючи цю дію постійно, ви очистите свій інстаграм від неактуальною реклами. Але вона залишиться – тематика реклами буде підлаштовуватися під інтереси, щоб стати корисною. Таких публікацій в стрічці стане менше.

Спосіб 2. Позбавляємося від реклами через веб-версію сервісу

У інстаграмі для браузера немає функції реклами. А користуватися веб-версією програми не менш зручно. До того ж, це можна робити і на смартфоні, і на комп’ютері.

Щоб відкрити Інстаграм в браузері, перейдіть на офіційний сайт інстаграм і авторизуйтесь.

Так ви зможете користуватися інстаграмом без докучливих комерційних постів. У веб-версії для комп’ютера можна додавати фото або відео, але є спосіб легко виправити це.

Незручність лише в тому, що при додаванні Сторіс через браузер на комп’ютері або телефоні можна прикріпити геолокацію, опитування, хештег і інші інтерактивні стікери. У веб-версії доступні тільки звичайні наклейки на фотографії.

Відключення реклами спеціальними додатками

Для iphone і android є багато додатків, які обіцяють очистити стрічку інстаграма від реклами. Але на сьогоднішній день немає програми, яка б чесно виконувала цю функцію.

У всіх цих додатках необхідно ввести логін і пароль від аккаунта. Після введення особистих даних зловмисники отримують доступ до профілю і використовують його в корисливих цілях. Наприклад, розсилають спам або виманюють гроші у інших користувачів в діалозі. Остерігайтеся такого софта, і не вводьте пароль від інстаграм в неперевірених програмах.

Як прибрати рекомендації в інстаграм?

Рекомендації – це реклама профілів, які можуть бути цікаві. Але крім реклами в них також показують профілі можливих друзів і знайомих. При бажанні рекомендації можна видалити.

Якщо видалити потрібно тільки конкретний профіль з рекомендацій – натисніть на хрестик в правому верхньому кутку картки профілю. Більше цей аккаунт не буде з’являтися в стрічці.

Для того щоб повністю відключити рекомендації подивіться покрокове відео або коректний під ним.

Прибрати рекомендації можна тільки через браузер. У мобільному додатку відключити їх не можна.

  • Перейдіть на офіційний сайт інстаграм. Авторизуйтесь.
    Натисніть на зображення людини в правому верхньому куті.

  • Відкрийте редагування профілю.

  • Перейдіть до кінця сторінки. Приберіть галочку в полі «рекомендації схожих акаунтів». Не забудьте зберегти оновлення.

Більше в стрічці не буде рекомендацій. Але і ваш профіль інстаграм перестане рекомендувати іншим користувачам.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: