Як починаючому блогеру набрати перші 1000 передплатників

Блогінг – один з видів заробітку в інстаграмі. Заробляють блогери найчастіше на рекламі, нативной або прямий. Отримана прибуток безпосередньо залежить від числа передплатників. Більше передплатників – більше людей побачать рекламу, а значить, замовник більше за неї заплатить.

Заробити відразу не вийде. Спочатку потрібно розкрутити акаунт. Але це того варте. По-перше, замовники готові платити за рекламу хороші гроші. По-друге, починати розміщувати рекламні пости можна вже з 3 тисяч передплатників. Тим більше, просування через блогерів з невеликою аудиторією.

Якщо ви думали, що заробляти в інстаграмі можуть тільки відомі особистості з сотнями тисяч і мільйонами передплатників – це не так. Стабільно заробляти в інстаграм 20-40 тисяч рублів на місяць, можна маючи менше 10 тисяч передплатників. А просуватися, маючи тисячу передплатників стане простіше.

Чому важлива саме перші 1000 передплатників

Набрати тисячу передплатників в інстаграм потрібно, в першу чергу для того, щоб сторінка виглядала активною. Коли нова людина зайде в профіль, він повинен зрозуміти, що це не просто особистий аккаунт якогось людини, а блогера.

Якщо в рядку «передплатники» буде всього пара сотень фоловерів, з великою часткою ймовірності, людина не підпишеться, навіть якщо йому сподобається контент.

Тому недоцільно запускати платну рекламу профілю, маючи менше 1000 передплатників в instagram . Бюджет буде витрачений, а аудиторія не додасться. Першу тисячу передплатників потрібно набрати швидко, щоб ефективно розкручувати аккаунт.

Розвивати наявний обліковий запис або заводити новий

Якщо ви вже ведете особисту ИНСТА і там є кілька сотень передплатників і більше 50 лайків під фото – можна розвивати цю сторінку. Головне, щоб вся аудиторія була справжньою. Це не повинні бути накручені профілі, акаунти компаній і так далі. Тільки живі люди.

В тому випадку, якщо передплатників мало – додавайте всіх своїх друзів, і їх друзів, знайомих, родичів.

Це дуже важливо! Не використовуйте сервісами накрутки, Не беріть участи в гівах і тд. Цінність мають тільки акаунти справжніх, і при цьому зацікавлених людей.

Підготовка профілю до першої тисячі передплатників

Видаліть всі неякісні пости. Як визначити що добре, а що ні? Вести блог будете ви, і ви вже напевно знаєте, про що він буде. Очистіть профіль від негарних фотографій. Видаліть те, що не хочете виносити на публіку. Залиште кращі знімки.

Уявіть, що на сторінку зайшов чоловік, який абсолютно вас не знає. І ви можете зацікавити його тільки своїми постами. Залиште все краще і цікаве.

Особливо придивіться до останніх 9 постам. Вони будуть першими, що побачать потенційні передплатники. І ці пости – повинні бути цікавими.

Тема блогу і шапка профілю

Не варто приступати до розкручування, якщо ви не знаєте, про що будете вести блог. Виберіть собі одну – дві теми, на які будете писати. Це має бути те, в чому ви добре розбираєтеся і що ви любите.

Попрацюйте над шапкою профілю. Вона повинна ясно давати зрозуміти, що корисного для себе знайдуть передплатники на вашому профілі. Сюди ви можете включити:

  • то, що підтверджує вашу експертність, компетентність і крутість в темі блогу;
  • ніж ви можете бути корисні для аудиторії – що вони отримають, ніж зацікавляться .

Знайдіть профілі у вашій темі, які здаються хорошими і якісними. Подивіться на їх шапку. Надихнути, додайте чогось свого. Не варто повністю копіювати інформацію, але можна використовувати шаблон.

Наша мета – набрати першу тисячу передплатників в інстаграм. Допрацьовувати, змінювати інфу можна потім, в процесі діяльності.

Складання контент-плану

Не потрібно продумувати всі пости на тиждень вперед. Буде досить підготувати 9 нових постів. Чи не публікуйте їх, лише підготуйте. Потрібно написати якісний текст, зробити його легко і зручно читабельним.

Далі – вибираєте для них 9 фотографій. Пам’ятайте, що знімки – найважливіше в інстаграмі. Виберіть кращі фотографії, які у вас є. Вони повинні бути різні: крупний план, далеко, прямо, боком, селф і т.д.

Не перевантажуйте фото зайвої обробкою – це втрачає свою популярність. Накладіть однаковий фільтр, щоб знімки виглядали гармонійно.

Колаборації для обміну передплатниками

Знайдіть такого ж початківця блогера. Домовтеся про взаємне піарі. Працює взаємний піар для залучення передплатників за наступною схемою. Ви розповідаєте у себе в Сторіс про колегу. Говоріть, чим він займається, про що пише, ніж його блог цікавий і корисний. І звичайно, залишаєте згадка про нього – відзначаєте в Сторіс. Інший блогер робить те ж саме. Так ви обміняєтеся передплатниками.

Як тільки ви записали історію з взаємним піаром – починайте публікувати заготовлені пости.

Чи не публікуйте всі разом, так вашу сторінку інстаграм може заблокувати. Золоте правило початківця блогера – 1 пост в день.

Публікуючи новий пост кожен день – продовжуйте робити взаємний піар. Шукайте нових блогерів, розповідайте про них, а вони про вас. Так, це довше, ніж штучна накрутка перші 1000 передплатників. Зате всі ці люди – справжні акаунти, які підписуються тому, що ваші публікації їх зацікавили.

Після 3-4 опублікованих постів знайдіть більш популярного блогера. Навряд чи вдасться домовитися з дуже відомою особою, знайдіть акаунт з 5-10 тисячами передплатників. Запропонуйте зробити інтерв’ю в спільному прямому ефірі. Звичайно, хтось буде відмовлятися, але хтось обов’язково погодиться.

У Сторіс і ви, і блогер, робите анонси про спільне прямому ефірі. За добу, і за годину. Підготуйте йому цікаві питання, ваше інтерв’ю повинно бути цікаво. Під час його проведення передплатники більш відомого блогера будуть заходити до вас на сторінку. І частина з них – підпишеться.

Продовжуйте домовлятися про взаємне піарі в Сторіс і спільних прямих ефірах. Найідеальніший варіант – щоденна спільна робота з іншими блогерами .

Купувати чи не купувати рекламу

Після того, як співпрацею ви наберете перших 500 передплатників вже можна закуповувати рекламу. Але робити це потрібно тільки в тому випадку, якщо ваш бюджет від цього не постраждає.

Рекламний пост повинен коштувати не більше 500 грн., а у блогера, який вас рекламує має бути не менше 20 000 передплатників.

Якщо ви не хочете витрачатися на рекламу – використовуйте безкоштовні методи просування. Про них можна докладніше прочитати в статті «Як розмістити рекламу в Інстаграмі безкоштовно?». А зробити привабливий пост можна і самостійно.

Скільки часу потрібно, щоб набрав 1000 передплатників

З описаної вище стратегією для набору тисячі тих, хто підписався на вас людей знадобиться місяць або два. Так, сервіси накруток зроблять це швидше. Але це буде неефективно. До того ж, може привести до блокування . Ви не зможете заробити на тих, хто підписався ботах. Отримати гроші в інстаграм на передплатників можна маючи лише зацікавлену аудиторію.

Після того, як ви наберете бажане кількість аудиторії не зупиняйтеся в просуванні. Користуйтеся іншими способами набору передплатників.

І порада наостанок. Ваш профіль повинен говорити про вашої популярності. Якщо у вас тисячу передплатників, а й ви підписані на таке ж число людей – це більше схоже на бота або масслайкінг. Оптимально буде, співвідношення 10 до 1,5 – тобто якщо у вас тисячу передплатників, то підписок має бути близько 150.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: