Як розмістити рекламу в Інстаграмі безкоштовно?

Не у всіх є можливість відразу сплатити просування аккаунта, а для кого-то покупка реклами в інстаграм просто недоцільна. Але є багато способів розповісти про себе і залучити передплатників без фінансових затрат. Ще одна перевага цього способу: не треба створювати бізнес-профіль, підійде і звичайна сторінка користувача .

Якщо у вас є бюджет для більш швидкого і ефективного просування придивіться до реклами в Сторіс. Таку рекламну кампанію можна запустити і самостійно.

Допомога друзів

Неважливо, скільки передплатників у друзів власника аккаунта: 10, 50 або 100. Серед них напевно знайдуться ті, яких зацікавить розміщений в профілі контент. Якщо попросити знайомих розповісти на своїй сторінці про новий товар або послугу, або просто розмістити посилання на сторінку, навряд чи вони відмовлять.

Єдине, про що варто подбати – цікава і корисна інформація. Тоді рекомендація одного викличе більше довіри, а зазирнули за посиланням гості не будуть розчаровані.

Відмітки на фото

Відмітка на фото не так кидається в очі, як пряму згадку в профілі. Але саме тому такий вид реклами викликає більше довіри. Він не виглядає нав’язливим, а лише пробуджує цікавість. Відвідувачам стає цікаво, що послужило причиною позначки, і вони заглянуть на вказану статтю. Так само, як і з прямою рекомендацією, тут варто подбати про якісне і корисне контенті.

Релевантні коментарі

Багато хто використовує коментарі в чужих акаунтів (як знайомих, так і незнайомих людей) для реклами власного профілю. Іноді такі повідомлення носять відверто рекламний характер і ніяк не пов’язані ні з постом, до якого вони залишені, ні з особистістю власника профілю. У цьому випадку вони розцінюються як спам і довіри не викликають. До того ж такі дії можуть призвести до бану з боку власника аккаунта.

Коментарі повинні бути релевантними: відповідати темі поста і виглядати природно. При цьому заклик перейти на свою сторінку бажано зробити завуальованим.

Робота з Амбассадор бренду

Це двоступеневий спосіб просування. Спочатку серед блогерів, у яких не менше 300 передплатників, оголошується своєрідний конкурс: їм пропонують зробити скрін сторіз з відміткою на ньому нового бренду. З тих, що відгукнулися вибирають кілька людей, яким продукція надсилається безкоштовно. В обмін вони повинні розмістити у себе якісний контент про подарунок. У свою чергу рекламодавець також розміщує їх фото з подарунком у своєму акаунті.

Взаімопіар

Можна діяти за принципом «ти мені – я тобі»: попросити інших розмістити у себе в профілі інформацію про акаунті в обмін на аналогічну зустрічну послугу. Таким чином, відбувається обмін передплатниками.

Повідомлення в Direct

Досить повільний і витратний за часом спосіб, але він теж дає ефект. Для цього потрібно моніторити акаунти конкурентів і відстежувати там повідомлення. Після чого писати в лічку людям, які їх залишили, пропонуючи перейти в свій профіль, або розповідаючи про товари і послуги. Найбільш ефективно відправляти такі повідомлення тим, чиї звернення і питання залишилися без відповіді. Ймовірно, відсоток тих, хто прийшов таким чином передплатників буде невисокий, зате це будуть цільові клієнти.

Giveaway

Це варіація просування за принципом «подарунок за підписку». Тільки рекламується не саме аккаунт, а кілька брендів, з якими укладається партнерську угоду. Вибирають кілька торгових марок з приблизно однаковою цільовою аудиторією і роблять колаж з їх логотипів.

Гроші, які бренди перераховують власникові профілю, використовують для покупки призів і просування. Приз розігрується серед тих, хто виконав умови акції. Зазвичай це підписка на сторінки всіх зазначених брендів на термін не менше місяця.

З гівевеем (giveaway) потрібно бути дуже обережним і грамотно продумувати стратегію, щоб після закінчення акції всі учасниці не відписалися від аккаунта. Детальніше про цей спосіб можна прочитати в статті: “Як набрати передплатників в інстаграмі” .

Подивіться відео, щоб дізнатися докладніше, як просувати свій Instagram безкоштовно.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: