Для чого потрібна статистика інстаграм аккаунта

При розкручуванні аккаунта в Інстаграм необхідно переглядати статистику. Це дозволить точно визначити бажання і потреби передплатників. Щоб отримати інформацію використовуються програми та соціальні мережі.

З їх допомогою власник інстастранічки отримує динаміку дій користувачів в профілі, кількість лайків та коментарів за встановлений період. А також дані про демографію, місце-знаходження користувачів і інші показники.

Для чого потрібно перевіряти статистику в Інстаграмі?

Статистика в Інстаграм – першорядний показник для отримання прибутку з аккаунта. Для формування доходу визначають спосіб заробітку і вибирають відповідну аудиторію, визначають її демографію і потреби.

При аналізі враховуються навіть погодні умови. Адже вони грають важливу роль в захопленості користувачів. Чим тепліше на вулиці, тим рідше буде оновлюватися сторінка. Відповідно, тим менше переглядів набиратимуть публікації. Але це не привід пропонувати неякісний контент або скорочувати його кількість.

В середньому, на вивчення особливостей аудиторії потрібно рік. За цей час проводяться акції та массфолловінг, публікується реклама. SMM-менеджер робить висновки з кожного такого заходу.

За допомогою статистики профіль роблять цікавішим і розширюють коло потенціалом клієнтів. Отримують більший дохід за допомогою знаходження якісного контенту. Функція потрібно як бізнесменам, так і простим користувачам, для яких ведення облікового запису – цікаве і захоплююче хобі.

Які дані показує статистика?

В інстр можна подивитися статистику в загальному і оцінити зацікавленість аудиторії в окремих фото і записах. Порівняльна статистика пропонує ознайомитися з:

  • показами;
  • показниками охоплення;
  • кліками;
  • переглядами аккаунта.

Порівняння відбувається на основі отриманих тиждень тому параметрах. На цій основі робиться висновок про захопленості аудиторії і ефекті від проведених дій в профілі.

Показник охоплення буде завжди нижче числа показів. Це обумовлено одноразовим Зарахування візиту унікального користувача на сторінку за один тиждень. При цьому показ здійснюється один або кілька разів.

Охоплення становить 30-60% від числа показів. Показники нижче вказують на наявність великої кількості ботів в передплатників. Відсоток вище свідчать про те, що пост набрав популярність в мережі, а не тільки серед передплатників сторінки.

Чим старше обліковий запис, тим більше на ньому неактивних передплатників. Вони перестають користуватися соцмережею, не цікавляться подібною тематикою, але при цьому не видаляють сторінку з підписок.

Показник залучення розраховується тільки для знімків. Він складається з кількості лайків, коментарів і збережень. В середньому він становить 10% від охоплення.

Які метрики показує Instagram?

Статистика ІНСТА містить безліч інформації. У метриці є тільки два рядки, які відображають число комментов, лайків та збережень. А також дані про відвідування та охопити одним поглядом. У вкладці «Охоплення» міститься інформація:

  • дії – кількість підписок і відвідувань;
  • цікаве – кількість унікальних переглядів поста без передплати на сторінку;
  • покази – кількість переглядів поста (враховується кількість переглядів однією людиною);
  • з головною – кількість переглядів поста в стрічці передплатників;
  • від хештегов – число людей, які побачили пост завдяки хештегом;
  • з іншого – сторонні джерела відвідування.

Також існують метрики, використовувані для збору параметрів сторінки – число передплатників, якість рекламних постів і публікацій Stories.

Історії

Сторіс використовуються для виставлення звичайних фото і як маркетингових майданчиків. Вказівка ​​актуальних знижок і спеціальних пропозицій, що діють короткий час, дозволить отримати бізнесу прибуток. Детальніше про піар в історіях читайте в статтях “Реклама в Сторіс: плюси і мінуси, вартість, підготовка аккаунта до запуску” і “Як зробити рекламу в Сторіс Інстаграм: запуск по кроках”

За допомогою статистики можна оцінити охоплення, кількість показів, гортання вперед і назад, виходів, відповідей. Охоплення показується автоматично, а інші параметри налаштовуються вручну.

Прямі трансляції

Оцінка відбувається за загальною кількістю глядачів і переглядають ефір в конкретний момент часу.

В першому випадку перегляд доступний тільки автору після закінчення трансляції. У другому випадку лічильник аудиторії розташований в правому верхньому куті, він видно для всіх відвідувачів і автора ефіру.

Демографія передплатників і їх активність

Соціальна платформа надає точні дані про передплатників. Це дає можливість створити оптимальний план просування з урахуванням зацікавленості різних груп користувачів. Тут наводиться інформація щодо статі, віку, геоположення, часу перегляду запису або профілю.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: