Як зробити репост в Інстаграм – всі способи 2023 року

Як робити репост в Інстаграм 20+ способів

В цій статті ми розповімо, що таке репост в Інстаграм і як його зробити, що можна репоста в instagram на свою сторінку і на яких умовах. В яких випадках соціальна мережа не дозволить поділитися контентом іншого користувача зі своїми фоловерів і чому.

Напишемо про всі відомі на сьогодні «фішки» і хитрощі, застосовуючи які, можна копіювати будь-які записи до себе в профіль

Зробимо огляд програм і програм, які дозволяють швидко і якісно переміщувати фото, відео і пости цілком в свою стрічку або Сторіс.

Щоб швидко перейти до потрібного розділу статті, використовуйте зміст.

Зміст

Що таке репост

Репост, в розумінні Інстаграм, це різновид соціальної активності, нарівні з лайками і коментарями. Це означає, що коли контент одного користувача переміщається на сторінку іншого користувача з позначкою першоджерела.

Приставка «re» в складі слова «repost» в перекладі з латини означає «повтор дії», відповідно «репост» це ні що інше як повторна публікація одного і того ж контенту (тест, фото або відео).

Чим більше і частіше люди репоста певний запис, тим більший радіус дії цей запис отримує, а автор поста-джерела, переходів на свою сторінку, що сприяє просуванню аккаунта.

Що можна репоста в Інстаграм

Почнемо з того, що насправді можна репоста в Інстаграм, тому що в соціальній мережі цей функціонал не особливо розвинений, на відміну від того ж ВК. Тому щоб поділитися чужим контентом у себе в профілі, потрібно вдаватися до якихось хитрощів і хитрощів.

Офіційні (дозволені) способи репоста:

 • Чужу Сторіс в деректів;
 • Історію, в якій згадали мене в свою історію;
 • Пост в свою Сторіс;
 • Пост одному в дирек.

Неофіційні (підтримуються) методи:

 • Чужу історію в свою історію;
 • Пост до себе в стрічку;
 • Фото з поста до себе в Сторіс.

Про всі ці дозволених і які не підтримуються способах репостінгу буде розказано в даному матеріалі. Почнемо від найпопулярніших до менш.

Як зробити репост в Інстаграм

Репост в Інстаграм можна зробити різними способами, але не все можна репоста. Так наприклад соціальна мережа дозволяє ділитися записами інших користувачів у себе в Сторіс, тільки якщо це не заборонив сам користувач. Чужий пост не можна опублікувати у себе в стрічці, так само не вийде і перепостити Сторіс без згадки автора історії.

Важливо: ділитися записами, новинами, фотографіями або відео можна в додатку на будь-якому пристрої IPhone або Android. Алгоритм дій буде схожий, відмінність може бути лише в розташуванні кнопок і написів на них.

Після прочитання цього матеріалу, у вас не повинно залишитися питань з приводу того «як зробити репост в Інстаграм», по крайній мірі, ми дуже на це сподіваємося.

Як зробити репост Сторіс

Найпопулярніший вид контенту в Інстаграм – історії. Історіями можна ділитися не вдаючись до сторонніх додатків і програмами лише в обмеженій кількості випадків. Щоб розсунути ці межі буде потрібно додаткові знання і вміння, про яких ми тут напишемо.

Репост чужої історії в директ одному

Якщо при перегляді Сторіс своїх підписок ви вирішили показати вподобану історію свого друга або конкретному передплатнику, то на цей випадок у вас є два робочих способу як це зробити.

Надіслати історію в директ через значок репоста

 • Натиснути на значок паперового літака (в правому нижньому кутку, поруч з полем для введення тексту);
 • У поле для пошуку ввести ім’я облікового запису, кому потрібно послати історію;
 • Натиснути на кнопку «відправити».
Поділитися історією в директ
Поділитися історією в директ

Цим методом поділитися історією можна з необмеженим числом користувачів.

Якщо одержувача вибрали помилково, відправку можна скасувати, але тільки протягом 2-х секунд (поки напис на кнопки не змінилася в «скасувати» на «відправлено»), пізніше відправку скасувати буде неможливо. Будьте уважні.

Надіслати історію в директ посиланням

Процес репоста Сторіс шляхом відправки посилання в директ, схожий за змістом з вищеописаним, але має деякі відмінності в порядку дій.

Як облямувати посилання на історію повідомленням? Робиться це так:

 1. Відкрити потрібну Сторіс;
 2. Натиснути на три точки в повернемо правому куті;
 3. Вибрати пункт «Копіювати посилання»;
 4. Перейти в директ і активувати потрібний діалог;
 5. Торкнутися й утримувати поле введення до появи меню вставки;
 6. Вставити посилання, натиснути відправити.
Копіювання і відправка посилання на Сторіс
Копіювання і відправка посилання на Сторіс

Користувач, з яким ви поділилися посиланням на історію отримає повідомлення в вигляді URL, клікнувши на який він відразу переміститься в профіль автора історії та перегляд Сторіс запуститься автоматично.

Репост Сторіс в якій згадали мене

Єдиний офіційний спосіб опублікувати чужу історію у себе в Сторіс, це коли хтось зробить згадка вас у своїй історії.

 Репост історії через згадка
Репост історії через згадка

В цьому випадку, той, кого згадали в історії, отримає повідомлення, а при перегляді цієї публікації з’явиться можливість розмістити цю Сторіс у себе.

Висловлюючись іншими словами – репостнути історію до себе на сторінку без згадки вас в ній не вийде.

Далі в статті ми розглянемо спосіб, як обійти це обмеження і зробити репост Сторіс до себе в історію, а поки вивчимо інші корисні можливості Інстаграм.

Репост своєї історії

Щоб підвищити охоплення своєї власної Сторіс, як один із способів – зробити перепост. Уявіть, ви записали і змонтували класну історію, а її ні хто не подивився або подивилися недостатньо багато людей. Тому потрібно допомогти вашим передплатникам її побачити і для цього у Інстаграм є все необхідне.

Відкрийте в своєму акаунті, вже опубліковану історію і зверніть увагу на нижню частину екрану. Тут представлені інструменти репостінга не тільки в рамках Інстаграм, а й за його межами. Розберемо все по порядку.

Кнопка так наривається шаринга «Share». Вибравши цей пункт можна відправити посилання в будь-який, з встановлених, на пристрої месенджер: телеграм, WhatsApp, Viber, ВК і навіть відправити поштою.

 Share stories

Кнопка «Ще» в правому нижньому кутку відкриває цілий ряд можливостей для репоста своєї історії.

 1. Пункт «Надіслати» дозволяє відправити історію прямо в директ будь-якому користувачеві Інстаграм;
 2. Пункт «Поділитися в історії на Facebook» додасть відповідний запис на бізнес-сторінку Фейсбук, за умови що вони пов’язані;
 3. «Поділитися в публікації» ця кнопка робить можливим опублікувати фото з Сторіс в свою стрічку, згадати в ній передплатників і друзів і залучити ще більше уваги до історії;
 4. «Копіювати посилання» – натиснувши на цей пункт, посилання на Сторіс буде скопійована в буфер обміну, яку також можна відправити будь-яким зручним способом, наприклад СМС на номер телефону;
 5. Пункт Поділитися в … »«, аналогічний кнопці «Share» і дозволяє відправити історію в месенджер.

Як зробити репост чужий Сторіс до себе в історію

Як ми вже писали, офіційного способу зробити репост чужої історії без вашого згадки в ній, немає. В цьому випадку доведеться хитрувати і застосовувати Лайфхак.

Репост Сторіс через скачування

Неочевидний, але зате дієвий метод, зробити репост чужий Сторіс і разом з цим, досить ризикований. Адже в цьому випадку ви ризикуєте отримати скаргу з усіма витікаючими наслідками.

Суть даного способу полягає в наступному:

 1. Ви знаходите потрібну історію в Інстаграм;
 2. Скачуєте її до себе на пристрій будь-яким доступним способом;
 3. Чи робите згадка автора відео;
 4. Публікуєте Сторіс від свого імені.

Як завантажити Сторіс з Інстаграм ми вже писали в одній з наших статей і так само в блозі є запис як опублікувати відео в історії, тому повторюватися тут не будемо, переходите по посиланнях, вивчайте, застосовуйте.

Репост історії через запис або знімок екрана

Простий спосіб опублікувати Сторіс з іншого аккаунта до себе, це зробити скріншот, якщо це фото або записати відео, якщо історія має елементи анімації.

Найчастіше на сучасних пристроях функція запису екрану вже вбудована. Якщо немає, то знайти потрібну програму в магазині додатків не складе труднощів за ключовим словом «запис екрану» або «screen recording».

Далі за допомогою вбудованої функції або програми потрібно записати відео і викласти як звичайну історію. Для цього робимо все по порядку:

 1. Активуємо функцію запису екрану;
 2. Відкриваємо Сторіс;
 3. Включаємо запис;
 4. Зберігаємо відео на пристрій і публікуємо.

Щоб зробити скріншот потрібної історії потрібно:

 1. Відкрити Сторіс;
 2. Одночасно затиснути клавіші «Звук – » і «живлення»
 3. Опублікувати знімок.

Після того як знімок екрана з історією буде збережений в галереї пристрою, його можна буде додати в свою Сторіс як звичайне фото. Як додавати фото в історію Інстаграм, описано статті. Так само радимо ознайомитися з корисними матеріалами по темі:

 • Як накласти фото на фото в Сторіс;
 • Як створити колаж в історії Інстаграм.

Для підготовки відео і знімків, зроблених за допомогою скріншотів, до публікації рекомендуємо використовувати онлайн сервіси для редагування.

При репості чужих історій описаним способом, рекомендуємо ставити згадка автора публікації або заздалегідь питати схвалення на цю дію.

Репост історії за допомогою програми Repost for Instagram

Додаток Repost for Instagram існує для пристроїв як для IOS так і для Android. Щоб його встановити потрібно зайти в відповідний магазин і безкоштовно завантажити програму на свій смартфон.

Далі діяти потрібно за алгоритмом:

 1. Відкрити потрібну історію;
 2. Натиснути на три точки у верхньому правому кутку і вибрати пункт «Копіювати посилання»;
 3. Запустити програму Repost for Instagram і вказати скопійоване посилання;
 4. Дочекатися публікації Сторіс в своєму акаунті.

Останнім часом з’явилися скарги користувачів, що програма не справляється зі своїм завданням належним чином. На момент публікації даної статті (квітень 2021 г.) ми протестували додаток на android-смартфоні і воно досить добре впорався зі своїм завданням.

Як зробити репост поста в Інстаграм

Так само як і для Сторіс, репост записи в Інстаграм можна зробити різними способами. Щоб поділитися постом або новиною іншого користувача на своїй сторінці, можна використовувати вбудовані функції Instagram або ж вдатися до Лайфхак, якими ми поділимося нижче.

Репост записи через літачок в свою Сторіс

Робити репост поста в Інстаграм в свою історію потрібно натиснувши на літачок під фото або відео. Сторіс, з доданим до неї постом, можна відредагувати, зробити напис або прикріпити стікер, в загальному як при створенні звичайної Сторіс.

 Repost поста в Сторіс
Repost поста в Сторіс

Публікація, додана в історію, матиме активне посилання на оригінал новини, користувач зможе перейти до посту для ознайомлення з повним текстом, натиснувши на нього.

Репост фотографії через скріншот

Що б опублікувати чужий пост в свою стрічку потрібно трохи хитрості. Як видно із заголовка розділу, досить зробити скріншот публікації, обрізати зайве за допомогою фоторедактора і викласти в профілі.

Репост відео за допомогою запису екрану

Відео, так само як і фото, можна репоста за допомогою функції запису з екрану, а потім викладати як звичайну запис, додавши до неї текст.

Програми для запису відео з екрану смартфона можна знайти в Google Play або iTunes за ключовим словом «screen recording».

Репост будь-якій публікації через скачування

Найкращий, з точки зору якості перепощеного поста, спосіб поділитися записом у себе в профілі це скачати його на свій пристрій і надалі опублікувати як свій власний пост.

В нашому блозі вже є стаття на тему як завантажити відео і фото з Інстаграм, тому повторюватися не будемо. Лише нагадаємо, що при такому способі репоста, бажано запитати дозволу на перепост у автора публікації або хоча б зробити згадка аккаунта-джерела.

Як зробити репост з текстом

У 2021 році на ринку з’явилася дуже потужна програма для скачування будь-якого контенту з Інстаграм – Qoob.

qoob

Qoob дозволяє зробити репост з текстом, завантажувати пости (фото і відео) і підписи до них в оригінальній якості, дивитися і зберігати історії користувачів анонімно, додавати акаунти в обране і завантажувати публікації в автоматичному режимі.

На безкоштовному тарифі є два профілі для відстеження нового контенту та 200 завантажень в день. Цього цілком достатньо для потреб звичайного користувача.

Сайт програми представлений на англійській мові, щоб вивчити опис, скористайтеся гугл-перекладачем. Для цього клікніть на сторінці правою клавішею миші і виберете «перекласти українською».

Як зробити репост відео IGTV

Можливість поділитися IGTV в Інстаграм теж існує. Так само як і з іншими видами публікацій для цього є кілька способів офіційних і хитрих. Почнемо з першого.

Вбудовані функції репоста IGTV

Щоб репоснуть відео IGTV в свою Сторіс потрібно діяти наступним чином:

 1. Відкрити потрібне відео;
 2. Натиснути на значок літака;
 3. І вибрати рядок «Додати відео в свою історію».

Після публікації IGTV в Сторіс, користувачам буде доступний відрізок довжиною в 15 секунд, клікнувши на який можна буде до оригінального відео щоб подивитися його повністю.

Так само при кліці на значок паперового літака IGTV можна репостнуть безпосередньо в директ будь-якому користувачеві Інстаграм. Щоб знайти одержувача скористайтеся пошуком, розташованим над списком.

Поділитися IGTV можна і за межами Інстаграм. Для цього потрібно вибрати три точки поруч із позначкою літака і натиснути або на меню «Копіювати посилання», або «Поділити в …».

В першому випадку посилання на IGTV буде копіювати в буфер обміну і її можна буде відправити повідомленням або созраніть в нотатках.

У другому випадку додаток запропонувати відправити посилання в будь-який встановлений на пристрої месенджер, наприклад Ватсап, Вайбер, ВК або написати електронного листа.

Хитрий спосіб зробити репост IGTV

Бувають моменти, коли потрібно не просто поділитися відео, а закачати його оригінал собі на сторінку, але для цього у Інстаграм немає інструментів і доводиться винаходити нові способи щоб зробити репост IGTV до себе в профіль.

Найпростіший метод перепис IGTV до себе на сторінку – скачування відео. Щоб завантажити відео з Інстаграм нам буде потрібно онлайн сервіс Instasaved.

 1. Скопіюйте посилання на IGTV (способом описаних вище)
 2. Відкрийте сервіс по посиланню instasaved.net;
 3. Перейдіть на вкладку IGTV
 4. Вставте посилання в спеціально поле;
 5. Дочекайтеся закінчення завантаження;
 6. Опублікуйте відео.

InstaSavedInstaSaved

Як зробити репост в Інстаграм на комп’ютері

Якщо ви використовуєте Інстаграм на комп’ютері, то функції репоста в комп’ютерній версії будуть урізані до простої відправки історії, поста або IGTV в директ будь-якому користувачеві . Щоб це зробити, потрібно клікнути на значок літака і вибрати одержувача.

Repost на копьютеров
Repost на копьютері

Так само залишається можливість поділитися посиланням поста або IGTV в будь-якому месcенджере. Кількома три точки, потім пункт «копіювати посилання» або «поділитися».

Зате з комп’ютера зручно робити репост через вставку коду, як це зробити написано нижче.

Щоб використовувати всі функції репоста на комп’ютері, так само як в мобільному додатку, радимо до прочитання статтю «як скачати Інстаграм на комп’ютер».

Робимо репост публікації на сайт через вставку коду

Мало хто знає і вже тим більше користується, можливістю розмістити публікацію з Інстаграм на будь-якому сайті через вставку коду. Це офіційно дозволений метод репоста від соціальної мережі.

Даний спосіб може використовуватися на сайтах, форумах або блогових платформах типу «Яндекс. Дзен » або «Живий журнал», всюди, де підтримується вставка HTML-коду.

Щоб зробити репост записи з допомогу вставки коду потрібно зробити наступні кроки:

 1. Відкрити Інстаграм на комп’ютері;
 2. Натиснути на три точки в правому кутку поста;
 3. Вибрати пункт меню «Вставити»;
 4. Натиснути на кнопку «Копіювати код вставки» ;
 5. У редакторі статті, (наприклад: Яндекс. Дзен) натиснути клавіші Ctrl + V.
 Repost через вставку коду
Repost через вставку коду

Вставка коду публікації в блог, відмінний варіант щоб розкрутити конкурс або розіграш, який націлений на залучення передплатників.

Репост з Інстаграм в інші соціальні мережі

У власників декількох акаунтів в різних соціальних мережах, може виникнути необхідність автоматизувати постинг одного і того ж контенту. Щоб організувати кросспостінг, без спеціального програмного забезпечення не обійтися.

Onemorepost

Сервіс Onemorepost приходить на допомогу тим, хто цінує і економить свій час. Onemorepost вміє робити репост з Інстаграм відразу в кілька соціальних мереж Вконтакте, Facebook, Однокласники, Telegram, Twitter, Tumblr, Pinterest.

Сервіс працює за принципом: в Інстаграм з’явився пост, значить його потрібно перепостити в інші соціальні мережі. Так само в функціоналі є й інші інструменти, що дозволяють гнучко налаштувати кросспостінг.

Інструмент платний, так як розрахований на бізнес і комерційні акаунти. Ціна починається від 170 рублів на місяць.

Популярні додатки для репоста в Інстаграм

В магазинах додатків представлена ​​велика кількість безкоштовних додатків для репоста в Інстаграм і кожне з них має свої плюси і мінуси. Для вибору кращого, під свої завдання, варто протестувати кілька програм.

Regrann

Regrann

Regrann – додаток дозволяє ділитися сподобалася публікацією в кілька натискань. Чи не вставляє водяних знаків і не вимагає входити в систему. Все робиться через просте копіювання посилання. Зберігає фото і відео в оригінальній якості.

Easy Repost

Easy Repost

Easy Repost – додаток для репоста і копіювання контенту з Instagram. Дозволяє зробити репост з підписом тобто разом з текстом. Чи не ставить водяні знаки.

InstaSave

 InstaSave

З додатком InstaSave репост в Інстаграм не займе багато часу. Фото, відео та Сторіс зберігаються на пристрій користувача. Опублікувати викачані файли можна з галереї, як при звичайному постінге.

Чому не виходить зробити репост

Якщо при кліці по кнопках репоста немає написів і відповідно немає можливості поділитися контентом , хоча при цьому відправити пост або Сторіс в директ можна, це може означати тільки одне – автор блогу заборонив репоста свої записи і історії.

Щоб обійти це обмеження доведеться йти обхідним шляхом тобто скачати фото або відео і опублікувати від свого імені, з позначкою автора.

Заборона репоста і конфіденційність

В налаштуваннях облікового запису Інстаграм передбачена можливість заборони репоста. Якщо ви не хочете щоб інші люди ділилися вашим контентом (фото, Сторіс або IGTV) у себе в історіях, то зробіть наступне:

 1. Перейти в налаштування облікового запису;
 2. Конфіденціальность- Історія;
 3. У кінці списку вимкнути можливість «Репост в історіях» і «Дозволити ділитися»
Заборона repost
Заборона repost

«Репост в історіях» – відключають можливість публікувати ваші записи в Сторіс.

«Дозволити ділитися» – забороняє людям відправляти ваші історії в директ.

Такі параметри конфіденційності можуть значно знизити охоплення і як наслідок популярність аккаунта, тому що у людей просто не буде можливості поділитися вашими записами з друзями.

Варто мати на увазі що дані налаштування приватності не захищають контент від скачування його сторонніми програмами і сервісами.

Відповіді на питання

Тут ми зібрали найбільш поширені питання наших читачів і привели на них короткі відповіді.

Як зробити репост конкурсу в Інстаграм

Якщо організатор конкурсу зробив його звичайним постів, прикріпивши в підпису умови участі, то репост конкурсу робиться звичайним способом. Натискаємо на значок літака і публікуємо конкурсний пост в свою Сторіс. Якщо потрібно додаємо згадка або ставимо ГЕО-мітку.

Як зробити репост з Інстаграм в Фейсбук

Щоб поділитися новиною в соціальній мережі FaceBook потрібно при натисканні трьох точок в публікації вибрати пункт «Поділитися в …». Далі вибрати соціальну мережу і відправити посилання.

Як зробити репост з Instagram в VK

Інстаграм і ВК це не пов’язані між собою соціальні мережі, тому щоб поділитися постом або історією в ВК потрібно завантажити контент з інстр і заново його опублікувати у ВКонтакте. При цьому можливість просто опублікувати посилання залишається.

Поради та авторське право

Репост в Інстаграм це хороша можливість поділитися цікавими публікаціями зі своїми близькими і друзями, а так само доповнити свою сторінку хорошим контентом. Але не варто цією функцією зловживати, так як профіль, що складається з одних репоста, буде не особливо цікавий передплатникам, тільки якщо аккаунт не рекомендаційна система.

Репости за допомогою скачування, так само можуть як допомогти прокачати акаунт, так і «вбити» його, адже через велику кількість скарг можна отримати блокування.

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті, питань по темі «Як зробити репост в Інстаграм» у вас не залишилося і застосовуючи отримані знання, ви ще більш впевнено будите використовувати додаток соціальної мережі.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 1
 1. Kristeen

  Потім просто натисніть на синє
  коло на панелі Safari (що вкаскачати допис з інстаграмуує
  на те, що завантаження завершено)
  і у спадному меню натисніть «Завантажити».

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: