Як заблокувати людину в Інстаграмі | Чорний список Instagram

Інстаграм це відмінна платформа для обміну фотографіями і щоб бути в курсі останніх тенденцій і трендів 2021 року. Також для перегляду і коментування того, що публікує сім’я і близькі друзі.

Однак ви можете не хотіти, щоб всі бачили ваші публікації, особливо якщо вони можуть бути полічені недоречними для деяких людей.

Якою б не була причина, заблокувати людини в Інстаграм досить легко, якщо ви знаєте, що робите. Якщо ви вирішите приховати свій контент від кого-то, він не зможе знайти профіль Instagram, ваші повідомлення , публікації і переглядати Сторіс. Також він не зможе вам писати ні повідомлення, ні коментарі.

Як заблокувати людини в Інстаграмі

Проте, користувач не буде повідомлений про те, що він виявився у кого-то в чорному списку. Він дізнається про це тільки якщо зайде на ваш аккаунт і побачить, що для нього немає доступних публікацій.

І він все ще може відзначити аккаунт Instagram в своїх постах. Ці згадки не показуються в вашому потоці повідомлень, поки ця людина знаходиться в блокуванні.

Як додати в чорний список Інстаграм

Інстаграм піклується про загальну безпеку і комфорт, тому дозволяє легко відправити кого-то в чорний список.

Додаток Instagram є для платформ Android, iOS і Windows і може бути використано для швидкої блокування іншого користувача в Instagram, виконавши такі дії.

 1. Відкрийте Інстаграм і зайдіть на профіль, який потрібно відправити в блокування. Це можна зробити, натиснувши на ім’я з будь-якого місця в інтерфейсі програми.
 2. Тепер повинна бути видна сторінка профілю користувача. Натисніть по кнопці меню, розташоване в правому верхньому куті екрану і представлене трьома крапками.

 3. Коли з’явиться спливаюче меню, виберіть кнопку «Заблокувати».

 4. З’явиться попередження, питається, чи впевнені ви, що хочете поставити блокування на цього аккаунта. Підтвердіть дію.

 5. Тепер з’явиться повідомлення про підтвердження, в якому буде вказано, що користувач успішно заблокований. Натисніть “ОК”, щоб завершити процес.

Як заблокувати в Інстаграмі через комп’ютер

Ви також можете додати людей в чорний список через офіційний сайт Інстаграму. Для цього потрібно увійти в Інстаграм з комп’ютера.

Якщо у вас немає програми або ви працюєте на платформі, яка його не підтримує, Ви все одно можете заблокувати через комп’ютер на веб-сайті Інстаграму.

 • Відкрийте браузер і відкрийте сайт.
 • Відкрийте Профіль людини, якого ви хочете відправити в блок. Це можна зробити, натиснувши на ім’я аккаунта з будь-якого місця в інтерфейсі Instagram.
 • Тепер повинна відображатися сторінка профілю. Натисніть на меню, розташоване в правій частині імені аккаунта і представлене трьома горизонтально розташованими точками.

 • Тепер має бути видно спливаюче меню, що перекриває основний екран Інстаграм. Натисніть на кнопку «Заблокувати цього користувача».

 • З’явиться попередження, питається, чи впевнені ви, що хочете додати в чорний список цієї людини. Натисніть кнопку підтвердження дії.

 • Тепер з’явиться повідомлення про підтвердження, в якому буде вказано, що ця людина успішно відправлений в блок. Натисніть кнопку “Закрити”, щоб завершити процес.

Подивитися всіх заблокованих користувачів в Інстаграмі

Якщо багато ботів, Хейтер і спамерів за короткий період часу потрапили в блек лист і ви побоюєтеся, що випадково могли відправити в чорний список не тих користувачів. Значить потрібно подивитися список всіх акаунтів, які опинилися в блоці. Для цього:

 • Відкрийте свій профіль в додатку.
 • Натисніть на три горизонтальних смужки в правому верхньому куті.
 • Виберіть внизу пункт “Налаштування”.
 • Зайдіть в розділ “Конфіденційність”.
 • У підрозділі “Контакти” виберіть пункт “Заблоковані акаунти”.

Там ви можете побачити всі профілі, що знаходяться в блокуванні. При необхідності, можна на них перейти і розблокувати. Якщо ви не хочете блокувати користувача повністю, можна приховати Сторіс Instagram.

Скасувати блокування чужого акаунта можна в будь-який момент. При розблокуванні інший профіль також не отримує повідомлення про це. Після розблокувати в Інстаграмі він зможе як і раніше, бачити весь контент вашого облікового запису.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: