Красива рамка в Instagram для обрамлення фото – інструкція по додаванню

Рамка в Instagram дозволяє акцентувати увагу на важливому елементі. Особливість цієї соціальної мережі – представлені пости розташовані довгою стрічкою по три штуки в горизонтальному ряду. У разі якщо фото яскраві, в них присутня різноманіття кольору і дрібних елементів, побіжний погляд на аккаунт не створює цілісного уявлення.

Людське око добре сприймає не більше 3 – 5 квітів і до 3 геометричних фігур в зображенні одночасно.

Рамки окреслюють кордону, є додатковим елементом декору і створюють певний стиль. Їх застосування стало трендом.

Як зробити рамку для Instagram

Вбудовані функції Інстаграма не дозволяють робити рамки. Для створення бажаного дизайну постів, сторіз або аватара розроблені мобільні додатки і онлайн – сервіси. Традиційний спосіб – обробка зображення на комп’ютері в будь-якому фоторедакторі.

Онлайн – сервіси для рамок

Онлайн – сервіс Canva створює зображення і зберігає шаблони. Цей варіант підходить тим, хто вважає за краще працювати на комп’ютері або планшеті.

З головної сторінки сервісу потрібно перейти в розділ «Записи в Інстаграмі»І вибрати готовий шаблон, де присутня рамка.

Всі елементи шаблону змінюються: колір, положення, розмір. За 2 – 3 хвилини можна створити дизайн з продуманою композицією і зберегти його для багаторазового використання.

Спеціальні додатки

Мобільні додатки для створення постів в Instagram мають обмежений функціонал, який дозволяє використовувати фільтри, змінювати розмір або накладати текст. Для створення складного дизайну із застосуванням різних ефектів доведеться скористатися кількома додатками.

Щоб створити мінімалістичне оформлення з геометричним обрамленням, підійде мобільне додатком InstаSize.

Instasize для Android Instasize для iPhone

Для початку роботи потрібно завантажити зображення, натиснувши на синє коло з плюсом, а потім вибрати формат.

Жовта кнопка з різноспрямованими стрілками дозволяє змінювати розмір і рухати зображення по полотну. Це найпростіший спосіб створити потрібне оформлення. Щоб задати точний розмір, нижнє горизонтальне меню слід прокрутити вліво і вибрати значок «рамка». За допомогою повзунка встановити бажану ширину.

На останньому етапі необхідно зберегти в пам’яті телефону оброблене зображення або опублікувати його відразу в Інстаграмі.

Додати рамки можна за допомогою інших мобільних додатків: PixelLab, Instant Retro, Pixlr – o – matic, Rollip.

Цікаві приклади та ідеї

Крім колірного оформлення та публікації постів в певній послідовності, коли вони створюють унікальне графічне зображення, рамки для Інстаграму – це швидкий спосіб створити запам’ятовується дизайн профілю. Щоб знайти оригінальні ідеї для оформлення, можна подивитися акаунти з різною тематикою:

  • особисті блоги фотографів, Тревел – журнал і стилістів;
  • інтернет – магазини відомих брендів;
  • бізнес – блоги і профілі громадських організацій.

Різна ширина оформлення створює немонотонну послідовність зображень. Такий спосіб дозволяє органічно вписати в стрічку фотографії різного формату і орієнтації.

Використання рамок в 3 послідовних постах, які складають один горизонтальний ряд, привертає увагу до значної інформації.

Рамка при необхідності виконує роль текстового блоку, де розміщують умови акцій, контактні дані або оголошення.

Рамки також використовують для дизайну аватара і більш складного оформлення Інстаграм – стрічки.

Коли доречно використовувати рамки в Інстаграмі

За допомогою рамки в Інстаграмі можна створити певний стиль. Цей спосіб оформлення підходить для вінтажного, романтичного спрямування. Він привертає увагу до потрібного елементу зображення. Монохромні рамки урізноманітнюють дизайн стрічки в Інстаграмі.

Рамки змінюють дизайн Інстаграм – профілю і роблять його більш індивідуальним. Їх застосування дає можливість коригувати зображення. За допомогою рамок змінюють зовнішній вигляд стрічки в профілі.

Рамка для Інстаграму – універсальний дизайн для всіх видів акаунтів. Строгий, легковажний, романтичний або авангардний стиль можна створити за допомогою готових елементів.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: