Не завантажується історія в Інстаграм – чому не можу викласти і що робити

В Інстаграм можна викладати на загальний огляд короткі історії, тривалістю не більше 15 секунд, використовуючи широкий діапазон вбудованих графічних інструментів і фільтрів. Іноді при додаванні черговий Сторіс у передплатника виникають проблеми із завантаженням, публікація або зовсім не викладається в стрічку, або зависає при спробі зробити це. Розглянемо причини, чому не вантажаться історії в Інстаграм.

Чому не завантажуються Сторіс: причини

Сторіс – це короткі і барвисті відеоролики, які підвищують інтерес до вашої сторінці, радують передплатників цікавими новинами з життя, а також розкручують товар або послугу, що необхідно для бізнес-акаунтів при веденні комерційної діяльності. Подібні публікації мають обмежений термін трансляції – всього 24 години, після чого або видаляються з сервісу, або зберігаються в архівний список до кращих часів. Тривалість одного запису не перевищує 15 секунд, що цілком достатньо, щоб заманити нових глядачів.

Щоб завантажити історію необхідно виконати наступні дії:

 1. Авторизуватись під своїм обліковим записом.
 2. Натиснути на кнопку додавання запису, розташовану на верхній панелі екрана або зробити свайп вправо.
 3. Після цього зможете в режимі реального часу записати на камеру мобільного пристрою відеоролик або фотографію, а також завантажити готовий матеріал з внутрішньої пам’яті смартфона.
 4. Оформити на свій розсуд публікацію і випустити її в новинну стрічку.

Незважаючи на простоту додавання, на найпершому етапі у багатьох користувачів виникають проблеми. Контент не виходить викласти або він зависає на необмежений час при завантаженні. Причин подібних збоїв може бути багато, починаючи від неполадок самого стільникового телефону, закінчуючи помилкою програмного забезпечення або неуважністю користувачів.

Нижче розберемо основні причини, чому не завантажується історія в Інстаграм на прикладі мобільного телефону і персонального комп’ютера.

На телефоні

Соціальна мережа випускається у вигляді мобільного додатку і знаходиться у вільному доступі для скачування. Після запуску необхідно виконати авторизацію клієнта, прописавши захисний пароль і логін. Після цього відкриється повний набір функціональних можливостей сервісу. Але що робити, якщо не виходить завантажити фотографію або відеозапис в Сторіс?

Нижче розглянемо найпоширеніші помилки і причини збоїв на мобільних пристроях:

 1. В першу чергу необхідно враховувати, що для використання програми Інстаграм потрібен постійний доступ до інтернету. Якщо на смартфоні відключена передача даних або перебуваєте за межами зони прийому сигналу стільникових операторів, то утиліта буде працювати некоректно і не зможе оновлювати сторінку. Аналогічна ситуація відбувається в разі нестабільного з’єднання або маленькій швидкості завантаження.
 2. Функція з розміщення сторіз в соціальній мережі з’явилася відносно недавно, тому доступна лише на останніх версіях програмного забезпечення. Якщо давно не оновлювали мобільний додаток Інстаграм, то це може привести до проблем. Розробники рекомендують використовувати тільки актуальні збірки утиліти і своєчасно оновлювати їх. Подібна ситуація відбувається з багатьма інструментами, адже з кожним роком з’являються нові і цікаві функції, які стають доступними тільки після установки останньої версії.
 3. Наступна причина криється в застарілому програмному забезпеченні самого стільникового телефону, на якому встановлена ​​соціальна мережа. Операційна система також вимагає періодичного оновлення, яке мінімізує можливість збоїв і помилок в роботі всіх програм на пристрої.
 4. Модель мобільного пристрою не підтримує функції Сторіс. Переглядати і додавати нові публікації в новинну стрічку доступно лише на сучасних смартфонах. Наприклад, продукція Apple нижче сьомої серії не потягне останні оновлення, тим самим не зможе завантажити сторіз.
 5. Підвищена завантаженість пристрою. Якщо одночасно використовуєте в робочому режимі кілька додатків – це може позначитися на роботі Інстаграм. Особливо це стосується утиліт, які споживають трафік і знижують швидкість мобільного інтернету.
 6. Переповнений кеш соціальної мережі. Тимчасові файли, які накопичуються з плином часу, можуть викликати серйозні проблеми.

Всі ці причини можна виправити самостійно, не вдаючись до допомоги служби підтримки. Нижче розглянемо всі шляхи вирішення поставленого завдання.

На комп’ютері

Якщо вирішили скористатися соціальною мережею Інстаграм з персонального комп’ютера, то слід зробити застереження, що в веб-версії сервісу і в додатку для операційної системи Windows функція додавання історій не передбачена. На ПК можете лише переглядати чужі публікації в Сторіс, спілкуватися, але розміщувати фотографії і відеоролики у вас не вийде.

Вирішує цю проблему додаткове програмне забезпечення, емулятори Андроїд і розширення на браузер. Вони дозволяють працювати в мобільній версії Інстаграм на комп’ютері. Таким чином, отримаєте повний комплект функціональних можливостей. При такому застосуванні також можуть виникати помилки при завантаженні Сторіс. Розглянемо найпоширеніші:

 1. Відсутність стабільного з’єднання з інтернетом або недостатня швидкість передачі даних.
 2. Щоб користуватися мобільною версією на ПК потрібно встановлювати сторонні програми, які можуть працювати некоректно або зависати, адже розробники Інстаграм не радять завантажувати додаткові розширення.
 3. Проблеми в роботі самого комп’ютера, застаріла модель, несумісна з Instagram.

Всі способи вирішення проблеми

Ми розглянули всі можливі проблеми, пов’язані з завантаженням нових історій в Інстаграм, тепер подивимося, як вирішити їх самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів:

 • В першу чергу перевірте наявність стабільного підключення до інтернету. Якщо зв’язку немає, то і скористатися Інстаграмом не вийде. Подивіться, чи не включена на пристрої режим польоту і активуйте передачу даних. При знаходженні за межами зони доступу і покриття веж стільникового зв’язку, єдиний варіант – дістатися до місцевості з помірним прийомом.

 • Щоб уникнути помилок і проблем з роботою мобільного додатка намагайтеся своєчасно завантажувати та встановлювати актуальну версію програми.

 • Встановіть автоматичний пошук оновлень, щоб ваш смартфон сам шукав і завантажував необхідні файли. Аналогічна ситуація стосується і операційної системи телефону, перевірте наявність останніх оновлень в налаштуваннях гаджета і при необхідності встановіть їх. Після цього обов’язково перезавантажте пристрій.

 • Якщо ваш телефон застарів і не підтримує останню версію утиліти, то єдиним рішенням є покупка нового більш сучасного девайса.
 • Закрийте всі непотрібні процеси і додатки на смартфоні, особливо ті, що споживають трафік інтернету.

 • Очистіть кеш Інстаграм. Для цього перейдіть в налаштування гаджета, в розділі додатків виберіть Instagram і видаліть тимчасові файли, які гальмують роботу.

Всі ці поради допоможуть вирішити проблеми з історіями самостійно, в іншому випадку рекомендується звернутися в службу технічної допомоги, в розділі довідки соціальної мережі.

Що робити, якщо не відкривається і не видаляється Сторіс

Багато користувачів стикаються з незвичайною помилкою, коли під час завантаження історії відбувається збій, Сторіс зависла і не відкривається. В такому випадку публікація буде тривати нескінченно і Сторіс чи не з’явиться в новинній стрічці. Якщо перезавантажте додаток проблема не зникне і на панелі додавання контенту буде горіти червоний знак оклику. Більш того, не зможете вийти або змінити профіль, поки фотографія або, відео будуть опубліковані.

Якщо запис не грузить, то виправити ситуацію можна таким шляхом:

 • У першу чергу вимкніть передачу даних на мобільному пристрої.
 • Відкрийте розділ налаштувань на девайсі і знайдіть вкладку активних додатків.
 • Виберіть Інстаграм.
 • Очистіть кеш.
 • Після цього, не включаючи інтернет, запустіть програму і побачите, що пост вже не намагається публікуватися.
 • На нижній панелі з’явиться кнопка у вигляді трикрапки, натиснувши на неї можна вибрати видалити запис або зберегти.
 • Після видалення спробуйте додати Сторіс повторно.
 • Готово.

У статті розглянули причини, за якими не публікується Сторіс в Інстаграм. Якщо не можете викласти історію, то в більшості випадків проблему вирішить банальна перезавантаження утиліти або всього смартфона, у всіх інших винувато застаріле програмне забезпечення або гаджет. Щоб не стикатися з такими ситуаціями рекомендується своєчасно оновлювати ПО і Instagram.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: