Дія заблокована в інстаграм: причини і вирішення проблеми

Однією з найпоширеніших помилок в інстаграмі, з якими зустрічаються користувачі – дію заблоковано.

Коли виникає ця проблема у користувача не виходить підписуватися на інший профіль, ставити лайки, залишати коментарі, відправляти повідомлення в direct. І це не все – інстаграм забороняє публікувати фото і відео, а також відзначати інших людей.

Але вирішити одну з найбільш розповсюджених помилок досить просто. Давайте розберемося в причинах блокування і варіантах виправлення цієї проблеми.

Чому з’являється помилка

Причини, чому інстаграм обмежує використання додатка, і з’являється помилка «дія заблоковано» можуть бути різними. Ви не зможете точно дізнатися, чому на аккаунт був накладений бан. Але є кілька основних причин.

 • Відмова на велику кількість людей

Рідко бан отримують через одноразової масової підписки або відписки. Однак якщо постійно користуватися списками десятки різних акаунтів або відписуватися від них – це може бути причиною блокування.

 • Занадто багато залишених коментарів

Велике число залишених коментарів під чужими постами може розглядатися як спам. Це теж веде до того, що користувач зіткнеться з проблемою «дія заблоковано» в інстаграмі.

 • Надлишок лайків

Instagram – соціальна мережа для обміну фотографіями. А лайки є інструментом вираження симпатії знімкам. Але коли користувач ставить їх занадто багато, система може прийняти його за робота і забанити.

 • Повідомлення в директ

Велика кількість відправлених повідомлень у directe різним користувачам може бути розглянуто як спам. Йдеться про відправку безлічі листів в короткий період часу.

 • Відмітка користувачів

Отметіть аккаунт іншої людини можна під постом в коментах, в Сторіс або на фото. І в цьому немає нічого поганого. Але якщо відзначати одного або різних користувачів занадто часто можна опинитися під діями бана.

 • Використання сторонніх додатків

Це можуть бути програми для збільшення передплатників або накрутки лайків, переглядів, охоплення та інших показників статистики. Вони можуть працювати коректно, але в деяких випадках і приводити до помилки в інстаграмі, коли дія заблоковано.

 • Використання сервісів

Як правило, це автоматизовані сервіси для просування в інстаграм. Наприклад, Socialhammer або Інстаплюс і будь-які інші.

Всі ці дії здаються інстаграму підозрілими, і він блокує користувача. Основна причина – це те, що така поведінка в мережі здається сервісу автоматизованим. Тобто він думає, що користувач – бот, а не жива людина.

 • Помилка соціальної мережі

Найрідкісніша причина – баги і помилки самого інстаграма. Блокування випадково може статися під час тестування оновлення та нових функцій.

Якщо ви не робили нічого зі списку вище, а помилка все одно з’явилася – просто почекайте трохи. Такі несправності вирішуються без участі користувача дуже швидко.

Як зняти обмеження і виправити помилку

Так як дізнатися точну причину блокування – неможливо, не можна і точно сказати який спосіб допоможе прибрати проблему «дія заблоковано» в інстаграм. Тому, якщо вам не допоміг один варіант вирішення проблеми – переходите до іншого.

Зміна пристрої

Перший, і найпростіший спосіб виправити помилку – зайти в інстаграм з іншого смартфона або планшета. Якщо з іншого телефону помилок дії не виникає – проблема в вашому пристрої. Про те, як це виправити читайте нижче.

Використання іншої мережі

Другий дієвий спосіб, який може допомогти – зміна мережі. Інстаграм часто блокує не сам акаунт, а IP-адреса, звідки виконується вхід. Тому, якщо телефон був підключений до wi-fi – перейдіть на мобільний інтернет або навпаки.

Виконати вхід через браузер

Увійти в обліковий запис instagram можна на сайті instagram.com. Якщо через комп’ютер виходить підписатися на інший рахунок, з телефону немає – проблема в смартфоні. Рішення цієї проблеми – нижче.

Почекати

Якщо нічого з перерахованого вище не допомагає – необхідно просто почекати 24 години. В цей час не потрібно заходити в ІНСТА, намагатися підписатися, поставити лайк або запостити фото. Спробуйте пізніше зайти в ІНСТА і повторити дію. З високою часткою ймовірності проблема вирішиться після перерви в активності.

У деяких випадках (коли було занадто багато активних дій) може знадобитися більше часу – 3,5 або 7 днів. Просто не робіть ніяких дій в додатку деякий час.

Видалити всі сторонні додатки

Очистіть свій смартфон від сторонніх програм, які пов’язані з інстаграмом. Їх необхідно не тільки видалити з телефону, але і відв’язати від профілю.

 1. Для цього потрібно зайти в аккаунт з комп’ютера, через сайт instagram.com.
 2. З стрічки перейдіть в свій профіль, натиснувши на свій нік.

 3. натисніть на шестірню, щоб перейти в настройки.

 4. Виберіть пункт «додатки і сайти».

 5. Натиснути на« видалити »під кожним сайтом або сервісом. Також кнопка може називатися «відкликати доступ» – на неї теж потрібно клікнути.

Це не означає, що різними сервісами та додатками не можна буде ніколи користуватися. Після того, як обмеження буде знято з профілю, і помилка заблокованості дії більше не буде турбувати – можна знову запустити всі потрібні програми.

Краще почекати 5-7 днів після зняття блокування перед тим, як знову почати використовувати сторонні додатки. Якщо це сервіс для збільшення підписок або накрутки – починати роботу з ними з мінімальними лімітами, поступово збільшуючи їх кожен день.

Прив’язати інстаграм до Фейсбук

Це допоможе соціальної мережі упевнитися, що ви жива людина, а не робот. Детальніше, про те, як зв’язати акаунти в двох соціальних мережах, читайте в статті «Як зв’язати акаунти Інстаграм і Фейсбук: покрокова інструкція».

Змінити пароль

Проста зміна пароля може допомогти вийти з бана і прибрати нав’язливу проблему блокування дій.

Рішення неполадок зі смартфоном

Буває, що через комп’ютер або інший пристрій виходить ставити лайки, публікувати пости, підписуватися на акаунти інстаграм працює як треба. Але при використанні свого смартфона з’являється помилка «дія заблоковано».

Це означає, що проблема не в додатку або профілі інстаграм, а в самому телефоні.

 • Перше, що потрібно зробити – перезавантажити смартфон або планшет, і очистити від сміття.
 • Друге – оновити додаток instagram в Google Play на адроід, або в App Store на айфоні.
 • Якщо на пристрої варто останнє оновлення інстаграма, виконайте наступне:
 1. Зайти в інстаграм і перейти на сторінку профілю.
 2. Клацнути на три смужки праворуч.
 3. Перейти в настройки.

 4. Прокрутити до самого кінця сторінки. Внизу буде пункт «вийти». Також він може називатися «завершити сеанс» або «вийти з усіх акаунтів». Вийти з профілю.

 5. Видалити додаток instagram з телефону.
 6. Перезавантажити пристрій, тобто вимкнути його і включити.
 7. Завантажити інстаграм заново.
 8. Зайти в додаток, ввести логін і пароль.

Поради як уникнути блокування

Щоб помилка дію заблоковано більше не повторювалася потрібно слідувати декільком рекомендаціям.

По-перше, не перевищуйте добові ліміти. Не робіть так, щоб система визнала аккаунт роботом. Звичайно, це не означає, що не можна ставити лайки, підписуватися на профілі і залишати коментарі.

Але це потрібно робити в розумних кількостях. Звичайному користувачеві складно перевищити ліміти, а ось комерційному – дуже просто. В середньому, максимальний показник – це 300 підписок і 100 лайків в день (рівномірно розподілені протягом доби, а не за годину).

По-друге, не використовуйте додатки і сервіси для накруток. Інстаграм розвиває свої сервіси для відстеження нечесного просування. Тому фейковий лайки, коменти і підписки рано чи пізно будуть виявлені. Це не тільки призведе до бану, але і марної трати грошей на розвиток.

Краще вкладати кошти в рекламу, яка приведе на сторінку зацікавлених користувачів. Робити її можна в Сторіс і в стрічці. Якщо поки немає вільних коштів на рекламу, можна вдатися до безкоштовних способам розкрутки аккаунта. Користуйтеся тільки білими способами просування інстаграм-аккаунта.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 4
 1. Lottie

  Потім просто натисніть на синє
  коло на панелі Safari (що вказберегти відео з інстаграмаує на те,
  що завантаження завершено) і у спадному меню
  натисніть «Завантажити».

 2. vitaliy_meshko

  :cool: :cool: :shock:

 3. vitaliy_meshko

  Почему не можешь лайкать

 4. vitaliy_meshko

  Почему не можешь лайкать те фотки видела

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: