Питання для Сторіс в Інстаграм з цифрами і цікавими завданнями для батла

Для підтримки рейтингу аккаунта необхідна зворотній зв’язок з передплатниками. У тому числі її забезпечують завдання в інстаграм, які покликані залучати аудиторію в діалог з господарем сторінки. Опитування, розіграші, голосування допомагають підвести фоловерів до потрібної теми. Бізнес-акаунти не нав’язують свої товари або послуги, а рекламують їх в ігровій, цікавій формі.

Що б не робилося в Сторіс, мета одна – збільшення охоплення. Чим вище охоплення аудиторії, тим краще розвивається instagram бізнес і розкрутка аккаунта, прибуток зростає.

Передплатники – потенційні покупці. Навіть якщо господар сторінки не продає нічого конкретного, кожен фоловерів підвищує рейтинг аккаунта, що дозволяє заробити в подальшому.

Отже, опитувальники і завдання потрібні для:

  • залучення нових передплатників;
  • утримання інтересу до сторінки;
  • аналізу та коригування стратегії збільшення рейтингу.

Кожен, хто переглядає сторінку, переконується, що його думка важлива. Навіть мовчазні глядачі, які зазвичай не коментують, залучаються до опитування, завдання або конкурси, якщо вони не складні, а питання цікаві, важко встояти.

Вже не цікавий аккаунт в інстаграм з повсякденними, звичайними фото. Або фотографії повинні бути твором мистецтва, або сторінка динамічна і захоплююча.

Необхідно тримати руку на пульсі. Що цікаво аудиторії, які питання її хвилюють, чого люди не хочуть знати чи бачити – відповіді отримує той, хто не боїться використовувати всі пропоновані платформою інстаграм «фішки».

Питання з цифрами для залучення передплатників: яскраві приклади

Застосування Гейміфікація акаунтів хороший хід для залучення нових передплатників і підвищення лояльності фоловерів.

Щоб правильно підібрати завдання для своєї аудиторії потрібно дотримуватися наступних ключових моментів:

  1. Оформляти гру і картинки до неї в своєму «фірмовому» стилі. У передплатників виробляються приємні асоціації за участю в грі.
  2. Коротко пояснити правила і розписати, як і що потрібно зробити, щоб уникнути прикрих помилок чи нерозуміння.
  3. Обумовлювати заздалегідь кількість переможців і приз, якщо він передбачений.
  4. Результати викладати оперативно. Не дати учасникам «охолонути».
  5. Завжди бути на зв’язку, відповідати на питання. Бути зацікавленим ходом гри, опитування, завдання.

Приклади ігор і завдань

Все гейм-ходи повинні бути ретельно продумані. Не потрібно боятися відкидати ідеї для стікер питань, відповіді на які буде не дуже приємно почути. Варіанти вибору і відповідей краще пронумерувати, щоб участь в грі було максимально простим і зрозумілим. Щоб уникнути затримок з реакцією передплатників, краще заздалегідь опублікувати анонс проведеної гри.

Гра «Зроби мій день»

Передплатники шляхом голосування керують подіями дня власника сторінки. Пропоновані варіанти повинні відповідати темі аккаунта. Наприклад, для магазину одягу можна створити опитування, який з нарядів вибрати сьогодні. Запропонувати кілька образів для голосування, влаштувати опитування на тему вибору аксесуарів, сумки або взуття. Результат у вигляді фото в обраній передплатниками одягу обов’язково.

Гра «Вікторина»

Важливо уникнути банальних питань, типу «Як справи?» “Який настрій?”. Такі питання більшість передплатників просто перегорне.

Тематика вікторини повинна: ​​

  • відповідати темі і стилю аккаунта;
  • бути оригінальною, але актуальною для конкретної аудиторії.

Наприклад, для сторінки автосервісу можна зробити вікторину на тему: «Який колір авто віддають перевагу чоловіки». Розмістити питання і нумеровані варіанти відповідей, які теж повинні бути оригінальними. Важливо потягнути інтригу і анонсувати правильний варіант в кінці дня. Це буде тримати публіку в приємному напруженні. У прихильників різних відповідей створиться щось на зразок батла і в коментарях вони будуть переконувати один одного в правильності своєї позиції.

Гра «Правда-Брехня»

Дуже хороша гра для кращого знайомства з передплатниками. Прекрасний варіант цікаво і оригінально розповісти про себе або просувається товар, компанії. Потрібно підібрати десяток-другий фактів, одні з яких будуть повністю правдиві, інші – ні. Факти повинні бути цікавими.

Наприклад, варіант гри для блогера:

  • Вмію грати на балалайці.
  • Захоплююся художнім свистом.
  • У 6 років приготував першу страву.
  • Змінив 3 імені.
  • Боюся бджіл. І т.д.

Після гри обов’язково скажіть правильні відповіді. Добре, якщо вони будуть з поясненнями, смішними описами ситуацій, пов’язаних з питаннями.

Як опитування завдання та ігри впливають на аудиторію

Власникам акаунтів доводиться адаптуватися під образ життя сучасного користувача. Нинішнє покоління захоплено комп’ютерними технологіями. Молодь любить прокачувати свої навички. Їм цікаво в інтерактивному режимі бачити свої досягнення, виконуючи різні завдання. Все це дозволяє відчути різні опитування, голосування та вікторини. Важливо, що все це відбувається в ігровій, розкутою формі.

Фоловерів необхідно відчувати, що їхня думка цікаво. Це дає відчуття причетності до цієї групи.

Гейміфікація аккаунта в інстаграм дозволяє домогтися:

  • урізноманітнити контент stories, зацікавити передплатника;
  • спонукати фоловерів до дії або підштовхнути до потрібної теми;
  • проаналізувати переваги передплатників;
  • дізнатися про перешкоди і недоробки в просуванні товару або послуги

Інстаграмщікам не втекти від сучасних цифрових технологій для збільшення охоплення та підвищення рейтингу аккаунта. Гарна підмога в цьому – питання для Сторіс в інстаграм з цифрами, пропоновані сервісом. Вибрати варіант відповіді під номером займає лічені секунди, а віддача у вигляді розширення аудиторії, зацікавленості її величезна.

Бізнес все більше використовує майданчики соцмереж для просування, прихованої реклами та моніторингу запитів потенційних покупців. Різні програми для Сторіс полегшують цю роботу.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: