Як приховати історії в Інстаграм ➤ Німий режим Instagram

Часто користувачі з різних причин приховують історії в Інстаграмі від конкретних людей. Наприклад, від прямих конкурентів cвоей сфери, коли в сторіз викладається корисна інформація про роботу. Або ви б не хотіли, щоб деякі профілі бачили ваше особисте життя.

При цьому не хочеться закривати Інстаграм профіль від усіх або блокувати людини. Тим більше що іноді хочеться приховати історію від уже наявних передплатників. Якими способами це налаштувати і переваги німого режиму, розповімо в статті.

Як приховати історії в Інстаграмі

Іноді не хочеться дивитися на Сторіс конкретних людей зі своїх підписок, але не хотілося б втрачати їх з уваги назавжди. Так, наприклад, ви підписані на знайомого, але він викладає нецікаві Сторіс або їх занадто багато кожен день. А відписатися від нього неможливо з яких-небудь особистих причин.

Тому Інстаграм пропонує таку функцію, як «включення німого режиму». Суть німого режиму полягає в тому, щоб тимчасово (до того, поки ви самі не скасуєте цю функцію) приховувати зі своєї стрічки Інстаграму Сторіс або пости певного профілю.

При наявності великої кількості підписок в Інстаграмі рекомендується відписатися від непотрібних оновлень. В іншому випадку новинна стрічка буде переповнена публікаціями, серед яких ви упустите щось важливе. Існує кілька способів відписки в Інстаграм .

Функція приховування новинної стрічки з’явилася не так давно. Вона дозволяє приховати непотрібні оновлення та зберегти підписку. При цьому можна в будь-який момент заново підключити відображення новин.

Головний плюс – можливість настройки стрічки Інстаграму на власний розсуд (без масової відписки). Таким чином, можна вимкнути нав’язливі пости.

Ця функція зручна для комерційних акаунтів – існує можливість відключення оновлень великої кількості клієнтів з налаштованого массфоловінг в ІНСТА.

Як включити німий режим в Інстаграмі

Влітку 2018 роки після поновлення в додатку з’явилася можливість приховування новин в стрічці. При цьому зовсім необов’язково відписуватися від користувача в Інстаграмі. Ця функція дозволяє тимчасово або назавжди прибрати з стрічки оновлення.

Раніше для приховування публікацій необхідно було відписатися від профілю користувача. Зараз же можна просто приховати публікації без втрати зв’язку з людиною через функцію “німий режим”.

Головна перевага – користувач не дізнається про те, що ви приховали його публікації. Він навіть не буде про це здогадуватися.

Щоб приховати чужу історію в Instagram, досить утримувати картинку такого профілю в стрічці в блоці Stories. Після цього відкриється спеціальне меню, де включається такий режим.

Після приховування певних посад зміст стрічки стане більш персоналізованих. При цьому пости можна подивитися на сторінці профілю.
Для включення функції зайдіть в меню або на сторінку користувача. Також можна відключити видимість Stories.

Як приховати людини в Інстаграмі

Для того щоб приховати пости певного облікового запису необхідно дотримуватися певної послідовності дій:

 1. Відкриття програми, зайти в свій профіль.
 2. Відшукати конкретний пост користувача, який потрібно приховати.
 3. Натиснути на значок «…» в кутку публікації.

 4. Вибрати потрібний варіант. Додаток є «Ігнорувати публікації» (відписатися від постів користувача. Історії при цьому будуть з’являтися в новинній стрічці), «Ігнорувати історії» (відписатися тільки від Stories), «Ігнорувати публікації та історії» (відписатися від всіх оновлень аккаунта).

 5. При помилковому виборі натиснути на «Скасувати».

При цьому будуть приходити повідомлення від Інстаграм про хештег і коментарях, які користувач залишає до ваших постам. Оновлення прихованого профілю можна переглянути при заході на особисту сторінку людини.

Для того щоб включити публікацію постів необхідно виконати ідентичну послідовність дій, як при відключенні. Під час відображення меню натисніть на кнопку «Не ігнорувати».

Як приховати Інстаграм з комп’ютера

Розробники програми не рекомендують використовувати цей метод для приховування публікацій. Це обумовлено тим, що на даний момент немає можливості редагування профілю з персонального комп’ютера.

Для того щоб це стало можливим, доведеться встановлювати стороннє додаток. Зазвичай перевагу віддають емуляторам для Instagram. Після установки програми на комп’ютер потрібно зайти в свій профіль і діяти за вже знайомою схемою.

Ви не будете бачити його поновлення в загальній стрічці, але можете відкрити цей профіль і там подивитися всі опубліковані сторіз. Це майже відписка від людини, але це не так. Просто людина не буде бачити матеріали даного облікового запису, хоч і буде на нього підписаний.

Так ви можете підписатися на велику кількість людей, але при цьому не засмічувати свою стрічку Інстаграму непотрібним контентом. Функція німого режиму дозволяє фільтрувати те, що ви бачите кожен день.

Як приховати свої історії в Інстаграмі

В цьому випадку додаток Instagram теж пропонує людині спеціальні настройки, за допомогою яких вказується, кому доступні сторіс аккаунта, а кому ні.

 1. Для цього заходите в свій профіль і натисніть на три горизонтальних смужки в верхньому кутку.
 2. Далі виберіть кнопку «Налаштування» в нижньому кутку.

 3. Там в розділі “Конфіденційність” є спеціальний рядок, що відображає настройки сторіз, називається «Історія».

   

 4. У цьому рядку перша функція пов’язана з тим, від кого необхідно приховати всі сторіз Instagram аккаунта. Залишиться тільки відзначити галочкою людей, яким не хочеться показувати свої Сторіс в Інстаграмі. Причому вибирати якомога більше одного аккаунта, адже ніякого обмеження за кількістю в цій функції немає. А щоб назад це дозволити, то варто заходити туди ж, але виконати зворотні дії.

Тут же ви можете відредагувати список близьких друзів, вирішувати відповідати на Сторіс, включити швидкі реакції Instagram і дозволити ділитися вашими матеріалами з іншими акаунтами.

Щоб не заходити в налаштування облікового запису, можна приховувати історії в Інстаграмі по-іншому. Для цього викладіть якусь сторіз, яку побачить і подивиться цей користувач.

Коли він з’явиться в списку тих, що проглянули людей, натисніть на три крапки навпроти обраного профілю та виберіть там опцію «приховати історію».

Приховані Сторіс в Інстаграм

Великий плюс, що приховування Stories в Instagram від передплатників, їм не повідомляється про це. Вони також залишаються в передплатників, не підозрюючи, що їх історії (або від них) були закриті, що є перевагою.

До того ж в будь-який момент можна змінити ситуацію, щоб всі передплатники побачили все Сторіс . Тому такий функціонал без повідомлень іншим людям, радує інстаграмщиків. Платформа піклується про конфіденційність і комфорт людей.

Таким чином, з найрізноманітніших причин людина може приховувати Сторіс від інших людей в Інстаграмі. Однак користувачі про це можуть навіть і не впізнати.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: