Тренди Інстаграм 2023 – візуалізація Сторіс оформлення

Як потрапити в тренди в 2021 році

Хочете, щоб пости і Сторіс постійно потрапляли в тренди, набирали величезна кількість лайків і переглядів? Щоб фото постійно репоста і обговорювали? У такому випадку потрібно відійти від усталених понять, привнести щось нове і бути завжди в курсі що «заходить» вашої цільової аудиторії.

В цій статті поговоримо про тренди в Інстаграм в 2023 році, читайте уважно, запам’ятовуйте, щоб згодом застосувати всі корисні поради.

Зміст

Тренди дизайну оформлення і візуала

Говорячи про візуальної складової можна багато розмірковувати про дизайн, модні тренди та кольорах. Основні кольори 2023 року за версією Pantone – поєднання сірого і жовтого. Звичайно, можна використовувати цю колірну схему, щоб залишатися в тренді, але є одне «але».

Чим популярніша візуальний тренд, тим більше людей використовують саме його. Щоб виділитися на тлі однакових текстових історій в сіро-жовтій гамі, підберіть свої кольори. Нехай вони буде не наймоднішими, але вони виділять вас з натовпу. Підберіть відтінки, які будуть добре поєднуватися між собою і зробіть їх основою візуала.

Крім підбору кольору, необхідно створити образ і певний настрій. Епоха ідеальних студійних фотографій пройшла. Намагайтеся зробити аккаунт більш легким і природним. Додайте в знімки більше руху, уникайте постановочних фотографій і мінімізуйте використання масок і фільтрів і тоді ви будете в тренді.

Профіль

Раніше оформлення профілю в єдиному стилі було обов’язковим. Зараз підхід більш демократичний і передплатники цінують індивідуальність більше, ніж чітко вивірені кадри, однакові рамочки на фото або плашки з написами в єдиному стилі.

1. В тренді гармонійна стрічка.

Нехай фотографії будуть в одному стилі, але не потрібно робити знімки однаковими за допомогою фільтрів. Будьте простіше і природніше.

2. Визначтеся з цінностями, які транслюєте.

На сторінці молодої мами будуть доречно виглядати сімейні знімки, міркування про грудне вигодовування і добірки розвиваючих ігор. Краще не чергувати зворушливі знімки малюка з фотозвітами п’ятничного Кутілова. Виглядати це буде, як мінімум, дивно.

В робочому акаунті будуть недоречні особисті фотографії з ювілею бабусі або милі кадри з прогулянки. Якщо хочете поєднувати і роботу і особисте життя в один обліковий запис, то позиціонує себе, як експерта через особистий бренд. В такому випадку співвідношення особистого і робочого контенту має бути 50 на 50.

3. Важливий комплексний підхід.

Вкладайте в кожен окремий елемент – в тексти, фото і концепцію. Тільки так можна потрапити в рекомендації Інстаграм і отримати нових передплатників. Тому визначитеся з цілями ведення блогу, і не нехтуйте написанням грамотних текстів.

4. Оформляйте шапку профілю.

Постарайтеся піти від шаблонних фраз, які використовує кожен третій користувач.

Подумайте, що саме хочете розповісти про себе, і яку інформацію плануєте розміщувати на сторінці. Не пишіть, що ви стоматолог, якщо плануєте розповідати про рецепти вегетаріанських страв. І не варто писати, що ви дружина і мама в облікового запису магазину одягу.

5. Покажіть користь читачам.

Рішення, підписатися на профіль приймається миттєво. Людина переглядає фотографії, читає шапку профілю і останній пост. Якщо ваші цінності і погляди на світ збігаються -Виходить нового передплатника, якщо немає, користувач йде.

Важливо показати, яку користь несе аккаунт. Не обов’язково писати наукові статті або вирішувати глобальні завдання. Можливо, ваша сторінка створена для відпочинку, з вами можна посміятися над мемамі в Сторіс.

Тренди стрічки Інстаграм 2023

Кілька порад з оформлення стрічки, які актуальні в 2023 році:

1. Загальний стиль.

Щоб оформити стрічку в єдиному стилі не обов’язково робити фотографії в єдиній кольоровій гамі. Вибирайте колірну схему з декількох відтінків і дотримуйтеся її, або ведіть яскраву сторінку з усіма кольорами веселки.

Намагайтеся чергувати великі плани і далекі, щоб стрічка не перетворювалася в набір суцільних Селфі і розкладки.

 правильно оформлена стрічка
Правильно оформлена стрічка

2. Аналіз результатів.

Відстежуйте, які знімки викликають найбільший відгук у аудиторії, під якими текстами пишуть більше коментарів. Саме ці теми і є біль і потреба аудиторії.

Використовуйте сервіси аналітики для виявлення таких публікацій в акаунті, стежте за конкурентами і повторюйте їх досвід. Не слід робити пряме копіювання матеріалів, але підглянути ідею буде корисним.

3. Оформлення.

Не нехтуйте тезами в шапці профілю і шансом поділитися посиланням з аудиторією. Будь це постійна посилання на ваш сайт, або іншу соціальну мережу.

Не забувайте і про збереження актуальних сторіз. Вони, як і весь контент блогу, повинні транслювати ваші цінності.

Тред 2023 для Сторіс

Сторіс важлива складова Інстаграма. Користувачі охочіше дивляться історії, ніж читають пости. Про це свідчать охоплення. Якщо хочете докладно розібратися, що таке історії і як їх використовувати, прочитайте нашу статтю.

 Тренди Інстаграм історій
Тренди Інстаграм історій

Зміст історій

Перше правило Сторіс – контент повинен бути цікавим.

Друге правило – навіть з нудного життя можна зробити цікавий контент.

Робіть концептуальні знімки, розповідайте передплатникам про події в житті і про те, які почуття це викликає.

Важливо встановити емоційний зв’язок. Навіть якщо здається, що життя нудне і не різноманітна, завжди можна поділитися думкою про прочитану книгу, новий альбом улюбленого виконавця, фільмі або просто милим знімком котика.

Корисно буде прочитати на цю тему:

 • Як завантажити відео в історію Інстаграм;
 • Як накласти музику в історії Інстаграм;
 • Як встановити Інстаграм на комп’ютер або ноутбук;

Фільтри і маски

Інстаграм пропонує великий вибір фільтрів і масок. Вони підійдуть, якщо хочеться створити певний ефект старої плівки або сонячного дня. Або посмішити власних передплатників масками з кумедними ефектами.

Не радимо сильно зловживати фільтрами, адже в моді природність.

Приклад як не треба робити Приклад як не треба робити

Тренди для актуальних Сторіс

Тренди на збережені Хайлайтс багато в чому залежать від мети блогу. У магазину, салону краси або ресторану будуть більш інформативні вічні сторіз. Варто додати розділи із зазначенням цін, докладний опис товарів або послуг, список відповідей на самі часто задаються.

Якщо мається на увазі доставка, необхідно детально описати весь процес, від кур’єрської служби до точної вартості.

В експертному блозі в актуальні Сторіс повинні потрапити найкорисніші пости і інформативні слайди. Варто мінімізувати особистий контент і зробити упор на професійній сфері.

 Highlights Highlights

Чіткого тренда для вчених Сторіс в особистому блозі немає. Головне – індивідуальний підхід і оригінальність.

Обкладинки та іконки

Іконки актуальних сторіз повинні відображати їх зміст. Тренд на обкладинки в одному стилі пройшов. Подібні іконки підійдуть тільки магазинам або представникам бізнесу в Інстаграм.

Необхідно зберегти актуальне інформацію про контактні дані організації, схему проїзду і топ найчастіших питань.

Якщо у вас особистий блог, то робити однакові обкладинки для історій немає необхідності. Проявіть оригінальність, придумайте назву для вкладок і виберіть цікаві фотографії.

Highlights іконки Highlights іконки

Зміст Highlights

Зберігайте в Хайлайтс то, що відображає цінності і характеризує вас, як особистість. Наприклад, ви любите подорожувати, активно займаєтеся спортом і просто обожнюєте моду і стиль.

Буде Логічним скласти добірку фото і відео з подорожей, вкладку в актуальних Сторіс із записом ваших тренувань і спортивних досягнень, а так само добірку «look дня».

Тренди ведення інстаграм

Розкрутка аккаунта в Інстаграм стала непростою справою. Накручені передплатники і фейковий лайки вже нікому не потрібні. В тренді експертність і унікальний контент.

Тексти

Тексти стали глибокими, експертними і чіпляються. Конкуренція висока, доводиться кожен раз дивувати передплатників, пропонувати теми для обговорення, які хвилюють багатьох.

Якщо хочете досягти успіху в Інстаграм, але немає часу самостійно займатися веденням сторінки, делегуйте цю задачу. Найміть SMM фахівця для повного ведення профілю, або копірайтера для написання текстів по заданих тем.

Щоб правильно і красиво оформляти тексти використовуйте спеціальний сервіс з безкоштовним функціоналом Picture.plus. Сервіс дозволяє вставляти в текст емодзі і робити абзаци.

Фото

Основний тренд в обробці фото – максимальна природність.

Постарайтеся, щоб в знімках було більше руху, більше життя. Чи не налягайте на обробку, особливо уникайте фільтрів, які сильно спотворюють колір, або додають зайві «шуми» на знімок.

Відео

Відео формат актуальний для експертів, які ведуть діяльність в Інстаграм. Записуйте довгі відео або зберігати прямі ефіри в IGTV.Так корисний контент постійно буде під рукою у фоловерів.

Які хештеги потрібно ставити?

Не вірте тим, хто каже, що хештеги більше не працюють. Це слова людей, які просто не вміють їх грамотно підбирати.

 Трояндова хештеги

1. Характеризує фотографію.

Можливо, передплатники будуть шукати їх цікавить контент по фото. У пошуку відобразитися ваш пост, або потрапить в рекомендації.

2. Підходить під тему поста.

Люди хочуть прочитати про те, що переживають самі. Наприклад, людина, у якого проблеми в спілкуванні з однокласниками, буде шукати інформацію за хештегом # проблемившколе.

Рекомендуємо після публікації поста пройтися по хештегом під ним і подивитися, які пости на цю тематику викладають інші користувачі. Це допоможе знайти нових друзів або однодумців.

3. Хештеги з назвою вашого міста.

Буде корисно тим, хто веде бізнес в певному місті, або для бажаючих обзавестися фоловерами з власного регіону. Переглядайте публікації з геодатой тих місць, де найчастіше буваєте, обов’язково ставте позначки з геопозіціей, щоб потенційні передплатники могли вас знайти.

1. Занадто загальні (любов, романтика, інстаграм і тд.).

У Інстаграм більше 800 мільйонів чоловік, щодня користувачі викладають знімки з підписами #love, #sunset, #me і так далі. Знайти щось за таким хештегом неможливо, адже стрічка з ними оновлюється щосекунди. Ваш пост просто «потоне» в море однакових хештегів і не потрапить втопили.

2. Всі поспіль/однакові хештеги.

Якщо кілька років тому ви зберегли в замітки список хештегів і публікуєте його під кожною фоткою, припиніть це робити. Система Інстаграм стане розглядати ваші публікації, як спамерські.

Тренди просування

Таргетологі і SMM-спеціалісти в один голос кричать, що безкоштовне просування в Інстаграм більше не працює. Це не дивно, адже їхня професія – займатися просуванням в соціальних мережах.

Погодьтеся, було б дивно розповідати користувачам, як можна безкоштовно просувати власну сторінку, замість того, щоб брати гроші за просування.

Безкоштовні методи просування:

 1. Масслайкінг/массфолловінг.

Враховуйте, що незважаючи на назву, роздавати «сердечка» потрібно не всім підряд, а цільової аудиторії. Шукати пости у вашому регіоні або публікації за певними хештегом. Читайте інших авторів в Інстаграм, лайкать їх фотографії, підписуйтесь на цікаві профілі, щоб спонукати їх підписатися у відповідь.

Одним з кращих сервісів для просування, на думку наших читачів, на сьогоднішній день є Zengram. Сервіс безпечно привертає увагу до вашого аккаунту та якщо ви дотримуєтеся всі рекомендації з цієї статті, то більшість тих хто побачить вашу сторінку, підпишеться.

 1. Комментінг.

Залишайте більше коментарів під хайповимі постами. Пишіть цікаво, щоб люди, які прочитали коментар, захотіли перейти в профіль і познайомитися ближче.

 1. Участь в лайктаймах, SFS і інших активностях.

Зараз цей метод просування пішов на другий план, але не варто його недооцінювати. Вигідно брати участь в подібних активностях у великих блогерів, з якими у вас схожа цільова аудиторія. Чи вдасться «переманити» частина їх передплатників до себе.

Тренди

Тренди бізнесу і продажів

Інстаграм став повноцінним віртуальним майданчиком для реального життя. Тут ми спілкуємося з друзями, стежимо за світовими новинами, відстежуємо модні тенденції і плануємо відпустки. Часто, коли потрібно щось купити ми теж йдемо в Інстаграм. Тому так багато компаній ведуть блоги і продають товари через них.

Як можна продавати в Інстаграм?

1. Абсолютно неприпустимо виставляти знімки товарів поганої якості.

В Інстаграм тисячі акаунтів майстрів манікюру, лашмейкеров, SSM-фахівців і фітнес тренерів. Це величезна конкуренція!

Якщо знімки на робочій сторінці будуть тьмяними, розмитими або просто не естетичні, клієнти пройдуть повз.

Навіть з поганого і невдалого знімку можна зробити вірусний малюнок або мем якщо підійти до цього процесу творчо. Використовуйте онлайн фоторедактори для підготовки фото до публікації.

canva

Фоторедактор Canva має в своєму наборі величезна кількість шаблонів, фільтрів і шрифтів для створення якісних фото для Інстаграм.

2. Продажі «в лоб» більше не працюють.

Робити сторінку вітриною магазину – виставити тільки фото товару і написати ціни можна тільки якщо у вас бренд зі світовим ім’ям.

В інших випадках необхідно розповідати передплатникам про переваги товару перед конкурентами, придумати оригінальну подачу і показати вигоду покупки саме у вас.

3. Не ігноруйте Сторіс.

Якщо показуєте тільки робочі моменти, викладайте це в сторіз не втрачайте можливість залучити передплатників ще й через цю форму спілкування в Інстаграм.

Хочете створити забійні Історії? Тоді використовуйте крутий відеоредактор Supa. Супу заточений саме під соціальні мережі тому й відео там виходять крутими. Сервіс так само легко справляється я з додаванням GIF-анімації за верх основного знімка.

Як потрібно продавати в Інстаграм в 2023 році?

1. Через особистий бренд.

Люди заходять в соціальні мережі, щоб подивитися на інших людей. Купувати товари приємніше у людини, який симпатичний, викликає довіру і теплі почуття.

Показуйте себе в Сторіс, розповідайте яким бізнесом займаєтеся, транслюйте власні цінності. Подружитеся з передплатниками, щоб зробити з них клієнтів.

2. Через експертність.

Мало бути просто фахівцем в мережі. Важливо показати експертність і переконати читачів звернутися саме до вас.

Робіть це через публікації на питання, що цікавлять аудиторію теми, викладайте відгуки про роботу, дипломи та нагороди, що підтверджують кваліфікацію.

3. Через безкоштовний контент.

Якщо хочете продати курс, марафон або інфопродукт, дайте частина інформації безкоштовно. Це підвищить довіру до вас, як до експерта. Передплатники зможуть отримати частину знань безкоштовно і утвердяться в думці, що ви дійсно експерт, у якого потрібно вчитися. Після цього бажаючих купити ваш марафон або навчальний курс значно зросте.

Автоматизація та сервіси

Ведення акаунтів в соціальних мережах перейшло на новий рівень, і тих інструментів, які пропонує Інстаграм вже недостатньо. Щоб бути «на хвилі» потрібно більш гнучкий і професійний підхід.

Ми підібрали список сервісів, які допоможуть в оформленні та веденні сторінки.

Автопостінг

Що б стабільно писати пости і регулярно викладати їх в певний час. Для цього в 2023 році просто необхідний віддалений автопостінг.

Як це працює?

Складіть контент-план постів на тиждень або місяць, виберіть фотографії, напишіть тексти. Заплануєте публікації постів в програмі або сервісі.

Можна вибрати дату і час публікації, прописати необхідні хештеги, поставити геометкамі. Система опублікує пост в заданий час автоматично.

Функціонал у сервісів відкладеного постінгу приблизно однаковий, вибирайте ту програму, яка більше відповідає запитам. Частина програм призначена виключно для постінгу в інст, інші включають цілий ряд соціальних мереж.

Ми підібрали список додатків для віддаленого постинга без яких буде важко пробитися в ТОП:

 Postmypost - сервіс публікації історій в Інстаграм Postmypost – необхідний в разі коли з аккаунтом ведеться командна робота. Можна делегувати ведення і наповнення аккаунта помічникові або найманому СММ-менеджеру, без передачі логіна і пароля. Вбудована Аналітки постів і Сторіс допоможе виділити популярний контент серед цільової аудиторії. smmplannerSmmplanner – сервіс відкладеного постінгу в соціальні мережі, в тому числі в Інстаграм. Додаток має вбудований графічний редактор, і редактор ватермарков. Адміністрація постійно проводить тренінги та семінари для своїх клієнтів. Є безкоштовні тарифи onlypult Onlypult – просунута платформа для організації атематичні постинга в Інстаграм. Створення контент-плану і командна робота роблять сервіс незамінним в просуванні та розкрутці профілю. Оунліпульт вміє працювати з декількома обліковими записами і стежити за конкурентами.

Вітальні повідомлення

Щоб відразу встановити дружні відносини з новими передплатниками, налаштуйте автоматичну розсилку вітальних повідомлень в директ. В 2023 це просто мастхев для всіх популярних акаунтів, тому щоб бути в тренді, починайте діалог першим.

За допомогою спеціальних програм розсилайте текст звернення кожному новому передплатнику. Користувач отримає повідомлення відразу після підписки, що допоможе зав’язати діалог.

У додатків для розсилки інформації в директ схожий функціонал, вибирайте те, яке відповідає вашим вимогам.

Є багатофункціональні сервіси, які дають можливість не тільки розсилати повідомлення, але і налаштовувати чат-бота, який візьме частину листування з передплатником на себе. Відправить Праса або ознайомить зі знижками.

Пам’ятайте, що не варто зловживати і розсилати величезна кількість повідомлень щодня, щоб система не заблокувала вас за спам.

Список додатків для розсилок в директ:

leadfeedLeadfeed – підключайте автопріветствіе своїх передплатників прямо зараз. Сервіс Лідфіт вишле перше повідомлення новому передплатнику і задасть йому питання щоб ініціювати діалог. Далі ви зможете розсилати рекламні повідомлення з метою підняти продажі і підвищити лояльність аудиторії. Idirect iDirect.io дозволяє робити масові розсилки в Інстаграм і вести діалог з клієнтами прямо з інтерфейсу сервісу, що робить його хорошим помічником. Відмінна можливість відправляти в директ активні посилання. Тобто користувачеві прийде ваше повідомлення з посиланням, клікнувши по якій він може відразу потрапити на ваш сайт. smmbot Smmbot – сервіс для створення повноцінного чат-бота, що працює в директ інстаграма. Запрограмуйте віртуального помічника відповідати на прості питання і при необхідності перемикати діалог на менеджера. Вбудована CRM система не дозволить забути ні про один потенційного клієнта.

Реакції на Сторіс

Реакція аудиторії на контент – визначає популярність в Інстаграм. Алгоритми соціальної мережі виводять коефіцієнт популярності аккаунта в Інстаграм в залежності від кількості лайків, коментарів, репоста, збережень, відповідей і реакцій на Сторіс.

З цієї причини накрутка передплатників не працює. Аналіз аккаунта з накрученою аудиторією показує, що зміст сторінки цікаво лише малої частини аудиторії, тому пости не потрапляють в рекомендоване.

В 2023 року є відмінний спосіб збільшити охоплення сторізс допомогою реаккцій.

 boosterstories

Сервіс BoosterStories пропонує інноваційний підхід. Живі користувачі з активними обліковими записами стають вашими затятими фанатами на певний термін. Вони реагують на кожну історію, роблять репости і надсилають реакції.

Так алгоритми соціальної мережі розуміють, що контент в блозі максимально цікавий і активніше рекомендують аккаунт іншим користувачам.

Відстеження коментарів

Важливо постійно спілкуватися зі своєю аудиторією тому передплатник, залишивши коментар під постом, розраховує отримати відповідь або як мінімум лайк.

Якщо блогер систематично ігнорує активність на сторінці, користувачі перестають залишати коментарі, адже нікому не подобається писати в порожнечу.

Тому відстежувати коментарі і своєчасно на них відповідати важливо. Інстаграм надсилає повідомлення про нові коментах, тому їх можна відстежувати і без додатковими програм.

Але, коли коментарів багато, є небезпека заплутатися або пропустити один з них. Якщо ви серйозно налаштовані займатися просуванням аккаунта, рекомендуємо використовувати сервіси для відстеження коментарів.

Ця функція є в ряді інших додатків, що надають комплексний підхід до ведення та просуванню аккаунта.

Ось список програм, які спеціалізуються саме на коментарях:

 chotam Chotam – сервіс моніторингу коментарів розроблений з тією метою щоб не упустити жодного коментаря в комерційному обліковому записі. Повідомлення про нові коментарі приходять в телеграм канал і власник аккаунта або менеджер може оперативно на нього відреагувати. morecom Morecom – дозволяє цілодобово моніторити не тільки коментарі, а так само згадки в Інстаграм, проводити конкурси та розіграші, визначати переможця. Як бонус в сервісі можна проводити аналітику по зібраної статистики, бачити як аккаунт розвивається і приймати стратегічно правильні рішення.

Зарубіжні тренди

Зарубіжні тренди в Інстаграм в цілому не сильно відрізняються від вітчизняних. Якщо плануєте поширювати контент на зарубіжну аудиторію, пишіть на мові тієї країни, де хочете просуватися. Або пишіть англійською, якщо ваша мета – весь світ.

Як потрапити в тренди в 2023 році

Підіб’ємо коротке резюме, як потрапити в тренди:

 • Оформіть аккаунт в єдиному стилі;
 • Заповніть профіль актуальною інформацією;
 • Робіть концептуальні знімки;
 • Пишіть чіпляють і корисні тексти;
 • Вітайте нових передплатників;
 • Знімайте захоплюючі Сторіс;
 • Говоріть з аудиторією на одній мові;
 • Робіть регулярні публікації (автопостінг в допомогу) ;
 • Слідкуйте за коментарями і підтримуйте бесіду.

Дотримуючись цих просте вимоги і уважно ставлячись до своїх передплатників, ваш аккаунт буде любимо у фоловерів, відзначений лайками і прокоментований, а значить розумна стрічка Інстаграм сама підніме його в тренди.

Розвивайте свій аккаунт, реалізуйте свої унікальні ідеї, експериментуйте і можливо наступну статтю про тренди 2022 ми будемо писати на прикладі вашого облікового запису.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: