42 способу набрати передплатників в Інстаграм без накрутки в 2023 році

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Аккаунт в ІНСТА давно перестав бути винятково іміджевої складової. Це велике джерело клієнтів, але перш, ніж система почне діяти, потрібно попрацювати над розкручуванням сторінки.

Врахуйте, що це дуже конкурентне середовище з більш ніж 1 млрд. Користувачів, розумними алгоритмами і креативними розкрученими брендами. І якщо ви дійсно хочете виділитися на тлі інших блогерів або компаній, то мало просто створити привабливу сторінку, потрібно ретельно і наполегливо працювати над розкруткою.

Зміст

З чого почати

Перш ніж почати робити які-небудь дії, потрібно визначитися з глобальною стратегією. Перед собою потрібно поставити чітку мету і на її основі продумати глобальну тематику свого аккаунта. Складіть контент-план на найближчий місяць, в якому коротко вкажіть, що саме ви хочете розповісти своїм передплатникам. Вам потрібно чітке розуміння того, на яку аудиторію користувачів розрахований ваш аккаунт і чим він буде залучати потенційних передплатників.

Чи допоможе в починаннях і дослідження конкурентів. Знайдіть на просторах соціальної мережі 3-4 аккаунта у вашій ніші і з’ясуйте:

 • який контент привертає найбільшу увагу аудиторії;
 • частоту, з якою у конкурентів з’являються нові публікації;
 • максимальний і середній показник читачів у акаунтів вашої ніші;
 • на який відгук можна розраховувати;
 • якими методами конкуренти взаємодіють з аудиторією.

Отриману інформацію потрібно періодично оновлювати, виконуючи регулярний моніторинг конкурентів. Ці дані будуть корисні для розробки правильної стратегії розкрутки, але ні в якому разі не потрібно повністю дублювати модель конкурента. Щоб домогтися успіху, доведеться бути ще креативніше і розумніші.

Найголовніше – оформлення вашого профілю. Це перше торкання з користувачами, тому важливо, щоб профіль повністю відповідав усім критеріям:

 • Ключове слово для пошуку має бути частиною назви користувача або нікнеймі. Ці два поля індексуються пошуковою системою, тому в них дуже важливо правильно і гармонійно вписати ключ.
 • Фото просте, зрозуміле і яскраве. Уникайте складних зображень і різних написів. Авторка самі по собі не великі, а в коментарях вони зменшаться ще в кілька разів.
 • Заповнена опис. Використовуйте це поле по максимуму, напишіть короткі тези про свою роботу, вставте смайлики для залучення уваги і так далі.
 • Клікабельне посилання. Поділіться з читачами посиланням на ваш сайт, профілі в соціальних мережах, YouTube-канал, або на конкретне відео.

Якщо ваш профіль не відповідають хоча б одній з вищевказаних пунктів, то саме час попрацювати над цим. Ваш профіль також повинен бути заповнений в єдиному стилі, який повністю відповідає тематиці блогу або вашого бренду. Ім’я, логін, опис, аватарка і всі публікації повинні відповідати загальній естетиці аккаунта.

Як залучити передплатників в Інстаграм

Правильно заповнений профіль зовсім не є запорукою великої кількості передплатників. Ви можете креативно наповнити сторінку, кожен день публікувати безліч корисної інформації, але кількість передплатників зовсім не буде рости. Від цього неминуче падає мотивація, а разом з цим в забуття приходить і ваша сторінка в інстаграм.

Це поширена проблема, з якою стикається більшість користувачів, які вирішили зайнятися серйозною розкручуванням аккаунта. На зміну початкового ентузіазму приходить апатія і роздратування від кількості лайків на аналогічних записах у конкурентів. Всього цього можна уникнути, якщо знати прості секрети по розкрутці сторінки.

Особисті контакти

Почати розкрутку сторінки рекомендується з залучення передплатників з особистих контактів. Не варто лякатися. Вам зовсім не доведеться дзвонити/писати знайомим з проханням підписатися на ваш інстаграм. Все виконується за допомогою внутрішнього функціоналу соц.сети всього в кілька кліків.

Після того, як ви створили обліковий запис, перейдіть в меню “Налаштування”, а потім в розділ “Для підписок”. Там ви зможете відшукати пункт “Контакти” і окремі соціальні мережі. При підключенні соціальної мережі Facebook, ВК і інших, Instagram зчитує ваші контакти. У кожному з розділів вам буде потрібно тільки поставити галочку в графі “Підписатися на всіх”. Ці користувачі, в свою чергу, отримають повідомлення про це і можуть підписатися на вас у відповідь.

Ключову роль ефективності даного способу залучення грає аудиторія фоловерів в підключених соціальних мережах. Чим більше у вас контактів там, тим більше передплатників ви отримаєте від виконання цих дій.

Інші соцмережі

Розкрутка аккаунта в інстаграм добре працює в зв’язці зі сторінками в інших соціальних мережах. Ви можете отримати передплатників в інстаграм за рахунок розміщення активного посилання в описах профілів в Фейсбук, ВКонтакте, Twitter і т. Д.

Посилання рекомендується додавати в спеціально призначені для цього розділи. Наприклад, на Facebook ви можете додати посилання прямо в опис профілю. Для цього виконайте такі дії:

 1. Перейдіть в розділ «Інформація»;
 2. Виберіть пункт «Основна і контактна інформація»;
 3. Лише зі списку соцмереж виберіть Instagram;
 4. Введіть свій логін (без @).

Ви також можете підключити свій Інста-профіль в бізнес-сторінці на Фейсбук. Зокрема, за допомогою програми, на кшталт InstaTab, ви можете додати додатковий розділ до своєї сторінки з постами і фотографіями з інстаграма. При бажанні ви можете підключити і запрошення переглянути ваш профіль.

Хештег

Сучасні користувачі знаходять цікаву для них інформацію за хештегом. Їх використання спростить пошук профілю для вашої цільової аудиторії. До однієї публікації ви можете додати до 30 хештегів, вписувати як популярні, так і придумані самостійно.

В якості ідей можна використовувати:

 • місце або захід, де зроблено фото;
 • інтереси, за якими вас зможе відшукати цільова аудиторія;
 • хештеги, що описують те, що зображено на фото;
 • популярні хештеги конкурентів і їх передплатників.

Якщо ви поставите теги за типом #likeforlike #Followme, то зможете залучити передплатників, які також розкручують свій аккаунт. Але намагайтеся не використовувати загальні хештеги, тому що ви потонете в море інших постів і з їх допомогою навряд чи зможете залучити до себе належну увагу.

Багато експертів з просування запевняють, що під одним постом має бути не більше 5 хештегів. Думки з цього питання розходяться, але точно відомо, що новачкам можна ігнорувати це правило і використовувати силу хештегів по повній.

Складіть список популярних ключових слів у вашій ніші і використовуйте цей шаблон, щоб економити час. Зверніть увагу, що теги в великій кількості краще додавати не в самому пості, а в першому коментарі до нього.

Геолокація

Активно використовуйте у своїх постах геолокацію. Виберіть місця, в яких найчастіше буває ваша цільова аудиторія і відзначайте їх геолокацію при зручній нагоді. Це допоможе показати вашим потенційним передплатникам, що у вас з ними спільного. Якщо ви ведете блог про подорожі, то коли пишете про якийсь конкретний місці, обов’язково зазначайте його геолокацію.

Коментарі в інстаграмі

Розміщуючи дотепні коментарі під постами інших профілів, бренди і блогери відкривають для себе нових потенційних передплатників. Природно, чим більше кількість читачів на сторінці, де залишений коммент, тим більше число людей його побачить і зверне увагу на профіль автора.

Це розумна тактика взаємодії з користувачами, яку давно взяли на озброєння популярні бренди та блогери. Крім того, нові алгоритми інстаграму тепер показують два останніх коментаря безпосередньо під постом. Складно придумати більш простий спосіб розкрутити акаунт, хайп за допомогою коментарів на вже розкручених сторінках.

Маленька хитрість: найпростіший спосіб привернути увагу користувачів – написати те, з чим більшість буде не погоджується і змусити посперечатися з вами.

Коментарі в соцмережах, на форумах і сайтах

Розкручувати свій аккаунт в інст ви можете і за допомогою коментарів в будь-яких інших соціальних мережах. Діліться своєю думкою з цільовою аудиторією під відео на Ютуб або в Twitch, в коментарях до постів в ВКонтакте, Фейсбуці або в будь-якому іншому місці, де на вашу думку можуть сидіти люди зі схожими інтересами.

Зверніть увагу, що в даному випадку в коментарі потрібно також ненав’язливо вказати свій нікнейм або посилання на профіль в інст. Бажано робити це не у вигляді спаму, а в якості пропонованого корисного джерела інформації.

Чати активності

Два роки тому в інстаграм змінилася система ранжирування. Тепер пости в стрічці відображаються не в хронологічному порядку, а в залежності від популярності і кількості переглядів. Відповідно, чим більше у вас лайків і коментарів, тим більше шансів потрапити в топ видачі і залучити ще більше уваги.

В протидію такій системі ранжирування були придумані чати активності, які представляють собою об’єднання блогерів для взаємної розкрутки. Учасники такого чату висилають в нього посилання на свої пости і акаунти для проставляння лайків і набору переглядів, а у відповідь виконують аналогічні дії.

В результаті цього, пост піднімається вище в новинній стрічці і привертається увага читачів акаунтів інших учасників чату.

Ігри для активності

Простий спосіб набрати аудиторію – ігри для активності. Такий ігровий контент – явний тренд. У нього входять тести, ребуси, жартівливі передбачення, емодзі-ігри, лайк-тайми і багато іншого.

Наприклад, на піку популярності лайк-тайми, що дозволяють зібрати велику кількість коментарів. Суть активності полягає в тому, що учасник повинен залишити коментар, після чого “пролайкать” фото попереднього коментатора і так до нескінченності.

Ще ви можете придумувати гри, робити коммент -тайм, пропонувати вирішити задачку або відгадати помилковий факт. Хороший будь-який спосіб, здатний мотивувати призначену для користувача активність під вашими постами.

Розсилка по базі

Якщо у вас вже є якась база клієнтів, то обов’язково поділіться з ними посиланнями на свій профіль в інстаграм. Ви можете зробити розсилку, яка містить посилання на аккаунт по мессенджерам, або ж розіслати її в корпоративної та особистої пошти.

Врахуйте, що ваше завдання залучити передплатників, а не просто набриднути клієнтам, тому крім посилання лист повинен містити ще щось цікаве. Наприклад, бонус або знижку, за підписку і так далі.

Сарафанне радіо

Попросіть своїх друзів порекомендувати вас. Складіть список ваших передплатників і навіть передплатників ваших передплатників, що мають понад 1000 фоловерів і попросіть їх рекомендувати вас.

Ви можете також пошукати сторінки з аудиторією на суміжні теми (прямих конкурентів краще уникати) і попросити зробити те ж саме. Наприклад, якщо займаєтеся фотографією дитячих свят, то вас може порекомендувати магазин дитячих іграшок.

Звичайно ж, все це ґрунтується на взаємній рекламі і вам буде потрібно виконати аналогічні дії на адресу порекомендувати вас сторінки. Будьте гранично уважні з тим, що ви розміщуєте в своєму профілі, щоб не відлякати передплатників кількістю реклами.

Виступи на заходах

Виступи на профільних заходах є важливою складовою у побудові особистого бренду. Знайдіть події, на яких ви могли б виступити спікером з цікавою темою і запропонуйте свою кандидатуру. Також не ігноруйте запрошення на мітапи і вечірки, присвячені вашої діяльності.

Високу віральность отримують і відеоматеріали з різних заходів, конференцій та інше. Вашим читачам буде цікаво подивитися на життя компанії очима співробітника, або отримати інсайдерську інформацію про те, як проводиться пропонований продукт.

Платна реклама Instagram

Алгоритм Instagram дуже любить рекламодавців. Замовити рекламу за допомогою вбудованого функціоналу – простий спосіб отримати бажаний охоплення аудиторії. За допомогою таргетированной реклами ви зможете швидко набрати передплатників і просунути свої пости всередині соцмережі, адже хто, як не розробники інстаграма знають, як вивести пост на перші ряди.

Реклама у блогерів

Ще один популярний спосіб просування – замовлення реклами у блогерів. Іноді він приносить навіть великі плоди, ніж нав’язлива офіційна реклама.

Зараз в блогах можна зустріти рекламу як маловідомих особистостей і проектів, так і відомих успішних брендів. Пояснюється це тим, що нативна реклама краще проходить внутрішню фільтрацію на антиспам і викликає більше довіри. Правда, заручитися підтримкою людини, якій довіряє величезна аудиторія, дорого коштує. Це буде раціонально тільки якщо аудиторія блогера повністю підходить під портрет вашого потенційного передплатника.

Інструменти для просування

Розкрутка інстаграму – складна рутинна робота. Якщо ви хочете отримати 10 тисяч передплатників, але при цьому не хочете перевтомлюватися і цілодобово безперервно сидіти в мережі, то рекомендується використовувати сервіси для автоматизованої розкрутки.

Сервіс Instaplus – один з кращих у своєму роді. Звернення до нього відкриває доступ до додаткового функціоналу для просування і дає масу переваг:

 • робота з аудиторією потенційних передплатників в режимі 24/7;
 • автоматична простановка лайків для залучення уваги користувачів;
 • массфолловінг по заданих параметрах;
 • автоматична відписка;
 • можливість просувати відразу кілька акаунтів;
 • робота з урахуванням алгоритму інстаграм і всіх його лімітів;
 • докладна статистика розвитку профілю;
 • інтелектуальна імітація живого спілкування з користувачами;
 • економія часу і сил.

Якщо розкрутка інстаграм-аккаунта здається вам складним і виснажливим заняттям, довірте її Instaplus і отримаєте бажаний результат в короткі терміни і з мінімальними тимчасовими витратами.

Масфолловінг і масслайкінг

Найпростіший спосіб, набрати передплатників в інстаграмі безкоштовно – проявляти активність на сторінках потенційних фоловерів. Підписуйтесь на їх акаунти, коментуйте і лайкать пости. Автоматизувати ці дії і не витрачати час на рутину також допоможе сервіс Instaplus.

Пам’ятайте, що будь-яке ваше дію буде відображено в журналі подій, і якщо користувач вважатиме вашу сторінку цікавою, то обов’язково підпишеться у відповідь і відзначить Лайком кілька вподобаних записів.

В даному питанні дуже важливо правильно вибрати аудиторію користувачів, з якими ви будете працювати. Можна використовувати списки фоловерів конкурентів або підбирати користувачів за допомогою фільтра.

Створюйте WOW-контент

Придумайте якусь фішку для вашого облікового запису, щось таке, чим користувачі б потім хотіли ділитися зі своїми читачами. Наприклад, до кожного замовлення можна додати листівку з побажаннями або невеликий презент. Якщо ви блогер, придумуйте цікаві і незаїждженими теми або гри, щоб підвищувати залученість своєї аудиторії.

Публікуйте красиві фото

Якісні фото – одна з головних складових популярності в інстаграм, адже це перше, що бачить читач, перейшовши до вас в профіль. Під час розміщення публікації фотографій потрібно приділяти особливу увагу. Картинка повинна бути яскравою і виділяти ваш пост серед інших.

Вам потрібно зацікавити людей, щоб ті скликали на картинку і прочитали те, що ви хотіли їм сказати.

Більше фото людей

Instagram – соціальне місце і користувачі дуже хочуть стежити за особистостями і їх життями. Тому важливо, щоб ваша сторінка мала прив’язку до особистостей і справді демонструвала, що вдає із себе ваш блог, бренд або компанія.

Крім того, за статистикою фото з особами набирають на 38% більше лайків.

Пишіть тексти

Одних барвистих фотографій більше недостатньо. Все частіше користувачі приходять в інстаграм не тільки подивитися на життя інших, але і почитати корисну інформацію.

В опис до кожного фото ви можете додати 2200 знаків. Використовуйте їх для спілкування з читачами і поширення корисної для них інформації. Пам’ятайте, що в стрічці вони побачать лише 2 перших рядки, тому приділіть їм особливу увагу, зробіть “чіпляє” заголовок, що відображає тему поста. Якщо лімітів по знакам не вистачає, то розбийте пост на серію міні-статей. Це краще ніж додавати внизу 3-4 коментаря з продовженням.

Задавайте питання

Щоб підвищити залученість аудиторії, задавайте своїм читачам питання. Розміщуйте пости з питаннями і закликом відповісти в коментарях. Цікавтеся думкою своїх читачів, дізнавайтеся що вони люблять і так далі. Це принесе не тільки коментарі, але і поліпшить комунікації з аудиторією. Отримані дані можна також використовувати при розробці контент-плану.

Використовуйте Сторіс

В Stories рекомендується розміщувати мінімум 1-2 поста в день. Як показує практика, публікація декількох десятків історій на добу сприяє швидкому просуванню аккаунта. Історії користувачі бачать відразу після входу в додаток. Вони відмінно підходять для розміщення контенту, не придатного для основної інформації профілю. Головне, не забувайте ставити геолокацію і хештеги, щоб нові передплатники могли вас знайти.

Виходьте в прямі ефіри

У додатку ви також можете виходити в прямі ефіри і це прекрасна можливість розташувати до себе користувачів під час прямого звернення, яке завжди має в своєму розпорядженні більше, ніж “спродюсований” контент.

Лайкати і коментуйте передплатників

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією і підігрівати їх інтерес до вашого аккаунту. Лайкать їх записи, коментуйте фото. Крім розташування власника аккаунта, це принесе ще й увагу з боку його читачів.

Відповідайте на коментарі

Підтримуйте живе спілкування на своїй сторінці. Завжди відповідайте на коментарі, встановлюйте діалог з користувачами під вашими постами. Це дозволить збільшити ранжування поста і допоможе підвищити залученість аудиторії і лояльність передплатників. Всім приємно, коли їм відповідають і приділяють увагу.

Будьте собою

Не забувайте, що ваша сторінка повинна відображати вас, вашу компанію або бренд. Чи не намагайтеся повністю відповідати ідеальному шаблоном. Природні живі фото і спілкування робить вас ближче до аудиторії. Так люди відчувають, що ви – такі ж, як вони.

Дотримуйтесь контент плану

Важливо дотримуватися чіткого ритму і плану публікацій. Наприклад, ви публікуєте:

 • два барвистих поста;
 • два корисних поста;
 • два поста про свій бренд;
 • один рекламний пост.

Таким чином, ви досягаєте ідеального балансу між цікавими і рекламними постами в обліковому записі. Ваша реклама не буде набридати, але в той же час ви зможете піймати користувачів в настрої купити і спробувати те, що ви їм пропонуєте.

Трохи більше особистого

Навіть якщо ви розвиваєте сторінку компанії або бренду, додавайте в неї особистої інформації. Показуйте життя “за лаштунками” і тих, хто стоїть за всім. Такі живі публікації завжди виглядають більш органічно, збирають більше лайків і переглядів.

Голосування, опитування, стікери

Залучайте свою аудиторію. Проводьте опитування і голосування, просите користувачів поділитися своєю думкою і відповісти на питання. Це відіб’ється не тільки на статистиці активності, але і допоможе заручитися підтримкою фоловерів.

Використовуйте заклики до дії

Активно використовуйте заклики до дії. На перший погляд це може здатися нав’язливим випрошуванням “лайків”, але на практиці це суттєво збільшує залученість аудиторії. Прості підписи за типом “Сподобалося – ставте лайк” або “Поділіться своєю історією” виглядають ненав’язливо і ефективно виявляють себе.

Підписуйтесь на активних передплатників конкурентів

Використовуйте сторінки своїх конкурентів для просування. Чи відстежуєте серед їх передплатників найактивніших користувачів і встановлюйте з ними контакт. Це не зовсім “білий” метод залучення передплатників, але що поробиш, якщо активні передплатники конкурента – потрібна вам цільова аудиторія.

SFS

Якщо вам вдалося отримати перші 1000 передплатників в інстаграмі, можете почати проводити SFS. Ви можете попросити ваших передплатників поділитися інформацією про вас і пообіцяти натомість розмістити контент кількох учасників акції, додавши до таких записів #sfs.

Точно так же ви можете мотивувати своїх передплатників ставити взаємні лайки або писати коментарі.

Марафони і флешмоби

Намагайтеся брати участь у всіляких марафонах і флешмобах. Такі онлайн-заходи дозволяють проявити себе. Крім того, в них не беруть участь боти і рекламні сторінки. Учасники флешмобів, як правило, відкриті до спілкування люди, з якими легко встановити контакт. Це також дозволить набрати живих передплатників, які з радістю діляться своїми емоціями і думками в коментарях і постах.

Конкурси та Giveaway

Мотивуйте користувачів підписуватися на ваш канал або проявляти активність в рамках конкурсів. Наприклад, в кінці тижня/місяця випадковий передплатник, лайкнувший даний пост, отримає приз у вигляді безоплатного примірника вашої продукції, безкоштовного піару чи інший приємності.

Giveaway – по суті, точно такі ж конкурси, тільки проводяться вони через розкручені сторінки блогерів. Ви платите гроші за можливість організувати такий конкурс і також виступаєте спонсором призу, а натомість отримуєте увагу аудиторії лідера думки, блогера і так далі.

Робіть подарунки великим блогерам

Ви можете рекламувати свій бренд і продукт, роблячи подарунки відомим медійним особистостям. Ідеально, якщо вони ще подякують і похвалитися отриманої в подарунок продукцією, не забувши вказати посилання на ваш інстаграм-профіль.

Розміщуйте призначений для користувача контент

Всім людям подобається увага, тому обов’язково розміщуйте призначений для користувача контент. Отримати його ви можете влаштувавши творчий конкурс серед ваших передплатників або з відгуків. Наприклад, якщо ви магазин дитячих іграшок, то можете провести конкурс на кращий малюнок, лайкать і коментувати надіслані фотографії. Якщо вам написав задоволений покупець, то можете також заскрініть і розмістити запис.

Знижки та спеціальні пропозиції

Обов’язково проводите акції для ваших передплатників, адже ніщо так не підстьобує до активності як грошова мотивація. Наприклад, ви можете запропонувати незначну знижку на перше замовлення новоспеченим читачам. А також обов’язково поставте своїх відвідувачів до відома про те, що підписка на інстаграм допоможе завжди залишатися в курсі вигідних пропозицій.

Створіть блог на сайті

Інстаграм досить обмежений в можливостях ділитися інформацією і шукати те, що вам потрібно. Набрати передплатників “ззовні” допоможе блог на сайті. У ньому ви зможете розмістити статті про ваше життя або хобі, про те, в чому ви є експертом або що вас захоплює. Люди, що потрапили на ваш блог з пошуку, будуть підписуватися на ваш профіль в інстаграм, щоб не втратити вас і стежити за вами як за цікавою особистістю.

Аналізуйте конкурентів

Проводьте регулярний моніторинг конкурентів. Отримана інформація допоможе відстежити ваші найбільш сильні сторони і зіграти на них. У конкурентів ви також можете знайти потенційних клієнтів і відстежити способи, якими їм вдається залучати велику кількість аудиторії.

Аналізуйте статистику

У своїй роботі обов’язково використовуйте статистику. Вона допоможе вам визначити тип контенту, який найбільш привабливий для ваших користувачів, кращі годинник активності і багато інших корисних дані. На основі цих даних ви зможете коригувати свій контент у відповідність до переваг вашої аудиторії.

Більше спілкуйтеся

Спілкуйтеся якомога більше і міксуйте для цього найрізноманітніші типи контенту і комунікацій. Розміщуйте особисті фото і відео, фотографії громадських місць, де ви побували, задавайте питання, відповідайте читачам, коментуйте їх записи і так далі.

Пам’ятайте, що будь-яка дія, які ви зробили на користь своєї аудиторії, буде відзначено і з якоїсь ймовірністю запустить низку відповідних реакцій.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: