Перегляд Сторіс в Інстаграм – програма бот для масового автоперегляду історій

Сторіс стрімко вторглися в звичний світ Інстаграм, назавжди змінивши життя своїх користувачів. Цей інструмент сьогодні активно використовується не тільки для спілкування, але і в комерційних цілях. Слідом з’явилися спеціальні сервіси для масового перегляду Сторіс, які також стали частиною просування акаунтів в Інстаграм. Подивимося, як це працює.

Що таке масслукінг – принцип роботи

Шаленою популярністю в 2019 році користується новий маркетинговий тренд масслукінг. Це автоматична настройка переглядів Сторіс цільової аудиторії, відмінний спосіб привернути увагу і нових передплатників. Самостійно нереально отсмотреть кілька десятків тисяч відео щодня, буде потрібно колосальна кількість часу. Інтернет-сервіси заощадять цей цінний ресурс. На допомогу приходять спеціальні програми.

Принцип дії інструменту дуже простий: користувач помічає інтерес до своїх відео-історіям. Потім переходить на профіль, з якого йдуть перегляди. Його мета – дізнатися, хто надихається його Сторіс. Якщо контент приверне людини або вирішує актуальну проблему, він підпишеться на аккаунт. Найбільший ефект досягається при налаштуванні у користувачів з невеликою кількістю передплатників – до 300-400 чоловік. В цьому випадку перегляди швидко помітять і реакція не забариться.

Обмеження і настройка

Популярність масслукінга пояснюється не тільки новизною ідеї. Інтерес до нового інструменту підігрівається тим, що поки Інстаграм не ввів обмеження на автоперегляд Сторіс. Фахівці інтернет-маркетингу прогнозують, що воно не змусить себе чекати, і рекомендують обмежувати кількість переглядів до 5000 на добу. Такий підхід забезпечить приблизно 100-150 щоденних переходів на ваш аккаунт, а значить, збільшить число потенційних клієнтів. У той же час вбереже профіль від можливих санкцій і бана.

Налаштування передбачає безліч варіантів і залежить від цільової аудиторії бізнесу, з аккаунта якого запускається масслукінг. У різних сервісах можна зробити настройку за інтересами, геолокації або тематичним хештегом. Можна використовувати базу конкурентів.

Щоб підсилити ефект від масслукінга, необхідно підготувати профіль до зустрічі майбутніх передплатників. Фото повинні бути яскравими і якісними, тексти чіпляють, а контент залучають. Тоді відвідувачі стануть передплатниками, а потім і вдячними клієнтами.

Безпека профілю

Багато користувачів переживають за безпеку свого облікового запису і утримуються від застосування масслукінга. Дійсно, сервіси запитують логін і пароль профілю Інстаграм. Тут потрібно бути досить акуратним, проявляти пильність і звертатися тільки до перевірених ресурсів. Адже особисті дані можуть бути використані в будь-яких цілях, в тому числі не зовсім законних.

Чимало побоювань пов’язано з помилкою, що масові перегляди Сторіс можуть призвести до блокування профілю. Поки Інстаграм не ввів обмеження, такі побоювання безпідставні. Крім того, існують сервіси, які регулюють кількість переглядів, щоб воно не перевищило встановлений рівень.

Переваги просування за допомогою масслукінга

За статистикою, приблизно 80% користувачів Інстаграм цікавляться тільки Сторіс. Адже їх перегляд займає мінімум часу, дозволяє скласти враження про людину, його інтересах. Короткі відео привертають тим, що максимально наближені до живого спілкування, створюють ефект присутності. Цим пояснюється зростаюча популярність нового інструменту.

Масслукінг здатний не тільки залучати передплатників. Він дає ще деякі переваги: ​​

  • збільшення залученості аудиторії;
  • зростання охоплення;
  • значна економія часу за рахунок автоматизації;
  • низька вартість переглядів;
  • залучення активної аудиторії (ті, хто публікує історії, багато часу приділяють соціальним мережам);
  • відсутність обмежень на перегляд Сторіс (можливо, тимчасове, але поки його можна використовувати);
  • боти НЕ записують Сторіс, значить, не стануть передплатниками;
  • тестовий період, який пропонують деякі додатки, дозволяє оцінити всі достоїнства і прийняти остаточне рішення.

Кращі програми для масового перегляду Сторіс

Почнемо з умовно безкоштовної програми Story Hammer. Крім масслукінга, вона допомагає оформляти і публікувати свої Сторіс, додавати до них посади. Також є можливість аналізувати статистику проведених дій.

Ще один додаток для масового перегляду називається Zeus. Сюди можна завантажити свою базу користувачів або налаштувати формування цільової аудиторії. Підтримує і інші методи просування: масслайкінг, массфолловінг і масскоментінг. Завдання для масслукінга можна вибрати в настройках або створити свій список. 

Masslooking.com – це вузькоспеціалізований сервіс тільки для перегляду Сторіс. За заявою розробника швидкість переглядів становить до 100 млн на добу. Користується великою популярністю у користувачів Інстаграм.

Хмарне додаток Instaplus.pro надає можливість фільтрації і розширеного пошуку, що гарантує приплив “живих” передплатників. Тут також можна використовувати всі методи просування в комплексі. Є націлювання і статистика. Демо-версія доступна протягом 5 днів.

Програма Instapromo пропонує набір налаштувань для формування бази профілів, є можливість завантажити вже існуючу базу користувачів. 

Додаток Instasoft для залучення трафіку дозволяє відстежувати коментарі користувачів з бази, активність на акаунтах конкурентів. Підтримує стандартні настройки по геолокації, хештег, інтересам цільової аудиторії.

Сервіс SocialKit володіє розширеним функціоналом, що дозволяє налаштовувати парсинг і аналітику. Це допомагає значно поліпшити результати масслукінга.

Програма Tooligram надає цілий комплекс можливостей. Є набір налаштувань на формування бази, або можна працювати зі своєю. Якщо налаштуватися на акаунти конкурентів, то сервіс вибере активних передплатників, які коментують і лайкають пости. Ведеться детальна статистика всіх змін аккаунта замовника, завжди можна переглядати результати просування.

Додаток INSTA.tools дозволяє зробити мінімальні настройки для залучення передплатників. Його відмінною рисою стала форма оплати. Тут немає звичної підписки, оплачуються тільки здійснені дії. Є істотний мінус – неможливо завантажити власну базу. 

Масслукінг – відносно новий інструмент для перегляду Сторіс в Інстаграм, який є інноваційним способом просування аккаунта. У нього багато переваг перед іншими методами масового залучення передплатників. Вони не обмежуються низькою вартістю і автоматичними настройками. Цей метод приваблює живу аудиторію, готову купити пропонований продукт. Зараз ще є можливість отримати максимальний ефект від його використання, поки не введені ліміти на перегляди.

Грамотна настройка і детальний аналіз статистики результатів застосування масслукінга дозволяє сформувати лояльну аудиторію потенційних клієнтів і збільшити охоплення.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: