Фон для Сторіс в Інстаграм як зробити красивим, поміняти і залити новий

Багато просунуті люди не уявляють життя без інстаграма. Його використання не викликає практично ні у кого питань і труднощів, однак, що робити, якщо вперше вирішили вести свій блог і ще не знайомі з принципами розкрутки? Звичайно, необхідно вивчити якомога більше інформації, в тому числі, як залити фон для Сторіс в інстаграм перш ніж приступати до справи. Ще можна зробити темний “чорний” фон в інстаграм.

Як зробити і зберегти фон для Сторіс

Отже, кожен новачок задається питанням, як зробити історію в інстаграм? Насамперед необхідно вибрати і залити фон. Зробити це можна як стандартними засобами програми, так і за допомогою розширення та інші програм. Спочатку розглянемо алгоритм дій при створенні власної історії:

 1. Натискаємо на значок фотоапарата в правому верхньому куті.

 2. Робимо фотографію, знімаємо відео або додаємо старе фото з галереї.

 3. Додаємо при бажанні стікери або текст.

 4. Натискаємо «зберегти» в нижній частині екрана.

 5. Нарешті, публікуємо Сторіс при натисканні на «+».

Де взяти готову картинку для Сторіс?

Якщо немає часу для того, щоб підбирати й міняти колір фону, заливки, тобто можливість завантажити готову картинку для вашої історії! Немає нічого простішого, ніж забити в пошуку «icons for instagram stories», перейти в «картинки» і вибрати те зображення, яке буде вам до душі!

Як поміняти фон для Сторіс через програми?

Не завжди для того, щоб змінити зображення вистачає підручних засобів інстаграм. Якщо фантазія вимагає більшого, то скористайтеся програмами, щоб змінити фоновий режим в Сторіс. Як змінити його швидко і якісно вам підкаже алгоритм для роботи з двома найбільш популярними програмами: Unfold і Story maker.

Unfold

Для початку програму потрібно завантажити. Зробити це можна як в Google play, так і в App store.

 1. Після установки заходимо в додаток і натискаємо на «+» внизу робочої зони, щоб створити нову історію.
 2. Вводимо назву і натискаємо на клавішу «Створити».
 3. Знову натискаємо на «+» і вибираємо обкладинку майбутньої історії. Ескізи макетів можна побачити на панелі в нижній частині екрана. Треба зауважити, що макет може передбачати додавання тексту або фото до Сторіс. Чи не нехтуємо цією можливістю!
 4. Щоб подивитися результат, натискаємо на зображення ока в лівому нижньому кутку. Додаток відразу покаже готову модель так, як вона буде виглядати в інст.
 5. Якщо результат виправдав ваші очікування, то зберігайте продукт, натиснувши на стрілочку в правому верхньому куті. Крім того, є можливість відразу ж відправити готову Сторіс в інстаграм.

Storymaker

Скачиваем додаток через магазини для Андроїд або Айфона.

 1. Після установки запускаємо і вибираємо один з безкоштовних готових макетів. Це може бути картинка з написом або ціла сітка картинок.
 2. Натискаємо на кнопку «Фон», яка знаходиться внизу екрану.
 3. У виборі керуємося почуттям стилю і фантазією. Вибираємо фото з галереї, робимо моментальну фотографію, заливаємо зображення одним кольором або вибираємо готову текстуру.
 4. Якщо макет має на увазі під собою написання тексту, то після установки фону натискаємо на область для тексту і пишемо там свої думки. Шрифт можна змінювати, як вам заманеться.
 5. Внизу екрана вибираємо кнопку «Галерея» і завантажуємо фотографію, якою хочемо поділитися.
 6. Тепер можна все перевірити, змінити, якщо щось не подобається і зберегти, натиснувши на відповідну кнопку вгорі.

Стандартні засоби

Звичайно, початківцю краще ознайомитися в першу чергу з набором стандартних інструментів інстаграм. Створення фону за допомогою них відрізняється не тільки нехитрістю і легкістю, але і наявністю необхідного мінімуму засобів. Щоб обійтися інструментами інстаграм, дотримуємося наступного алгоритму:

 1. Клацнути на кнопку «Ваша історія».

 2. Зробити фото або вибрати фотографію з галереї.

 3. З’явиться меню для редагування зображення. У ньому вибираємо інструмент для малювання.

 4. Тепер визначаємося з кольором фону.

  Після того як виберете, утримуйте палець на будь-якому місці екрану до тих пір, поки не відбудеться заливка.

 5. Проявляємо фотографію, тому що заливка відбувається поверх фото. Вибираємо ластик і просто стираємо фон на тому місці, де повинна бути фотографія.

 6. Зберігаємо Сторіс, натиснувши на галочку в правому верхньому куті.

Після вивчення матеріалу про те, як створити фон для історії в інстаграм, приступайте безпосередньо до практиці і вірте, що у вас все вийде! Не бійтеся експериментувати і фантазувати! Ваш аккаунт, завдяки нестандартним історіям про цікавих деталях вашому житті, швидко набере популярність. Зробіть перший крок до розкручування свого профілю в інстаграм.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: