Впали перегляди в Сторіс в Інстаграм – чому падає охоплення і покази

Функція Stories в Instagram стала популярна для користувачів так само, як публікації в стрічці. З кожним днем ​​багато хто займається просуванням власного облікового запису в соціальній мережі. За статистикою стежать власники бізнес-акаунтів і в основному перегляди зменшуються. Що робити, якщо впали перегляди в Сторіс в Інстаграм? У статті піде мова про відомих опціях, «фішки» і нововведення. Алгоритми ранжирування мають складну систему, яка при правильному застосуванні збільшить перегляди.

Що таке перегляди і охоплення – від чого залежать

У 2016 році Instagram додав функцію підключення «бізнес-профілю». Ця опція підходить для компаній, які вказують контакти і відстежують статистику аккаунта. При цьому популярними показниками стали – «Охоплення» і «Покази». Опції витіснили кількісний показник у вигляді списку передплатників аккаунта.

Поява функціоналу означає зміну алгоритмів роботи Instagram, тому тільки деяка частина передплатників бачить публікуються Stories, фото або відео. Також варто згадати про показник ER – залучення, чим вище, тим більше людина побачить публікацію і Stories в числі перших.

Важливо! При високому показнику ER власник сторінки не охопить аудиторію повністю. Це відбувається через орієнтацію додатка на залучення рекламодавців

Для відстеження статистики Stories присутній вкладка «Цікаве». В опублікованій сторіз треба натиснути на перегляди, потім перейти на статистику. У неї входять опції: покази, охоплення, підписки, вперед і вихід.

Зверніть увагу! До функції мають доступ акаунти, що підключилися опцію «бізнес-аккаунт» на сторінку.

«Перегляди» – загальна кількість показів сторіз. Це означає, що власник бачить, скільки разів переглядали Stories.

Особливість сортування списку показів:

  • при показі більше, ніж 50 людям, алгоритм застосування робить все, щоб користувач відразу помітив, що друзі подивилися сторіз;
  • при показах менше, ніж для 50 осіб, список переглядів організовується в зворотному порядку.

«Охоплення» – кількість унікальних користувачів, які побачили сторіз.

При перегляді користувачем одного поста 10 разів, кількість охватов збільшиться на 1, а показів на 10. Збільшення переглядів означає, що люди повертаються подивитися Stories знову.

На що впливає охоплення

Коли людина хоче почати розміщувати рекламу на своїй сторінці, йому потрібно показати рекламодавцю статистику аккаунта. За допомогою цих цифр бізнес-партнери визначають відповідні ресурси. Вони переглядають кількість лайків, коментарі, репости, але спочатку звертають увагу на статистику охватів.

Кількість «показів в інстаграм» можна накрутити, тому завдяки охопленню визначається справжня популярність сторінки.

Для визначення унікальності відвідувачів застосовують характеристику по:

  • географічному положенню;
  • браузеру;
  • IP-адресою;
  • даними про реєстрацію;
  • увазі пристрої, використовуваному для входу .

Ці показники не піддаються фальсифікації, так як їх складно замінити в комплексі. Таким чином, популярність аккаунта прийнято вимірювати за кількістю охватів.

Падає охоплення аудиторії – причини

Перед тим як підвищувати статистику, потрібно розібратися, чому падають охоплення.

Причини:

  • велика кількість реклами і взаємного піару може нашкодити профілем, передплатники будуть перегортати Stories, а незабаром можуть зовсім відписатися;
  • нецікавий контент;
  • відсутня залучення аудиторії, кожен раз потрібно вміти підштовхнути передплатника до взаємодії.

Розібравшись у проблемі падіння охоплення, перейдемо до методів підвищення.

Як підвищити перегляди і охоплення в Інстаграмі

Збільшення охватів в цій соціальній мережі необхідно для власників акаунтів, часом охоплення і покази можуть падати. Як зазначалося вище, кількість рекламодавців і розмір суми безпосередньо залежить від показника статистики. Зараз є як «білі» методи розкрутки, так і способи обійти алгоритми.

Метод самостійної накрутки

При застосуванні цих способів користувач отримає зацікавленого передплатника, який буде виконувати дії на сторінці: коментувати, лайкать, відповідати на Stories і писати повідомлення в Директ. Цей метод вимагає зусиль і займає час власника.

  1. Вибрати правильний час для розміщення. Різні категорії користувачів заходять в інстаграм в певний інтервал часу. Наприклад, хто працює з ранку до вечора не сидить в інтернеті вранці або після обіду. Потрібно правильно визначити період активності потенційної цільової аудиторії і виставляти сторіз в цей час.
  2. Виставляти більше відео-сторіз. На початку інстаграм з’явився тільки для перегляду фото. Як показує статистика, зараз користувачі звертають більше уваги на відео-контент.
  3. Проведення конкурсів, гіфів і вікторин з подарунками. Кожна людина хоче отримати подарунок, не роблячи для цього ніяких дій. Досить створити завдання, тоді люди будуть регулярно відвідувати аккаунт. Конкурси проводити чесно, в іншому випадку обман буде розкритий і власник втратить передплатників.
  4. Тут і зарис. Розповідайте те, що відбувається в дану хвилину, так наблизите аудиторію в частину життя.
  5. Застосування реклами. При правильному виборі таргетинговій реклами або власника іншого більш популярного аккаунта з грошовими вкладеннями з’являється миттєвий результат.
  6. Новини. Відстежуйте відбуваються в світі події та коментуйте їх в своєму блозі.

Виконання перерахованих вище дій обов’язково привіт до підвищення показників активності. Також існують швидкі способи по накрутці охватів. Однак при зверненні до цих методів варто пам’ятати, що «купленим» буде нецікава наповненість сторінки. Іноді це необхідно, тому потрібно використовувати перевірені сервіси.

Зверніть увагу! Вдаватися до цього способу досить небезпечно, так як розробники соціальних мереж не люблять накрутку, тому при найменшій підозрі власнику буде закритий доступ до сторінки.

Якщо впав охоплення в інстаграм, то необхідно діяти відразу без зволікання . Зниження охоплення неприємно, але не варто сильно переживати через це. Навпаки, зміни дозволять змінити стратегію ведення сторінки і зробити ще популярнішим, ніж раніше.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: