Як зробити колаж в Сторіс в Інстаграм з декількох фото, відео і з текстом

Соціальна мережа Інстаграм має широкий діапазон інструментів, графічних елементів і функціональних можливостей, які зроблять публікацію набагато яскравіше і привабливіше. Завдяки вбудованому редактору сервіс отримав велику популярність по всьому світу. Тільки тут можна яскраво і цікаво розповісти про себе і свого життя іншим користувачам. У статті поговоримо про відображення декількох фотографій в одному записі. Розглянемо способи оформлення зображення, використовуючи партнерську програму, а також зручні сторонні сервіси, щоб зробити колаж в Сторіс в Інстаграм.

Що таке колаж і як його робити правильно

Зареєстровані користувачі в соціальній мережі Інстаграм мають можливість публікувати свої фотографії і відеоролики, розповідати про себе в Сторіс, завдовжки не більше 15 секунд, а також спілкуватися в особистому чаті з іншими передплатниками. Сервіс має широкий діапазон функціональних можливостей і вбудованих графічних інструментів, які допоможуть прикрасити запис і привернути увагу аудиторії до своєї сторінки.

Для початку слід розібратися, що являє собою колаж. Це унікальний і цікавий спосіб відображення контенту, зображень або відеороликів, коли на одній записи розміщується одночасно кілька фотографій. Такий спосіб публікацій значно розвантажує новинну стрічку і робить вашу історію набагато привабливіше для прочитання.

Об’єднати декілька знімків в одне може стати в нагоді в наступних випадках:

 1. У вас пройшов урочистий захід і ви хочете поділитися подією з іншими користувачами. Колаж дозволить зробити публікацію максимально простий і інформативною для перегляду.
 2. За допомогою цієї функції вам не доведеться засмічувати свою новинну стрічку кількома зображеннями. Адже всіх їх можна об’єднати, тим більше, якщо вони однієї тематики.

Слід враховувати, що функції по створенню об’єднаної фотографії в стандартному переліку інструментів соціальної мережі не передбачено. Тому доведеться використовувати сторонні сервіси, партнерська програма Інстаграм або займатися копіюванням вручну. Нижче ми розглянемо найпростіші способи по створенню колажу.

Через офіційну програму від Instagram

Якщо запустіть мобільний додаток на своєму смартфоні, то при розміщенні нової публікації в своїй стрічці побачите відповідний значок створення колажу. Натиснувши на нього, відкриється вікно, в якому система запропонує завантажити на пристрій утиліту під назвою Layout. Дана програма є офіційним партнером соціальної мережі і працює безкоштовно. Якщо ж хочете опублікувати колаж в Сторіс, то при завантаженні мультимедіа файлів не побачите кнопки потрібного інструменту.

Для створення публікації коректний:

 1. Перейдіть по посиланню скачування з Інстаграм або знайдіть утиліту в Play Market.
 2. Скачайте і встановіть її на смартфон.

 3. Після цього відкрийте програму і виберіть кілька фотографій з внутрішньої пам’яті пристрою або зробіть фото в режимі реального часу.

 4. Сервіс має кілька стандартних макетів і шаблонів, виберіть потрібний.

 5. Збережіть отриманий результат і опублікуйте новина в історію соціальної мережі.

Після установки програми воно буде автоматично відкриватися як стандартний інструмент в Інстаграм.

Використовуючи стандартне копіювання фото

Не обов’язково завантажувати та встановлювати додаткове програмне забезпечення, можете зробити колаж з декількох знімків в історії простим копіюванням. Якщо користуєтеся пристроєм Айфон, то потрібно виконати наступні дії:

 1. Увійдіть під своїм обліковим записом, вказавши логін і пароль.
 2. Перейдіть в розділ створення Сторіс. Виберіть знімок їх галереї для фону.
 3. Після цього перейдіть в свою колекцію або клікніть на публікацію і натисніть кнопку копіювання.
 4. Повертаємося в меню редагування історії і вибираємо інструмент введення тексту. Вставляємо з буфера зображення. Додайте його в потрібному місці і при необхідності налаштуйте масштаб.

Для пристроїв з операційною системою Андроїд функція копіювання не передбачена. Тому об’єднана запис робиться за допомогою клавіатури SwiftKey:

 1. Перейдіть в розділ додавання нового сторіз.
 2. Виберіть фон з галереї або зніміть його в режимі реального часу.
 3. Після цього виберіть пункт введення тексту. На дисплеї з’явиться віртуальна клавіатура.
 4. Знайдіть на ній кнопку у вигляді шпильки і натисніть.
 5. Натисніть на пункт «Створити».
 6. Виберіть з внутрішньої пам’яті пристрою потрібний матеріал і опублікуйте його в історії.

Подібним методом можете вставити в одну публікацію необмежену кількість фото. Єдиний мінус подібного методу полягає у відсутності яскравих шаблонів і рамок.

Кращі сторонні додатки для колажу

Крім стандартного копіювання і партнерської програми Layout, можете використовувати сторонні додатки та онлайн-сервіси, який допоможуть створити яскраву запис з використанням барвистих шаблонів, фільтрів і стилів. Нижче розглянемо популярні утиліти для різних операційних систем телефонів і для персонального комп’ютера.

На Андроїд

Однією з найуспішніших і цікавих програм для смартфонів на базі Андроїд є Pics Art. Воно дозволить перетворити звичайне зображення в яскраве і запам’ятовується твір. Розглянемо принцип роботи:

 1. Знайдіть і скачайте додаток в магазині програмного забезпечення. Воно надається безкоштовно і дозволить створювати рамки, колажі та інші дивовижні способи відображення інформації.

 2. Встановіть та запустіть його.

 3. Знайдіть значок створення нової картинки.

 4. Виберіть фотографії з внутрішньої галереї або створіть фото в режимі реального часу.
 5. Натисніть на пункт створення колажів.

 6. Додайте зображення за своїм розсуд, використовуючи додаткові елементи оформлення, вставте текст, стікери та інше.

 7. Збережіть результат для Сторіс і опублікуйте його в соціальній мережі.

з її допомогою зможете працювати з декількома шарами.

На Айфон

Власники мобільних пристроїв від виробника Apple можуть спробувати наступні програми:

 1. Mixoo.
 2. InstaMag.
 3. Piczoo.

Всі вони мають схожий інтерфейс, принцип роботи і заточені для створення колажів. Єдині відмінності полягають в асортименті стандартних шаблонів і рамок. Для роботи потрібно завантажити і встановити утиліту. У головному меню сервісу знайти кнопку створення нового зображення, вибрати кілька фотографій з внутрішньої пам’яті смартфона і розмістити їх на екрані в потрібному порядку, використовуючи графічні інструменти і готові заготовки. Після завершення сесії не забудьте зберегти роботу і перевести її в Інстаграм в розділ Сторіс або в свою стрічку.

На комп’ютер

Якщо заходите в соціальну мережу за допомогою персонального комп’ютера, то можна скористатися додатковими онлайн-сервісами по створенню графічного контенту. Вам не доведеться нічого встановлювати і скачувати. Наступні дії:

 1. Для прикладу будемо працювати в сервісі Fotor. Перейдіть на офіційний сайт Fotor.com .
 2. Виберіть пункт створення загального фото.

 3. Виберіть зі списку потрібний макет або шаблон.
 4. Натисніть на кнопку імпорту зображень. Завантажте потрібні знімки з галереї комп’ютера.
 5. Додайте їх в потрібному порядку і збережіть результат.
 6. Тепер зі смартфона або ПК можна постити Сторіс.

Крім цього сервісу, в інтернеті існує безліч сайтів, тому вибір тільки за вами.

У статті розглянули, як зробити колаж в Сторіс в Інстаграм. Подібний спосіб відображення спрощує сприйняття інформації для читача і робить публікацію яскравіше і симпатичніше. Зараз існує безліч програм і сервісів для створення контенту і історій в Інстаграм, в тексті була лише мала частина.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: