Хайлайтс в Інстаграм що це, як зробити і додавати вічні Сторіс, розмір

За допомогою зручного інтерфейсу інстаграм і безлічі інструментів можна перетворити поганий знімок в якісне зображення і поділитися ним з іншими передплатниками. Сервіс постійно розвивається, в ньому з’являються нові цікаві функції, одна з яких називається Хайлайтс (вічні історії). У статті розповімо, як працює ця функція, для чого потрібна, і як зробити вічні Сторіс в Інстаграм.

Що таке Highlights – принцип роботи

Соціальна мережа Instagram не стоїть на місці і постійно розвивається, ніж радує своїх користувачів. З’являються нові елементи і інструменти редагування контенту, що дозволяє простіше і доступніше донести інформацію до своїх передплатників. Яскравим прикладом є функція Хайлайтс, яка з’явилася відносно недавно і отримала великий успіх серед акаунтів.

Хайлайтс в Інстаграм що це? Якщо говорити простими словами, то це вічні історії, що автоматично не видаляються через 24 години після публікації, як це відбувається зі стандартними Сторіс в соціальній мережі. У таких записів не обмежена час трансляції, вони будуть висвітлюватися, поки сам користувач не захоче їх поміняти або анулювати.

Подібна функція знаходиться на основній сторінці профілю, під аватаром користувача і коротким описом. Тут намальовано кілька індикаторів у вигляді гуртка, в них буде зберігатися ваша публікація. Щоб додати нову Сторіс в актуальне, досить натиснути, на плюсик і завантажити вибране зображення або відеоролик.

На замітку. Вічні хайлайти буде бачити кожен передплатник, який зайде на вашу особисту сторінку, якщо у вас не закритий профіль і не встановлений захист конфіденційних даних.

Розглянемо основні характеристики і особливості даної функції в Інстаграмі:

 1. Публікації можна в будь-який момент відредагувати, внести зміни і вибрати унікальний стиль оформлення.
 2. Сторіс зберігаються вічно і не видаляються в автоматичному режимі через 24 години після завантаження.
 3. Можливість встановлювати в актуальні архівні історії, які публікувалися в соціальній мережі раніше.
 4. Необмежений обсяг для зображень і відео, з розміром не більше 4 Гб.

Хайлайтс – це не просто вічні історії в Інстаграмі, а відмінний спосіб розповісти про себе іншим користувачам або барвисто презентувати свої послуги або товари.

Як зробити Хайлайт

Вічні Сторіс дуже легко додати на свою сторінку, їх можна в будь-який момент редагувати і змінити стиль, параметри відображення. Щоб встановити публікацію дотримуйтесь простий інструкції:

 1. Увійдіть до соціальну мережу і авторизуйтесь під своїм логіном і паролем.
 2. Перейдіть на основну сторінку профілю.

 3. Під аватаром знайдіть розділ актуальних Сторіс і кнопку у вигляді плюсик.

 4. Після цього на дисплеї відобразиться список усіх збережених історій і раніше опублікованих. Вони зберігаються в архіві після закінчення трансляції.
 5. Виберіть потрібне відео або зображення. При цьому намагайтеся дотримуватися певного порядку, адже від цього залежить послідовність відображення Сторіс в актуальному.

 6. Придумайте назву публікації і встановіть обкладинку на історію. За замовчуванням система використовує перші кадри відео або саме зображення в якості обкладинки. Можете самостійно завантажити потрібний знімок з внутрішньої пам’яті мобільного пристрою.

 7. Збережіть зміни і натисніть на кнопку «Готово».

 8. Після цього публікація з’явиться в розділі актуальне на вашій сторінці.

На цьому етапі рекомендується використовувати свою фантазію, за допомогою сторонніх додатків створити цікаву і барвисту обкладинку для запису, щоб вона привертала увагу передплатників. У Хайлайтс можна створювати цілі розділи контенту, в які можна вкладати фото або відео.

Як змінювати і редагувати Хайлайтс

Якщо з часом публікація перестала радувати вас і ваших передплатників, то її в будь-який момент можна редагувати і змінити параметри відображення. Для цього потрібно:

 1. Відкрийте Instagram і перейдіть на особисту сторінку користувача. Кнопка переходу знаходиться на нижній панелі.
 2. У вкладці актуальних історій знайдіть потрібний розділ або публікацію, відкрийте її.

 3. У нижньому кутку натисніть на кнопку у вигляді трикрапки з позначкою «Ще».

 4. Після цього відкриється меню настройки контенту, виберіть вкладку редагування.

 5. На екрані відобразиться нове вікно, в якому можете додати нове зображення або відео в розділ актуального, змінити поточну обкладинку історії і назва.

 6. Збережіть зміни.

Існує спосіб набагато простіше, не обов’язково відкривати публікацію. На основній сторінці у вкладці актуального знайдіть іконку потрібної історії і затисніть її пальцем, поки не з’явиться меню редагування.

Для чого використовують Highlights

Highlights для Інстаграм – це унікальний спосіб відображення та донесення інформації до передплатників. Вічні записи допомагають розкрутити власний аккаунт у соціальній мережі, зацікавити інших користувачів. Розглянемо основні напрямки застосування подібної функції:

 1. Актуальні публікації допомагають донести до передплатників короткий огляд своєї діяльності і розповісти про своє каналі або творчості. Це особливо корисно для блогерів, адже вони можуть створити цікаві добірки відео або зображень.
 2. Інстаграм – це унікальна платформа не лише для спілкування, а й для ведення комерційної діяльності та реклами. За допомогою Хайлайт бізнес-аккаунт може просувати свій товар або послуги, створювати розділи товарів з коротким описом і їх характеристиками.
 3. Компанія може реалізувати розділ «Про нас», в якому розповісти користувачам про себе, про рід діяльності і послуги, які вона просуває.
 4. При веденні комерційної діяльності можна розміщувати ціни на кожен товар або послугу, публікувати поточні акції і цікаві пропозиції.

Хайлайтс – це можливість розділити всі свої історії і публікації за певними категоріями, вони будуть вічно зберігатися на вашій сторінці.

Не працюють Хайлайтс – причини

З огляду на, що функція вічних сторіз з’явилася в соціальній мережі відносно недавно, то у користувачів можуть виникати проблеми і помилки. Якщо в додатку відсутній розділ актуальних Сторіс, то причини можуть бути наступними:

 1. Встановлено застаріла версія мобільного додатка Instagram. Щоб виправити помилку, рекомендується своєчасно оновлювати програмне забезпечення, або ще раз завантажити утиліту і встановити її на свій смартфон.
 2. Несумісність з операційною системою мобільного пристрою. Додаток прекрасно працює на всіх сучасних ОС. Якщо додаючи Хайлайтс після поновлення утиліти проблема не зникла, то рекомендується провести оновлення операційної системи самого смартфона.
 3. Технічні роботи на сервері або збої соціальної мережі. В цьому випадку потрібно почекати, поки робота системи не нормалізується.

На замітку. Якщо наші поради не допомогли, зверніться до служби технічної підтримки соціальної мережі. Канал зв’язку можна знайти в розділі налаштувань.

Як видалити Highlights

Щоб видалити публікації з розділу актуальних тем, досить провести наступні дії:

 • Відкрийте соціальну мережу і перейдіть на основну сторінку профілю.

 • У вкладці актуальних Сторіс виділіть необхідний розділ або публікацію.

 • Після цього відкриється меню , в ньому потрібно вибрати пункт видалення історії.

 • Підтвердіть свої дії, натиснувши на відповідну кнопку.

Якщо ж не хочете повністю видаляти цілий розділ, а тільки одне відео або зображення, то виділіть потрібний запис і відкрийте вікно редагування. На наступній сторінці зніміть виділення з фото або відео, які хочете вимкнути. Збережіть зміни.

Не варто переживати, все віддалені Сторіс не стирається остаточно і після видалення будуть спрямовані в архів профілю і при необхідності їх можна заново публікувати в будь-який момент.

у статті розповіли, що представляє собою функція Хайлайтс, як нею користуватися, як створити і додати вічний Сторіс в Інстаграм. Highlights – це зручний інструмент, який допоможе розкрутити свій аккаунт і стане приємним доповненням для користувачів, які ведуть комерційну діяльність в соціальній мережі і займаються рекламою.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: