Іконки сторіс для Інстаграму – де безкоштовно скачати і зробити самому

Іконки сторіс для Інстаграму – це обкладинки для актуальних історій, які розташовуються під шапкою профілю. Без них сторінка виглядає неохайно. Потенційний передплатник може відкрити такий профіль і відразу закрити – у нього немає часу копатися в безладді. Єдиний стиль обкладинок врятує ситуацію.

Які обкладинки краще використовувати: поради щодо вибору і створення

Поради з оформлення обкладинок для сторіс:

 1. Іконки повинні гармонійно вписуватися в колірну гаму профілю. Шукати краще не окремі зображення, а відразу колекції, щоб зберегти єдиний стиль.
 2. Центральний елемент обкладинки ( іконка ) повинен відображати суть історій, які знаходяться в колекції. Наприклад, на історії, які розповідають про безкоштовні бонуси, можна поставити подарункову коробку.
 3. Обкладинки краще не перевантажувати відразу і картинками, і текстом – бажано поставити тільки один елемент.
 4. Іконка і фон повинні бути контрастними.
 5. Розмір обкладинки – 1080 × 1920. Або можна взяти квадратну картинку.

Де завантажити картинки для оформлення

Пошук зображень може відняти більше часу, ніж їх створення. Крім того, вони будуть неунікальними, адже інші профілі в Інстаграмі теж їх використовують.

Обкладинки можна знайти на Pinterest і в самому пошуку Google. Які ключові запити вводити:

 • stories для актуального;
 • іконки для актуального;
 • highlights для Інстаграма;
 • instagram story highlight templates;
 • icon png + слово, що відбиває тематику історій або профілю.

Обкладинки можна безкоштовно скачати ще з таких сайтів:

 • Icon finder;
 • Flaticon;
 • Noun Project;
 • FreePik;
 • IconMonstr;

Можна завантажувати як готові зображення, так і окремі іконки в форматі png на прозорому тлі, який потім можна поміняти в графічному редакторі.

Як самому зробити іконки для сторіс в Інстаграм: Canva і інші редактори

Сервісом Canva можна користуватися як з комп’ютера ( браузерна версія ), так і з телефону ( через мобільний додаток, викачане з Play Market або App Store ).

Щоб створити найкрасивішу обкладинку, потрібно:

 1. Перейти на сайт Canva на комп’ютері або завантажити додаток на телефон. Зареєструватися на сервісі через аккаунт Google, Facebook або електронну пошту.
 2. Натиснути на кнопку «створити дизайн»Вгорі зліва під меню профілю.
 3. Ввести в пошуку «Обкладинка „ Актуальне “»І натиснути на результат – в браузері відкриється окрема вкладка, в якій редагуються обкладинки.
 4. Підібрати фон для майбутньої обкладинки через меню «Фон»Або«фото»Ліворуч. Якщо є готова картинка для фону, натиснути на останню вкладку «завантаження»І додати зображення з комп’ютера або телефону.
 5. Відкрити вкладку «елементи»І додати цікавий стікер – статичний або анімований. Рядок пошуку допоможе швидко знайти елемент по темі історій. Не всі стікери безкоштовні.
 6. Натиснути на стікер, який з’явився на тлі, і змінити його розташування і розмір на картинці. Якщо елемент виявився невідповідним, можна його виділити і натиснути на кошик справа вгорі, щоб його видалити.
 7. Натиснути на «+»Зверху праворуч або на кнопку«Додати сторінку», Щоб створити наступну обкладинку. Автоматично виставиться той же фон – при необхідності його можна змінити. Залишається тільки додати стікер. Замість нього можна вставити текст через однойменне меню зліва.
 8. Завантажити готові стікери за допомогою кнопки праворуч вгорі. Вибрати тип файлу і все створені сторінки. Якщо це статична картинка, потрібен jpg або png. Якщо анімація, то gif ( функція платна ). Клацнути по «завантажити».

Чи залишиться розпакувати архів і відправити файли на телефон, якщо макет створювався на комп’ютері.

Текст на обкладинці повинен відрізнятися від назви самої добірки актуальних історій.

У Canva є і шаблони обкладинок ( перша вкладка ). У кожному шаблоні 6 картинок – їх можна скопіювати в свій макет і завантажити.

Які ще редактори можна використовувати:

 1. Adobe Sketch. Більше підходить для створення однотонних зображень.
 2. PicsArt. Тут багато ефектів, наклейок і функція «Мобільний мольберт».
 3. App For Type. Створює стильні графічні написи. Фон можна попередньо підібрати в Adobe Sketch.
 4. Phonto. Цей редактор теж додає текст на картинки.
 5. Story Art. Тут багато безкоштовних шаблонів для обкладинок.

Завантаження іконок в Інстаграм

Щоб поставити обкладинку на актуальні сторис, потрібно:

 • затиснути кругле вікно історій в профілі;
 • в новому вікні вибрати «редагувати актуальне», А потім «редагувати обкладинку»;
 • тапнути по іконці галереї ( перша в нижньому ряду фотографій ). Вказати картинку для обкладинки, раніше створену або просто завантажену. Зберегти зміни.

Картинки для актуальних сторис в Instagram можна створювати самому в Canva і інших графічних редакторах або завантажувати готові з різних сервісів: пошук Google і Yandex, Pinterest, Flaticon, Iconfinder і інші. У будь-якому випадку обкладинки повинні відповідати тематиці і стилю аккаунта – тоді вони будуть працювати.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: