Як стати блогером в Instagram і почати заробляти – що для цього потрібно

Ще кілька років тому до блогерам ставилися несерйозно. Більшість не вважали це пустощами, і не вірили в те, що на блозі можна заробляти, а деякі і зовсім не знали, хто такий блогер в інстаграм. Але зараз все змінилося. Для великої частини блогерів їх заняття – основна робота, яка приносить гідну оплату праці.

Звичайно, можливість отримувати гроші, і при цьому займатися тим, чим подобається, і бути вільним від начальників, графіків і звітів – виглядає дуже привабливою. Давайте розбиратися, як стати блогером в Інстаграмі і зробити це своєю основною роботою, або джерелом додаткового заробітку.

Хто може стати блогером в Інстаграмі

Стати блогером може будь-хто. Освіта, досвід роботи і зовнішній вигляд – не так важливі, як зацікавленість, бажання і готовність бути постійно онлайн.

Блог почне приносити гроші не відразу, а працювати і приділяти йому час потрібно буде постійно. До цього потрібно бути готовим.

Чи не вийде стати блогером в інстаграмі, якщо у вас зовсім немає вільного часу. Приділяти увагу профілем потрібно постійно. Спочатку – це 20-40 хвилин в день, але чим більше передплатників буде у вас – тим більше часу буде потрібно.

Блог в інстаграмі – це не пасивний дохід. Чи не вийде зареєструватися і відразу отримувати гроші, нічого не роблячи. Буде потрібно ваш час і сили.

Якщо ви не готові вкладати час в свій блог, але хочете заробити в інстаграмі, придивіться до інших способів: «Як можна отримати гроші в Instagram».

З чого варто почати

Стати Instagram блогером і завести свій блог можна буквально за 1 день. Складніше розвивати його і збільшувати аудиторію.

Ви повинні визначитися з темою свого блогу. Не обов’язково обмежуватися однією, скоріше навіть небажано. Але і розповідати про все не потрібно, адже тоді глядач не зрозуміє про що ваш канал в інстаграме. Ідеально – вибрати 2-3 теми.

  1. Зареєструйте профіль в інстаграмі. Краще відразу перевести його в бізнес-статус, Щоб надалі відстежувати статистику: вона дасть зрозуміти, що в інстаграме «заходить », а що не цікаво передплатникам.
  2. Оформіть аккаунт. Придумайте опис, поставте фото, по-бажанням – статус.
  3. Створіть чернетку постів. Наприклад, 9 штук: підберіть фотографії, напишіть статті. Не потрібно публікувати все відразу, краще викладати по 1 посаді, але кожен день.Якщо ви не знаєте, як оформляти публікацію, подивіться статтю «Як оформити рекламний пост» правила, описані в ній актуальні і для звичайного запису в блозі.
  4. Публікуйте Сторіс. Хоча б 2-3 штуки в день – так ваш профіль в інстаграм буде живим.

Тепер ви можете приступити до набору передплатників. Перший рубіж – це 1000 фоловерів. Вам знадобиться стаття: «Де знайти перших передплатників».

Про що може писати Instagram блогер

Якщо ви боїтеся, що не будете нікому цікаві – відкиньте ці думки. На кожного блогера знайдеться зацікавлений глядач. Головне – це робити цікавий і якісний контент. Судіть самі:

Мама відмінника. Більше 500 тисяч передплатників.

Блогер – доросла жінка, яка просто розповідає про своє життя, ділиться рецептами і порадами. У блогу немає конкретної теми, але щирість, почуття гумору і доброзичливість автора приваблює тисячі людей.

Катерина Синіцина, фельдшер. Понад 40 тисяч передплатників.

Фельдшер, що працює на швидкій допомозі, розповідає про цікаві випадки на роботі, хворобах і ліках, показує роботу служби екстреної допомоги з іншого боку. Крім цього – ділиться своїм особистим життям.

Вам буде трохи простіше, якщо ви знаєте, про що будете розповідати в своєму блозі. Можна вибрати що завгодно, головне розповідати про свою темі так, щоб людям було цікаво вас слухати. А розповідаєте ви про проведення в будинку, рецептах солінь на зиму, вихованні дітей або стрижці собак – не важливо. На кожну тему знайдеться зацікавлена ​​аудиторія.

Як і скільки заробляють блогери

У блогерів кілька способів отримання прибутку. Головна цінність блога – лояльна аудиторія, тобто чим більше у вас передплатників, тим більше ви зможете заробити.

Зверніть увагу, що важливо не тільки кількість людей, підписаних на вас, але і їх активність. Не використовуйте накруткою – прочитайте, чому це погано. А якщо ви починаєте вести блог не на новому акаунті, а там, де вже є передплатники – подумайте, може бути варто видалити неактивних користувачів.

Перші гроші ви зможете заробити, коли у вас буде 4-5 тисяч передплатників. Звичайно, мільйонів відразу не буде, але 200 – 2000 грн. за один пост або кілька Сторіс – легко.

Про те, якими саме способами можна заробити, читайте в статті: «6 кращих способів, як може заробити блогер в інстаграм».

Підвищення популярності блогу

Після того, як ви створите свій блог, потрібно буде розвивати його, щоб на вас підписалися якомога більше людей. Тренди змінюються, що працювало місяць тому – може не працювати зараз, тому потрібно постійно стежити за новинами.

На нашому сайті регулярно виходять статті про те, що популярно в інстаграмі, як набрати передплатників, і як зробити блог популярнішою. Слідкуйте за оновленнями, і у вас все обов’язково вийде!

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 1
  1. Настя

    Я хочу стати блогером я буду дуже сильно рада якщо я стану

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: