Як заробити блогеру в інстаграм: 6 кращих способів

Заробляти в інстаграме можуть і звичайні користувачі, але дана стаття буде корисна саме блогерам і тим, хто хоче заробляти на особистому бренд. Якщо ви хочете стати популярним в інст, але не знаєте, з чого почати – прочитайте статтю «Як починаючому блогеру набрати перші 1000 передплатників».

Детальніше про заробіток в instagram для компаній написано в статті «Як почати заробляти в Інстаграмі з нуля: інструкція».

Коли можна заробляти гроші на акаунті в інстаграм

Коли блогер може почати монетизувати свій аккаунт і заробляти в інстаграмі? Ніякого регламенту на цей рахунок немає. Тренди інстаграма говорять про те, що реклама у мікро-блогерів (від 3 тисяч передплатників) набирає популярність. Але при такій аудиторії знайти рекламодавця і заробити буде дуже складно. Про те, як збільшити аудиторію читайте в статті «Як набрати передплатників в інстаграмі» .

В середньому, можна почати заробляти, коли число передплатників стане більше 10 000. При цьому важлива і активність – лайки, коментарі, перегляди Сторіс. Цей показник повинен бути не менше 3%. Тобто, при наявності 10 000 передплатників, під постом має бути не менше 300 лайків. Коментарів може бути менше, наприклад 1,5-2%.

Отже, якщо ваш аккаунт підходить під ці параметри, можна починати заробляти в інстаграмі.

Реклама

Звичайно, найпопулярніший і очевидний спосіб заробітку в інстаграм – це реклама. Вона може бути прямою, коли пост або Сторіс мають явно виражений рекламний характер, або нативной. Другий вид відрізняється тим, що публікація має форму звичайного розповіді.

Вартість реклами в Інста-акаунтах у блогерів з однаковою кількістю передплатників і активністю може бути різною. Чим сильніше особистий бренд – тим більше можна заробити в інстаграм. Це залежить від репутації, лояльності аудиторії і рівні експертність в темі свого блогу.

Амбассадорство

Цей вид співпраці схожий на звичайну рекламу, але пов’язує блогера і бренд на тривалий час. У цей період потрібно не тільки публікувати рекламні пости, але і представляти компанію. Такий вид співпраці набирає популярність.

Наприклад, стаючи Амбассадор марки спортивних товарів, потрібно робити фото та пости в спортивному костюмі цього бренду, захоплювати в кадр кросівки або рюкзак. При цьому не обов’язково згадувати про нього, щоб не створити ілюзію надто наполегливою реклами. Блогер – стає особою цієї компанії. Це один з найприбутковіших видів роботи в інстаграмі.

Бартер

Заробляти в інстаграм можна не тільки в грошовому еквіваленті, а й змінюючи рекламу на товар або послугу. Це може бути що завгодно: авіаквитки, тури, предмети, навчальні курси і багато іншого. Часто буває, що рекламодавець, який не став би замовляти піар у блогера за гроші, погодиться працювати за бартером.

Партнерська програма

Такий вид співпраці можна зробити висновок, наприклад, з онлайн-магазинами . В цьому випадку блогер не відразу отримує оплату. Магазин надає йому партнерську посилання. І за тих, хто прийшов з неї клієнтів він отримує винагороду. Платити можуть як обумовлену суму, так і відсоток від покупок.

Інфопродукти

Будь-блог в інстаграм має свою тему, а блогер – експерт в ній для своєї аудиторії. Можна створити продукт, який буде продаватися. Це можуть бути:

  • консультації;
  • чек-листи;
  • тренінги;
  • курси;
  • вебінари;
  • і багато іншого.

Заробіток пропорційний витратам і популярності. Наприклад, мікро-блогер, що розповідає в інстаграм про подорожі, може створити свою чек-лист «як самостійно організувати поїздку в Європу». І продавати його за 100 – 1000 грн., в залежності від кількості передплатників і сили особистого бренду.

Для організації курсів або вебінарів буде потрібно команда і витрати – відповідно, це можуть собі дозволити або відомі блогери, лмбо компанії. Але і заробити вийде більше.

Мерч

Підходить для блогерів, у яких сильний особистий бренд і лояльна аудиторія. Продаж товарів зі своїм логотипом не стане основним джерелом доходу, але, якщо у передплатників буде на них попит – це може стати хорошим доповненням до заробітку від інстаграма.

Як бачите, монетизувати аккаунт і заробляти в інстаграме можуть блогери і з невеликим числом передплатників. Головне робити це правильно, і продовжувати працювати над розвитком профілю.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: