Як ставити смайлики для Інстаграму на телефоні андроїд і комп’ютері

Смайлики для Інстаграму дозволяють передати настрій при листуванні в Директі, привертають увагу в коментарях і корисні при оформленні публікацій. Смайли вбудовані в Інстаграм за замовчуванням, розберемося, як ними користуватися на комп’ютері і телефоні.

Як ставити смайлики в Інстаграмі на телефоні

У Інстаграмі можна використовувати кілька видів смайликів, вони вбудовані в клавіатурі, самому додатку. У списку можна вибрати наклейки, анімовані зображення. Використовувати смайли можна при оформленні публікації, Stories, в коментарях і при листуванні в Директі.

Набір вбудованих смайлів відрізняється від версії встановленого додатка, використовуваної операційної системи і моделі телефону. У Instagram можна завантажити пакети смайлів за допомогою сторонніх додатків.

Важливо. У старих версіях Instagram смайли не підтримуються. Якщо при наборі повідомлення не можна відкрити вікно зі смайлами, поновіть додаток.

на Android

Ставити смайлики в Instagram не складно. Для цього почніть набирати повідомлення, необхідні інструменти з’являться автоматично або стануть доступні на клавіатурі.

Як поставити смайл в коментарі:

 1. Запустіть Instagram, клікніть по клавіші у вигляді хмарки під сподобалася публікацією.
 2. Набір популярних смайлів відкриється автоматично. Натисніть зображення, щоб додати іконку в коментар. Для зміни кольору використовуйте стрілочку.
 3. Щоб включити смайли за допомогою клавіатури, натисніть і утримуйте кнопку з відповідною іконкою.
 4. У вікні відобразяться всі доступні іконки, перемикати набори можна за допомогою кнопок зверху справа.

Користуватися іконками можна не тільки в коментарях, але і у вбудованому чаті Direct. За допомогою них можна передати свій настрій або порадувати одного.

Як ставити смайли при листуванні в Direct:

 1. Відкрийте вбудований чат, виберіть одного.
 2. Напишіть повідомлення, клікніть по кнопці смайлів на клавіатурі.
 3. Виберіть потрібну іконку, вставте її в текст, клікніть по клавіші «Відправити».
 4. Щоб вставити наклейку або анімацію, натисніть на іконку праворуч, в списку знайдіть відповідний варіант і натисніть на нього, повідомлення відправиться автоматично.

Ставити смайлики Instagram можна при оформленні публікації. Вони доступні в клавіатурі. Відкрити набори іконок можна за допомогою кнопки з відповідним значком, як показано в прикладах вище.

У смартфон з операційною системою Android можна встановити додаткові пакети з іконками. Для цього потрібно завантажити клавіатуру в магазині Play Market, включити її в якості основної і запустити Instagram.

Важливо. Набір додаткових смайлів залежить від обраного додатка. Щоб знайти клавіатуру зі смайлами, напишіть запит «Смайлики для Instagram» в магазині Google. Перевірені варіанти клавіатур: GO Keyboard, Emoji Keyboard.

на iPhone

Використання іконок на пристроях з iOS не відрізняється від телефонів з Android. Смайли вбудовані в клавіатуру, часто використовувані іконці з’являються автоматично при введенні тексту. На Айфоне кількість вбудованих іконок, їх розмір і зовнішній вигляд може відрізнятися.

Для доступу до всіх пакетів іконок не відмовляйтеся від установки оновлень. У деяких країнах поновлення приходять раніше і смайли можуть відрізнятися.

Використання смайлів на комп’ютері

Вставити смайли на комп’ютері можна за допомогою сторонніх сервісів. У веб – версії і офіційному додатку іконки не підтримуються. Завантажити смайлики можна за допомогою коду, спеціальних сервісів або вбудованої в Windows таблиці символів.

Як відкрити таблицю символів і скопіювати іконку в Instagram:

 1. Натисніть на меню «Пуск», У вікні для пошуку введіть запит «Таблиця символів».
 2. Натисніть на знайдене результату.
 3. Виберіть пакет іконок за допомогою списку.
 4. Натисніть по іконці, натисніть на кнопку «Копіювати», Вставте символ в Інстаграм.

Важливо. Деякі символи можуть не працювати або відображатися некоректно.

Для вставки іконок можна використовувати онлайн – сервіси, наприклад Getemoji або BeautifulFonts.net. Для цього:

 1. Перейдіть на сайт з пакетами іконок.
 2. Виберіть вподобаний варіант і скопіюйте його.
 3. Вставте іконку в Інстаграм і відправте повідомлення.

Пакети з іконками постійно оновлюються. Онлайн – сервіс можна використовувати безкоштовно. Для копіювання смайла реєстрація не потрібна.

Важливо. На комп’ютерах з сенсорним екраном вставити іконку можна через клавіатуру, яка з’являється при наборі тексту.

Коди смайликів для Instagram

Використовувати смайли на комп’ютері можна за допомогою кодів. Знайти їх можна в інтернеті, списки постійно оновлюються і доповнюються. Для роботи досить скопіювати код і вставити його у вікно з повідомленням, публікацією або коментарем.

Важливо. Уважно копіюйте код. При пропуску навіть одного символу, іконка в Instagram чи не з’явиться.

Чому смайли не працюють

Іконки можуть не працювати з наступних причин:

 • невірно скопійований код;
 • формат не підтримується Instagram;
 • у встановленій клавіатурі виникла помилка;
 • смайл розроблений для іншої програми.

При спілкуванні через комп’ютер зручно використовувати онлайн – сервіси зі збірками іконок. Для вставки емоцій на мобільному пристрої використовуйте вбудовану клавіатуру. Для розширення пакетів на Андроїд і iOS використовуйте додаткові клавіатури і не забувайте встановлювати оновлення.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: