Підтримаємо малий бізнес в інстаграмі

Слідом за стікерами залишайтеся вдома і дякую за допомогу, інстаграм випустив новий значок – підтримаємо малий бізнес.

Розповімо, для чого потрібна нова наклейка в інстаграмі і як її використовувати для просування свого інтернет магазину в instagram.

Як працює стікер “підтримаємо малий бізнес” в інстаграмі

Працює він точно так само, як і попередні. Тобто будь-який користувач може прикріпити наклейку «підтримаємо малий бізнес» до своєї історії в інстаграмі. Так вона потрапить в тематичну стрічку – SupportSmall.

Значок відображається у кожного в стрічці Сторіс – туди потрапляють всі публікації профілів, на які людина підписаний, і де є позначка «підтримаємо малий бізнес».

Детальніше про алгоритм роботи тематичного стікера ви можете дізнатися на прикладі наклейки «залишайтеся вдома» .

Стікер допомагає розповісти про хороших компаніях і організаціях своїм друзям, тим самим привернути клієнтів для бізнесу в ці непрості часи самоізоляції. До речі, якщо у вас свій бізнес – читайте нашу статтю про те, де знайти клієнтів під час карантину.

Розповідайте людям про свою справу, або про тих закладах і магазинах, які ви любите. Так ви допоможете залишитися компанії на плаву під час кризи.

Як прикріпити значок SupportSmall

Зробити позначку в історії можна так само, як і з усіма іншими значками. Покрокова інструкція – як прикріпити карантинний стікер в історії інстаграм.

  • У списку стікерів знайдіть потрібний.

  • Згадуйте в формі компанію, як тільки ви почнете вводити нік інстаграм запропонує відповідні.

  • Клікнувши на наклейку ви можете змінювати її зовнішній вигляд тільки назва, або назва і кілька фото з профілю.

  • Після опублікування історії вона автоматично потрапить в стрічку SupportSmall у всіх, хто на вас підписаний.

Відзначити на стікері “підтримаємо малий бізнес” можна тільки відкриті бізнес-акаунти. Додати особистий профіль, або сторінку автора в наклейку і стрічку історій “Малий Бізнес” не вийде.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: