Чому Інстаграм блокує лайки: не можу поставити лайк дію заблоковано

Інста майданчик не тільки для спілкування, але і для ведення комерційної діяльності та рекламних компаній. У зв’язку з цим розробники всіляко вдосконалюють систему безпеки, щоб обмежити користувачів від спаму. Часом під блокування можуть потрапити звичайні люди, які не думали нічого поганого. Система може заборонити виконувати певну дію, наприклад, ставити лайки або підписуватися на іншу людину. Розповімо, чому Інстаграм блокує лайки і як виправити ситуацію самостійно.

Основні причини

Комерційні акаунти або рекламодавці намагаються просунути свій товар або послугу усіма доступними методами, які часом починають набридати. Рішенням проблеми є блокування тимчасова або остаточна, саме вона захищає ресурс від надлишку спаму і нав’язливої ​​реклами.

Часом під удар можуть потрапити звичайні користувачі, які ведуть активну діяльність в соціальній мережі. У більшості випадків сервіс обмежує одну певну функцію. Після цього передплатник починає панікувати, чому дію заблоковано і не ставляться лайки в Інстаграм. Зараз існує величезна кількість сторонніх сервісів, які пропонують швидке просування сторінки в соцмережі шляхом накрутки лайків – масслайкінг. Подібні явища строго контролюються системою безпеки і караються обмежувальними заходами. Досить одного підозри і отримаєте страйк.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію не використовуйте програми та сервіси для накрутки лайків і передплатників. Надмірна активність і різке зростання популярності викликає підозри. Адже кожна функція в соціальній мережі суворо лімітована, це означає, що в добу можна поставити лише обмежене число лайків, підписатися або відсилати приватні повідомлення.

Якщо ж зіткнулися з неприємністю і не можете поставити сердечко під публікацією, то причини можуть бути наступними:

 1. Не варто завчасно панікувати, не виключені випадки збоїв самого сервісу Інстаграм. Рекомендується використовувати тільки актуальну версію програмного забезпечення та своєчасно оновлювати мобільний додаток. Інакше не отримаєте доступ до нових функціональних можливостях, а сама утиліта може зависати.
 2. Немає підключення до мобільного інтернету. Для початку перевірте наявність стабільного з’єднання. Перевірте баланс на смартфоні. Якщо перебуваєте за межами зони прийому стільникових операторів, знайдіть місце з помірним сигналом.
 3. Ви перевищили доступний ліміт. Як було сказано раніше, система безпеки соціальної мережі встановлює обмеження на число використань кожної функції. Протягом однієї доби не повинні перевищувати 1440 лайків, це 60 штук на годину. Аналогічні вимоги стосуються підписок і коментарів. Слід посилатися на ці цифри особливо при використанні ресурсів для просування і накрутки переглядів.

Будь-яка з цих причин може привести до неприємних наслідків, якщо перші два пункти легко виправити самостійно, то останній призводить тимчасове заблокування , про яку поговоримо нижче.

Тимчасове блокування лайкінга

Якщо отримали тимчасове заблокування, то система надасть відповідне повідомлення. У більшості випадків подібне відбувається після зловживання певною функцією, в нашому випадку це простановка лайків. Тривалість обмеження буде залежати від ступеня вашого порушення. Якщо в перший раз потрапили під спостереження, то ваш аккаунт зупинять максимум на одну годину. При повторному порушенні тривалість блокування може досягати від 2 годин до двох тижнів.

Якщо будете помічені більше трьох разів на перевищенні встановленого ліміту, то система безпеки може прийняти рішення про остаточну блокування облікового запису, через відсутність довіри.

Як швидко вирішити проблему

На жаль, вирішити проблему самостійно не вийде. Після вступу в силу обмежувальних заходів залишається тільки чекати, поки з вас знімуть звинувачення. У цей період краще не ризикувати і не виконувати ніяких дій, щоб не погіршити ситуацію. Намагайтеся виконати наступні рекомендації, щоб в майбутньому уникнути аналогічних ситуацій:

 1. Не використовуйте сторонні сервіси накрутки і просування облікового запису. Або намагайтеся не виходити за рамки дозволеного і не перевищуйте ліміти на добу. Оцініть свої дії і змініть підхід до роботи.
 2. Прикріпіть до своєї сторінки акаунти інших соціальних мереж і синхронізуйте їх.
 3. Своєчасно видаляйте накопичився кеш і тимчасові файли мобільного додатка.

Все це допоможе підвищити ступінь довіри сервісу та обмежить від можливих негативних наслідків.

Вічне блокування профілю

Даний вид обмежувальних заходів означає, що з міркувань безпеки ваш обліковий запис буде повністю анульована з соціальної мережі. У більшості випадків у користувачів немає шансів повернути акаунт і відновити колишню роботу. Причини, за якими видається бан, можуть бути наступними:

 1. Неодноразове порушення, встановлених сервісом правил. У разі трьох попереджень і тимчасових блокувань система приймає рішення про повне видалення профілю.
 2. Використання програм накрутки лайків, вихід за добові ліміти.
 3. Публікація на своїй сторінці чужих фотографій, відеороликів та Сторіс без вказівки авторства або при відсутності згадки про власника запису.
 4. Розміщення в соціальній мережі заборонених матеріалів, несучих моральну шкоду передплатникам, пости еротичного змісту, пропаганда наркотиків і інше.
 5. Публікація в загальному доступі чужих документів, персональних відомостей, контактів і адрес.

Все це може привести до неприємних наслідків і остаточного видалення з соціальної мережі.

Звернутися в техпідтримку

Існує тільки єдиний спосіб вирішення даної проблеми, питання необхідно ставити перед службою технічної підтримки сервісу. Постарайтеся пояснити справжні причини і мотиви своїх дій або довести свою невинність. Як показує практика, 90 відсотків усіх заблокованих акаунтів отримують негативну відповідь після розгляду. Тому шанси є, але вони мінімальні.

Як уникнути повторного бана в Інстаграм: поради

Якщо не хочете заново виявитися в описаній ситуації, намагайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

 • при публікації чужих фотографій або відеороликів обов’язково підписуйте на них автора записи або відзначайте його знімки, таким чином, не будете порушувати авторських прав;
 • не використовуйте при веденні своєї діяльності або просуванні товару і послуги чужі логотипи і рекламні марки;
 • дотримуйтесь встановлених межі на кількість лайків, підписок і інших стандартних функцій;
 • важливо, щоб обліковий запис була прив’язана до вашої особистої електронної пошти;
 • перш ніж ставати в Інстаграм зі своїм продуктом, аккаунт повинен викликати довіру і мати стаж на платформі більше 6 місяців.

Дотримуючись цих простих правил, ви мінімізуєте ризики опинитися за бортом соціальної мережі.

У статті розповіли, що робити, якщо Інстаграм не дає ставити лайки. У більшості випадків причиною подібного збою є тимчасове блокування. Щоб відновити колишню роботу сервісу досить дочекатися закінчення обмежувального терміну і не порушувати встановлені ліміти на функціональні можливості.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: