3 способи, як зробити колаж в Інстаграмі в Сторіс або стрічці

Що робити, якщо ваші Сторіс стали одноманітними і вже закінчуються ідеї, як можна їх урізноманітнити? Колаж – ідеальний спосіб для виходу з цієї ситуації.

Крім того, що він прикрасить стрічку Сторіс в Інстаграмі, він також порадує ваших передплатників, і вони будуть чекати нових сторіз з нетерпінням. До того ж, на його створення йде трохи сил і часу, так що впорається з цим будь-який бажаючий.

В цій статті ми розглянемо кілька прикладів таких інструментів, а також покажемо, як створити таке фото в Instagram за п’ять простих кроків.

Як зробити колаж в Сторіс Інстаграм

Створити колаж в Інстаграмі можна в Сторіс або за допомогою графічних редакторів, що трохи складніше. Так і використовуючи різні додатки та онлайн-сервіси.

У 2019 додаток додало нову функцію: в історію можна додати відразу кілька фотографій. Для цього:

  1. Увійдіть в режим створення історії.
  2. У режимі зйомки змаїніть вліво і виберіть режим «Колаж».
  3. Усередині функції вибираються варіанти: два, чотири або шість кадрів.
  4. Натисніть на значок записи, коли готові зробити фото, і заповнюйте кожне поле. Якщо щось пішло не так, натисніть на кнопку з хрестиком вище кнопки зйомки і переробіть кадр.

  5. Після заповнення всіх полів натисніть на круглу кнопку з галочкою.

Тепер відредагуйте отриману фотографію, як звичайну історію: додайте розташування, хештег, стікери або обробіть фільтром Інстаграма.

Як створити колаж із зображень для Сторіс Інстаграм

Практично у всіх додатках і сервісах для оформлення Сторіс Instagram є функція створення колажів і відповідні шаблони. Незважаючи на те, що ця функція в Інстаграм вже давно, вона все ще в трендах Instagram 2021 року.

При цьому черговість кроків у більшості таких додатків будуть однаковими, а відмінності ви знайдете хіба що в самому оформленні сервісу. Отже, як створити колаж з фотографій на прикладі додатка Instories.

Насамперед потрібно відкрити програму. Більшість сервісів відразу запропонують вибрати варіант оформлення з наявних в доступі.

Для цього достатньо просто натиснути на обраний шаблон. Він відкриється у вигляді декількох порожніх вікон, в які ви можете додати власні зображення, розмістивши їх на свій смак.

Для цього просто натисніть на рамку і виберіть фотографії з галереї вашого смартфона. Також можна оформити його текстом, натиснувши на відповідний значок і вибравши потрібний шрифт.

Після того, як ви додасте фото і текст на отриману фотографію, ви можете подивитися, як все це буде виглядати разом.

У більшості додатків є функція попереднього перегляду. Також багато хто з них підтримують анімації, які відтворять при перегляді зображення.

Якщо ви задоволені тим, що вийшло, можна зберегти отримане зображення, натиснувши на відповідну кнопку в правому верхньому кутку.

Крім колажу для цікавих Сторіс ви можете додати рамки для фото в Instagram.

Як створити колаж з відео для Сторіс Інстаграм

Крім колажу з фотографій, ви можете поєднати кілька відео в одному рекламному макеті і викласти їх в Сторіс Інстаграм. Порядок дій для цього мало чим відрізняється від попередньої інструкції.

Однак, відчутну різницю ви помітите під час завантаження відео в шаблон, адже через вагу файлів цей процес займає більше часу, ніж завантаження простих зображень. Давайте подивимося, як можна зробити колаж з відео для Інстаграму, взявши за основу Story Maker.

  • Знову запустіть сервіс і виберіть шаблон, який вам подобається. Він відкриється в форматі декількох рамок в Інстаграмі, в які ви можете додавати свої матеріали.
  • Для цього просто виберіть їх у своїй галереї і відредагуйте так, як вам необхідно.
  • Відеоролики також можна обрізати до певної довжини, якщо ви хочете включити в макет тільки якусь частину всього відео.
  • Після того, як ви вибрали і відредагували потрібні файли, вони завантажаться в шаблон, що може зайняти деякий час.

Як і у випадку з колажами з фотографій в Інстаграмі, на макет з відео ви можете додати красиві шрифти і стікери, скориставшись спеціальними кнопками внизу екрана.

Однак в цьому випадку з додатковим оформленням варто бути більш акуратними. Справа в тому, що відео самі по собі несуть достатню смислове навантаження для вашого глядача, і якщо ви додасте занадто багато декоративних елементів, передплатники просто розгубляться і не знатимуть, на що дивитися в першу чергу.

Коли все готово і ви задоволені отриманим результатом, можна експортувати отримане зображення в галерею і додавати його в Сторіс Інстаграм в своєму профілі.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: