Як стерти сторінку в Instagram

Причин, за якими користувач вирішив видалити свій аккаунт в інстаграмі назавжди, може бути безліч. Але, вирішивши це зробити, ви не знайдете такої кнопки в додатку: знайти, де стерти дані в instagram не так-то просто. Не турбуйтеся, спосіб, як видалити в інстаграмі сторінку – є.

Подумайте, чи дійсно важливо саме видалення інстаграма, адже все фото, відео, пости, коментарі та лайки будуть стерті назавжди. До того ж, ви не зможете зареєструвати ще один акаунт з таким же ім’ям в інст, навіть після знищення першого профілю.

І так, якщо ви не передумали, приступимо.

Як видалити акаунт в інстаграмі

 1. Зайдіть на сайт instagram з комп’ютера.
 2. Авторизуйтесь, потрібно нік і пароль.
 3. Зайдіть на сторінку видалення профілю.
 4. Оберіть причину, по якій ви хочете видалити інстаграм: він вас відволікає, проблеми з додатком, потрібно видалити дані, недовіра до безпеки, немає цікавих сторінок, велика кількість реклами, або наявність іншого аккаунта.
 5. Введіть свій пароль від інстаграма заново.
 6. Підтвердіть своє рішення, натиснувши кнопку «Видалити мій акаунт».

Готово! Всі дані, які були на вашій сторінці в інстаграм – стерті.

Як видалити інстаграм з телефону

В додатку instagram на смартфон немає зображення без профілю – ні на андроїд, ні на айфон.
Але ви можете скористатися веб-версією інстаграма з мобільного телефону. Потрібно відкрити сторінку в браузері свого смартфона, і виконати ті ж кроки, що і в інструкції вище.

Головне – не натискайте кнопку «Використовувати додаток», яка з’явиться внизу екрану. Цей спосіб працює у всіх поширених мобільних браузерах – Гугл хром, Сафарі і ін.

Тимчасове блокування

Якщо видалення Інстаграм потрібно тільки для того, щоб відпочити від нього – не обов’язково відразу позбуватися від сторінки. Ви можете тимчасово її заблокувати. Для цього:

 • зайдіть на інстаграм сторінку через комп’ютер;
 • в правому верхньому куті натисніть на свій аватар;
 • клікніть поле настройки;

   

 • перейдіть вниз до самого кінця;
 • натисніть на «Тимчасове вимкнення мій акаунт».

Потім, як і при видаленні, потрібно вибрати привід і підтвердити своє рішення. Поки ваш обліковий запис заблоковано, ніхто не зможе побачити ваші фото, пости, коментарі та лайки.

Як активувати профіль після блокування

Щоб відновити свій профіль після блокування – просто зайдіть в нього з комп’ютера або через додаток.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: