🔒 Як подивитися закритий профіль в Instagram

Досить велика кількість людей все ще шукають відповідь на питання, як подивитися фото закритого профілю в Інстаграмі. Ми не завжди готові відправляти запит на підписку, якщо ще мало знайомі з людиною, так як не хочемо, щоб про нас подумали, що ми інстасталкери. Бути інстасталкером не так просто, і часом потрібна кмітливість, щоб дивитися закритий профіль в Instagram без підписки на нього. Розповімо кілька способів, як це можна зробити, але перш подумайте, чи дійсно вам це потрібно.

Хто такі Інстасталкери?

Багато, напевно, навіть про них не чули: в двох словах це люди, які моніторять акаунти інших людей в Instagram. Типові представники цього типу користувачів – ревниві дівчата, вічно підозрюють своїх других половинок в зраді. Якщо аккаунт закритий, то не можна подивитися не тільки пости і stories, але і передплатників і підписки.

Закриваючи свій аккаунт, деякі користувачі намагаються уникнути загальнодоступності свого життя і стеження інстасталкірів. Але на практиці, закриті акаунти ще більше привертають увагу інстасталкірів, і вони готові на будь-які хитрощі, щоб домогтися мети.

Чи можна подивитися закритий профіль в Instagram без підписки?

  • Може бути багато причин, за якими вам може знадобитися подивитися фото в Instagram закритого профілю, наприклад, не видавати свій інтерес до її/його персони. Ось кілька способів, як це можна зробити:

Перевірити інші соцмережі власника закритого аккаунта в Instagram

  1. Іноді користувачі пов’язують свій аккаунт в Instagram з іншими соцмережами і дублюють туди свої пости. Таке буває рідко, адже закриваючи свій аккаунт, людина не хоче, щоб його контент був загальнодоступним. Малоймовірно, що він стане його дублювати в інші соцмережі, але перевірити варто.

Найочевидніший спосіб – подати заявку на підписку зі свого аккаунта

  1. Іноді немає сенсу винаходити велосипед. А ось якщо заявка не буде схвалена, розгляньте інші варіанти.

Створити аккаунт-двійник одного з друзів користувача з закритим аккаунтом

  1. Велика ймовірність, що запит від свого знайомого на підписку буде схвалений користувачем закритого аккаунта. При створенні аккаунта-двійника скопіюйте ім’я користувача, аватарку, кілька постів і наберіть хоча б 50 передплатників. Найголовніше – не синхронізуйте аккаунт з контактами та іншими соцмережами, щоб не видати себе.

Створіть фейковий аккаунт

  1. Неважливо з яких причин, ви не хочете відправляти запит зі свого справжнього аккаунта, цей метод може допомогти подивитися публікації закритого профілю Instagram. Виберіть випадкове ім’я та використовуйте фотографії, наприклад, з Pinterest. Важливо створити імітацію живого аккаунта, можна навіть викласти пару банальних stories, наприклад, з мемами.

Використовуйте обліковий запис спільного друга

  1. Найчастіше нам цікаво подивитися закритий аккаунт знайомої нам людини, з яким у нас можуть бути спільні друзі або знайомі. Попросіть його надіслати вам скріни пости закритого аккаунта.

Як дізнатися, хто дивився мій профіль в Instagram?

Ми не можемо заперечувати, що часом нам буває дуже цікаво дізнатися, хто моніторить наші акаунти. Обчислити конкретного інстасталкера, на жаль, неможливо, так як в соцмережі немає такої опції.

Не будемо приховувати, що є сірі сервіси, які стверджують, що можуть точно показати користувачів, які моніторять ваш профіль, тобто тих самих інстасталкірів. Не рекомендуємо вам ризикувати безпекою вашого аккаунта, так як за використання сірих сервісів, Instagram може заблокувати ваш аккаунт.

Заключення

Інші способи, як ми вже писали вище, надають сірі сервіси, які не можуть 100% забезпечити безпеку вашого аккаунта після їх використання. Якщо не один із способів вам не допоміг подивитися закритий аккаунт, змиріться. Кожна людина має право на конфіденційність свого аккаунта.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: