Підбір хештегів для Інстаграм: генератор тегів, аналіз і підбір

Ви завели акаунт і замислюєтеся про популярність, хочете добитися тисячі лайків і відвідувачів? Використовуйте правильний підбір хештегів для Інстаграм. Twitter і Instagram – дві соціальні мережі, де вони чудово працюють. Число людей, які підписуються на теги зростає з кожним днем. Ті, хто стежить за тематично відібраними тегами в стрічці, відразу побачать ваші публікації. Досить підібрати і вставити список, пов’язаний з контентом.

Розглянемо види хештегів

Прийнято поділяти види по частоті запитів:

 • висока частота – понад 100000 запитів ,
 • середня – від 50000 до 100000,
 • низька – до 50000.

Відсортуємо по функціоналу для постів в інстаграм:

 1. Брендові. Це особистий хештег в бізнес-акаунті. Потрібно докласти багато зусиль, щоб він став впізнаваним і асоціювався з вашою фірмою.
 2. Індустріальні. Пов’язані з галуззю або діяльністю, а не з конкретним брендом. Це, наприклад, реклама або фітнес.
 3. Геотеги. Найкращими вважаються ті, що вказують місцезнаходження організації. Клієнтів у першу чергу цікавлять товари в рідному місті.

Вони призводять нових передплатників і причому безкоштовно. Бренд стає впізнаваним і відомим завдяки використанню власного тега. З його допомогою організовуються продажу, коли відвідувачі починають використовувати його для пошуку товару.

Що таке генератор хештегів і кому необхідний

Якщо мучитеся в сумнівах, який тег вибрати, використовуйте пошукову машину, яка допоможе підбирати їх за ключовими словами. Потрібно ввести кілька ключових слів, які характеризують пост і генератор створить на їх основі:

 1. Комбіновані теги. Складаються з двох схожих слів.
 2. Аналоги. На основі ключового слова.
 3. Пов’язані. Мають високу частоту запитів.

Цей сервіс допоможе знайти найбільш популярні хештеги, що мають відношення до теми поста і створити власні.

Генератори з підбору

Розглянемо популярні онлайн-сервіси з підбору:

Hashtagify

Це пошуковий сервіс, який працює в соціальних мережах Twitter і Instagram з 2011 року і допомагає брендам знайти популярні хештеги для аудиторії.

Деякі функції Hashtagify:

 1. Відомості про те, який зараз рейтинг популярності.
 2. Відстеження і моніторинг.
 3. Вплив трендів.
 4. Аналіз результатів.
 5. Звіти для користувача.

Instatag

Це скоріше не пошуковий сервіс, а база хештегів. Тут зібрані популярні збірки топових тегів для лайків, підписок або коментарів. Залишається вибрати тему, скопіювати дані і вставити в пост.

Websta

Знаходить користувачів, що використовують потрібний тег, релевантні і популярні хештеги. Сервіс доживає останні дні, замінюють на Webstagram. Поки працюють обидва. Функціональність зміниться, але головне – підбір і аналіз популярних тегів, залишиться.

Stapico

Ряд функцій Інстаграма незручний для використання, зокрема, при роботі на ноутбуці або комп’ютері. Для зручності користувачів створили сервіс Stapico, онлайн-версію мережі для комп’ютера, яка по функціоналу перевершує оригінал.

Зареєструвавшись на сайті, побачите докладну статистику аккаунта, в тому числі, дізнаєтеся які хештеги результативні в залученні передплатників, а також підберете список рекомендованих для максимального числа лайків.

Tager

Додаток для Apple, онлайн-генератор, заснований на статистичному аналізі. Вибудовує добірки хештегів, засновані на виборі користувачів і даних з Інстаграма. При копіюванні набору, додаток самонавчається і кожен раз видає поновлення для просування поста.

Наскільки ефективні хештеги

Самостійно зробити аналіз результативності хештегів складно, але працюють сервіси, які можуть це зробити і дати правильні рекомендації:

 1. Який краще застосувати в конкретній ситуації.
 2. Інші користувачі хештегом.
 3. Залучення клієнтів за допомогою тегів.
 4. Порівняння різних хештегів для однакових маркетингових ідей.

Кращі сервіси для аналізу:

 • Mafluence;
 • Brand24;
 • Mention;
 • Social Studio;
 • BrandWatch.

При підборі хештегів для Інстаграму не відштовхувати від популярності. Для розкрутки поста підбирайте правильні і зробити це складніше, але ефективність буде вище.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: