Як приховати свої і чужі лайки в Інстаграмі від передплатників?

Приховування лайків є запорукою приватності користувача. Конфіденційність має особливу важливість в сучасному світі. Тому як будь-яка просочилася в інтернет інформація в мить може стати загальнодоступною.

Масслайкінг – популярний напрям в соціальній мережі, що дозволяє залучити більше уваги до своєї персони або послузі на сторінці. Однак не всім такий підхід подобається, наприклад, деякі навмисно забороняють ставити лайки під своїми записами. Зробити це можна різними способами, виконавши досить прості маніпуляції в розділі налаштувань.

Як приховати свої і чужі лайки в Інстаграмі
Як приховати свої і чужі лайки в Інстаграмі

Лайки настільки спірна тема, що інтаграм почав тестувати версію програми, де користувачі не бачать кількість лайків під публікаціями інших .

Приховуємо лайки в Інстаграмі від сторонніх

Для забезпечення приватності додаток пропонує великий асортимент функцій і налаштувань. Щоб приховати лайки від передплатників, необхідно включити конфіденційність (закритий аккаунт) і підтвердити тільки тих користувачів , яким буде відкритий доступ.

Після цього фотографії та відеоролики стануть доступними тільки для підтверджених власником сторінки передплатників. Це виключить перегляд контенту сторонніми людьми, але всі передплатники будуть бачити лайки один одного.

Для того, щоб закрити акаунт виконується послідовність дій:

  • відкрити програму Instagram і перейти в профіль;
  • в правому верхньому куті потрібно натиснути на значок з трьома крапками або смужками, якщо у вас Android, або значок шестерні на рівні фотографії, якщо ви – власник iPhone;
  • для телефонів на базі Андроїд наступним етапом є перехід в меню «Налаштування», розташоване в нижній частині екрана;
  • в списку потрібно знайти пункт «Закритий аккаунт» і активувати його.

Такі дії дозволять схвалювати або відхиляти людей, які бажають підписатися на ваш профіль. Ті передплатники, які є у сторінки в момент переходу, будуть і далі переглядати записи на стіні без обмежень.

Щоб виключити таку можливість, потрібно прибрати з передплатників небажаних людей. Зробити це можна, відкривши список тих, хто підписався, і натиснувши на значок трьох крапок поруч з профілем. На екрані висвітиться запит-підтвердження про серйозність наміру видалити цю людину зі списку. Вибравши поле «Видалити», ви скасуєте його підписку на вас, але додаток не стане повідомляти людини про цю дію.

Лайки, поставлені вами під іншими записами, будуть доступні іншим користувачам, але вони не зможуть переглянути ваш аккаунт .

Якщо ви вирішили поділитися записом в іншій соціальній мережі за допомогою ІНСТА, вона буде відкритою для всіх користувачів Фейсбук, Твіттер або інший соцмережі, в яку вирушив пост. Для відкриття записи необхідно просто перейти по посиланню.

При завантаженні фото через приватний профіль і появі першого лайка, воно не потрапляє в загальну стрічку новин, а залишається прихованим.

Приховуємо лайки від конкретного людини

Захистити записи від перегляду певної людини можна двома способами – заблокувати його або обмежити доступ до своєї сторінки.

У першому випадку необхідно перейти в профіль людини. Далі у верхній правій частині знайти значок трьох крапок і натиснути на нього. На висвітився списку вибрати пункт «Заблокувати». Так користувач не зможе переглядати контент на вашій сторінці. Відповідно – ставити лайки і залишати коментарі.

Щоб обмежити доступ, необхідно після переходу в закритий аккаунт видалити користувача зі списку передплатників і не підтверджувати цей статус в разі повторного запиту.

В обох випадках важливо враховувати, що після цієї події існуючі лайки і коментарі від користувача видаляються автоматично. Якщо буде прийнято рішення розблокувати цю людину, виконується аналогічна послідовність дій і профіль зникає зі списку заблокованих.

Чи можна приховати лайки від друзів?

Приховати лайки в істаграмі від передплатників або друзів, які поставили на пост – неможливо. Вони будуть на увазі інших користувачів, поки передплатник сам не прибере сердечко. Також це може зробити господар аккаунта, для цього необхідно включити налаштування конфіденційності зробити профіль закритим і видалити небажаного людини з друзів.

Інші варіанти:

  1. попросити передплатника прибрати лайк з фотографії або відео;
  2. видалити пост.

Можна звернутися до підписався на вас людині з проханням не ставити лайки під вашими записами, але таке рішення не завжди ефективно. Можна заблокувати людини. В такому випадку він не зможе ставити класи і писати коментарі до контенту на вашій сторінці. Це забезпечується за рахунок того, що доступ до постів буде закритий.

Ще одним способом заховати сердечка є архівація поста. Але в даному випадку припиняється можливість переглядати контент записи, поки вона не буде залучена з архіву. Відповідно, не можна ставити нові знаки симпатії, переглядати існуючі, писати коментарі і ділитися записом з друзями.

Як прибрати мітку з фотографії?

Захистити від передплатників фотографії з відмітками неможливо, але можна прибрати позначку при необхідності. Для цього виконується проста послідовність дій:

  • відкривається зображення з відміткою;
  • серед списку знаходиться своє ім’я, вибирається даний пункт;
  • натиснути в зоні « Прибрати позначку ».

Після цього фото пропаде зі сторінки, а фоловерів і інші користувачі не дізнаються, що ви були відзначені на ньому.

Прибираємо свої лайки в Інстаграмі

Лайкінг дозволяє виділити із загальної маси записів тільки цікавлять користувача. Це сприяє збору статистики і дозволяє швидше знаходити схвалену запис при необхідності. Для цього можна перейти в розділ «Сподобалися вам публікації» в меню налаштувань .

Щоб прибрати власноруч проставлені лайки, Необхідно знайти запис, під якою стоїть червоне сердечко, і натиснути на нього ще раз. Це дозволить забрати свою симпатію назад.

При проставленні лайків важливо пам’ятати про ліміти – не можна ставити більше 150 лайків на годину. В іншому випадку можна потрапити в бан. Тому як система може вважати це спамом.

Чи можна видалити чужі лайки?

Адміністрацією і розробниками ІНСТИ такі можливості не передбачено. Незвичайним є той факт, що після видалення сторінки користувача його лайки залишаються активними впродовж якогось часу. Те ж стосується коментарів. За ним можна перейти в колись існував профіль, але він буде порожнім.

У інстаграм скасують лайки?

Ще в середині літа 2019 року представники соціальної мережі заявили про тестування нового режиму. В оновленій версії програми як і раніше можна буде відзначати сподобалися публікації лайками. Але бачити їх загальна кількість зможе тільки автор поста.

Поки інстаграм скасував лайки в тестовому режимі. Нова функція викликає бурхливі суперечки, наприклад багато людей заробляють в інстаграм. Приховування кількості лайків серйозно вплине на їх діяльність. Тому, можливо, оновлення зі скасуванням лайків так і не буде випущено.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: