Як набрати передплатників в інстаграмі

Передплатники в інстаграм – один з головних показників популярності Інста-аккаунта. Питання «як набрати передплатників» встає на всіх етапах розкрутки аккаунта: будь то тільки зареєстрований профіль, або аккаунт, на який вже підписані мільйони чоловік.

Чому кількість передплатників так важливо? Це показник популярності. Аккаунт в інстаграм може принести своєму власникові чималі гроші, і сума в чому залежить від кількості аудиторії (хоча не тільки від нього). Найчастіше в instagram заробляють на рекламі – чим більше відвідувачів зможуть побачити рекламний пост – тим більше замовник готовий платити.

В цій статті ми розповімо про чорних, сірих і білих методах розкрутки інстаграма.

  • Чорний спосіб – нелегальний, заборонений інстаграмом варіант просування. Тягне багато ризиків.
  • Сірий – не заборонених, але не зовсім чесний. Слід застосовувати з обережністю.
  • Білий – легальний, безпечний і рекомендований метод просування в інстаграм.

Чорні способи

Накрутка передплатників

Коротко скажемо, що це – не просто неефективний, але і згубний для аккаунта спосіб збільшення числа передплатників. Через те, що аудиторія, яка прийшла в результаті накрутки – це боти, не виявляють активність, інстаграм перестає показувати пости і живим людям.

Не варто вдаватися до накрутці в будь-якому випадку, а тим більше платити за неї .

Швидке збільшення передплатників. Відсутність активності, через що пости перестають виводитися в стрічку. Високі ризики видалення і блокування аккаунта. Невигідне вкладення коштів.

Масскомментінг

Цей спосіб схожий на накрутку передплатників, тільки тут ви отримуєте коментарі до своїх постах. Їх залишають боти, або живі люди, які отримують за це невелику оплату.

Цей метод не працює, тому що коментарі в цьому випадку – не адресність саме цього посту, а просто набір, хоч і пов’язаних, слів. Наприклад «вау, кльова фотка». Але алгоритми інстаграма можуть відрізняти справжні коментарі від накручених, нехай і залишених живими користувачами. Тому мережі відразу зрозуміло, що це – бот або незацікавлена ​​людина.

Ілюзія активності під постом. Чи не пов’язані за змістом з постом коментарі. Алгоритми мережі розуміють, що ви користуєтеся нечесними методами і перестають показувати ваші пости в стрічці. Інстаграм знаходить і видаляє накручені коментарі марна трата грошей. Високий ризик блокування аккаунта.

Масслайкінг і массфолловінг

Масова підписка і проставлення лайків іншим користувачам – перестала працювати ще рік тому. Суть цього методу в тому, що ви ставите лайк, або підписуєтеся на аккаунт, а людина з цікавості заходить на вашу сторінку, і можливо, залишається.

Негативні сторони в тому, що, по-перше, це неефективно. По-друге, інстаграм може порахувати велику кількість сердечок і підписок – спамом і заблокувати аккаунт.

Сірі способи

Giveaway

Про гівевеях ми писали в статті «Як розмістити рекламу в Інстаграмі безкоштовно?». Цей метод можна віднести і до чорних, так як офіційно він заборонений правилами instagram. Зараз він втрачає свою популярність.

Головний мінус в тому – що велика частина передплатників одпишуть після проведення розіграшу. І гроші, вкладені до гів – просто пропадуть. До того ж, інстаграм побачить масову відписку і вирішить, що ваш контент – не цікаво. Він перестане потрапляти в тому і показуватися в стрічці користувачів.

До того ж, що прийшла аудиторія – незацікавлена. Їм не цікавий ваш контент, а значить, і взаємодіяти з ним вони не будуть. Вигоди від таких передплатників немає.

Проводити giveaway має сенс тільки для того, щоб підтримати активність і лояльність своєї аудиторії – тобто робити його всередині аккаунта, а не за підписку на нього.

Швидкий набір передплатників. Масова відписка після розіграшу. Незацікавлена ​​аудиторія. Високий ризик блокування облікового запису.

Масслукінг

Один з недавно з’явилися методів. Суть його в тому, що ви переглядаєте історії різних користувачів – вручну або автоматично, за допомогою сторонніх сервісів.

Ідея така, що людина повинна зацікавитися, що за незнайомий аккаунт подивився його Сторіс, і перейти на аккаунт. Можливо, ваш контент його зацікавиться і він підпишеться. Цей спосіб може спрацювати, їли дивитися Сторіс невідоме профілів, коли кожен перегляд викличе у автора інтерес.

Працюючий спосіб набору передплатників. Невисока ефективність.

Білі способи

Таргетовану рекламу

Це офіційне просування через рекламний кабінет. Ми вже писали, як створити і запустити рекламу в Instagram самостійно. Просуватися можна в стрічці або сторіс.

Живі і зацікавлені передплатники. Відсутність ризику блокування. Можливість задати критерії аудиторії: вік, стать, інтереси і т.д. За додаткову плату. Якщо неправильно налаштувати таргет – рекламний бюджет швидко витратитися з найменшою ефективністю.

Купівля реклами у блогера

Ви платите блогеру гроші – він розповідає про вас в Сторіс або пості: безпосередньо, або використовуючи нативную рекламу. Не обов’язково купувати піар у великого блогера – тренди інстаграма говорять про те, що у аккаунта з 10-20 тисячами передплатників може бути більш лояльна і узкотаргетірованная аудиторія.

Таким чином можна просувати і товари, і особистий бренд.

Зацікавлена ​​аудиторія. При грамотному виборі блогера і складанні реклами – один з найвигідніших методів. За додаткову плату. Іде час на пошук відповідного блогера і вивчення його аудиторії.

Взаємний піар

Взаємна розкрутка – це коли ви знаходите блогера з схожим числом передплатників і домовляєтеся про співпрацю. Ви – розповідаєте у себе в Сторіс про нього і закликаєте людей підписатися на нього, він робить те ж саме. Детальніше ви можете прочитати в статті: «Як починаючому блогеру набрати перші 1000 передплатників».

Безкоштовно. Працюючий спосіб набору передплатників. Зацікавлені передплатники. Швидкий метод. Трата часу на пошук блогера і переговори про співпрацю.

Бартер

Якщо ви надаєте будь-які послуги або продаєте товар – ви можете домовитися про рекламу у блогера натомість на них.

Зацікавлена ​​аудиторія. Безкоштовно або з мінімальними витратами. Трата часу на пошук відповідного блогера, який погодиться працювати за бартером.

Живі заходи і робота в офлайні

Якщо ви виступаєте перед людьми в якості спікера, експерта, або працюєте з ними в офлайні – ви можете запропонувати їм будь-якої бонус за підписку на аккаунт в інстаграмі. Це можуть бути чек-листи, знижка на товари або послугу і т.д.

Безкоштовно або з мінімальними витратами. Зацікавлена ​​аудиторія. Працюючий спосіб набору передплатників. Не можна розглядати як основний спосіб просування. Не забувайте, що головний секрет успіху цікавий і якісний публікується контент. Такі пости будуть показуватися в стрічці, виходити в топ по хештегом і геоположенню, а просувати аккаунт буде простіше і швидше.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: