Спогади в Інстаграм: як додати і викласти в Сторіс, де знайти і включити

Кожен з нас відчував приємну ностальгію за минулим часу, згадував кращі моменти свого життя, посиденьки з друзями, народження дитини, закінчення школи і багато іншого. Зараз у користувачів Інстаграма з’явилася можливість поділитися своїми переживаннями з іншими передплатниками, завдяки функції спогадів. З її допомогою можете подивитися, що відбувалося в цей же день, але тільки кілька років тому. У статті розповімо, як подивитися спогади в Інстаграм, поділитися ними в своїй Сторіс з іншими користувачами сервісу і де їх знайти.

Що таке спогади Instagram

Для початку розберемося, що представляє із себе ця функція в Інстаграмі. Подібна послуга була змодельована на основі соціальної мережі FaceBook. Завдяки цій фішці люди зможуть побачити, чим вони займалися в цей день, але тільки рік або кілька років тому. Сервіс автоматично порівнює поточну дату з минулими публікаціями і якщо знаходить збіг, то пропонує його вашій увазі.

Слід враховувати, що повідомлення з ностальгією будуть для вас недоступні, якщо зареєструвалися в соціальній мережі зовсім недавно або не виклав жодної фотографії, відеоролики або історії в стрічці. Як них можуть бути не тільки Сторіс, розміщені понад рік тому, але і зображення або відео з вашої основної стрічки.

Сервіс переробляє контент, додаючи на фото або відеозапис точну дату, коли відбувалася подія з підписом «Спогади». При необхідності можете оформити написи на свій смак і настрою, змінити шрифт і колір, застосувати інші графічні елементи зі стандартного набору.

Де знайти спогади і як вони виглядають

Якщо вирішили випробувати ностальгію по минулими часами і поділитися своїми емоціями з іншими людьми в соціальній мережі, скористайтеся цією функцією. Її можна знайти в декількох розділах:

 1. Архів історій. Всі фотографії або відеоролики, викладені в сторіз, мають обмежений термін трансляції в новинній стрічці. Через 24 години після публікації вони стають недоступними для перегляду, але не видаляються остаточно, а переносяться в архів сторіз. Тут зберігаються всі ваші записи, які публікувалися з моменту реєстрації в соціальній мережі, за умови, що дали підтвердження на автоматичне збереження в архів. Якщо в поточний день, але тільки кілька років тому викладали контент, то система виведе повідомлення з відповідною відміткою.
 2. У вкладці сповіщень. В архіві зберігаються тільки Сторіс, але в якості спогадів можуть бути фотографії та відеоролики з основної новинної стрічки профілю. При появі збігу дати, при річниці публікації, сервіс сам запропонує вам цю новину. Знайти повідомлення можна у відповідному розділі, він розташований на основному вікні на нижній панелі, просто натисніть іконку у вигляді сердечка. Тут побачите не тільки лайки від інших передплатників, а й свої спогади.

За зовнішнім виглядом вони являють собою ті ж історії або фотографії, викладені вами раніше, але тільки з відповідним підписом і датою події.

Як публікувати спогади в сторіз

< p>Соціальна мережа Інстаграм дозволяє не просто насолодитися ностальгією про минуле, а й розповісти про це і поділитися емоціями зі своїми друзями і передплатниками, перетворивши публікацію в Сторіс. По суті, потрібно зробити простий репост і відправити зображення або відео собі в стрічку або певному профілю в якості особистого повідомлення. Нижче розберемо, як виконати цю процедуру на мобільних пристроях з різним програмним забезпеченням.

На Андроїд

Як було сказано раніше, спогади знаходяться в декількох розділах в соціальній мережі. Щоб виконати репост публікації і розповісти своїм друзям про те, що трапилося, виконайте наступні дії:

 1. Запустіть мобільний додаток на смартфоні.
 2. У вікні авторизації введіть логін і пароль від облікового запису.

 3. В основному меню сервісу знайдіть іконку у вигляді сердечка і натисніть на неї.

 4. Після цього відкриється нове вікно, в якому побачите все лайки до ваших публікацій, а також спогади.

 5. Виберіть зі списку потрібний контент і натисніть на нього. Перед вами відкриється меню редагування Сторіс. Фотографія або відео з датою і підписом.
 6. За необхідності виконуйте зміни зображення, виберіть інший шрифт і колір напису, встановіть її в потрібному місці, використовуйте фільтри. Можна користуватися всіма вбудованими графічними інструментами.

 7. Надішліть запис до себе в Сторіс або певному користувачеві у вигляді особистого повідомлення в директ.

Як викласти публікації, скориставшись архівом:

 1. Опинившись на головній сторінці соціальної мережі, перейдіть в особистий кабінет.

 2. Справа знайдіть вкладку налаштувань, в якій знайдете архів історій.

 3. Після цього на екрані з’явиться список всіх Сторіс, опублікованих з моменту реєстрації в сервісі.

 4. При збігу дати в самому низу знайдете повідомлення і пропозиція поділитися записом.

 5. Оформіть публікацію на свій розсуд і відправте її в стрічку або своїм друзям в особистий чат.

На айФоні

Мобільний додаток Інстаграм прекрасно сумісний з усіма сучасними операційними системами. Воно має схожий інтерфейс і елементи управління сервісом, тому процес публікації спогади в сторіз для Айфона буде аналогічний, як для телефонів на Андроїд.

Що робити, якщо немає спогадів

Якщо зіткнулися з проблемою і не можете подивитися і додати спогади в Сторіс Інстаграм, виникає питання: чому немає спогадів? Причиною цього може бути наступне:

 1. Застаріле програмне забезпечення мобільного пристрою. Оновлення операційну систему і спробуйте знову.

 2. Мобільний додаток не відповідає останньої актуальної версії. Скачайте оновлення Instagram або заново завантажте його і встановіть.
 3. Не знайдете нічого в архіві записів, якщо у вас була відключена функція автоматичного збереження Сторіс. Щоб це виправити досить зайти в розділ налаштувань і встановити прапорець у відповідній позиції.

 4. Система не знайшла жодного збігу за датою.
 5. Аккаунт не викладав жодної фотографії або відео в Сторіс і в стрічку, або зареєструвався зовсім недавно. Сервісу просто нема з чим порівнювати.

У всіх інших випадках рекомендується звернутися в службу технічної підтримки до досвідчених фахівців.

Описана функція Інстаграм дозволяє користувачам випробувати пережиті емоції заново і відчути ностальгію про минулі часи, а також поділитися цим почуттям з іншими передплатниками соціальної мережі.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: