Як отримати галочку в інстаграм

Синя галочка у імені користувача в інстаграм – бажаний значок для блогерів або компаній. Так чи обов’язково бути відомим, щоб отримати верифікацію аккаунта?

Що таке верифікація в інстаграм

Синя галочка у профілю – знак підтвердження особи або компанії. Вона є у зірок, відомих людей і компаній. Хоча, на просторах інстаграма можна знайти акаунти з галочкою і всього декількома тисячами передплатників.

Головна функція офіційної галочки в інстаграм – доказ того, що сторінка не фейкова.

Ніяких інших привілеїв її власник не отримує. Пости верифікованих користувачів не просуваються в топ швидше, не мають кращий захист від злому або інших плюсів. Тільки підтвердження того, що профіль справжній.

Як інстаграм вирішує, кому дати галочку

Раніше instagram сам вибирав профілі, яким давав галочки. Спочатку ця функція була введена для того, щоб захистити користувачів від магазинів з підробленими брендами, які представлялися оригіналами. Після стали з’являтися фейковий сторінки у відомих особистостей, тому інстаграм ввів галочки і для людей.

Зараз, будь-який бажаючий може подати заяву на отримання синього значка інстаграмі. Однак схвалюють не всі пропозиції, що надійшли звернення.

Які плюси від значка верифікації в інстаграмі

Галочка служить гарантом того, що профіль справжній. При пошуку по імені або назві аккаунт буде першим в рядку видачі результатів. Це спосіб захиститися від шахраїв, які копіюють сторінку і представляються від її імені.

Користувачі охочіше підписуються на верифіковані сторінки, і рівень лояльності такої аудиторії – вище. І, звичайно, реклама в акаунті з синьою галочкою стоїть на порядок дорожче, ніж в профілі без неї.

Чи можна купити галочку в інстаграм і скільки вона коштує

На просторах інтернету можна знайти людей, що пропонують купити галочку в інстаграмі. Вони запевняють, що у них є зв’язки в офісі соціальної мережі і прапорець буде офіційним. Ціна за таку «послугу» починається від 1 000 $, в середньому – від 5 000 $ до 10 000 $.

Однак найчастіше такі продавці – це шахраї, які не мають нічого спільного з instagram. І навіть, якщо вийде все-таки купити значок, в будь-який момент можна його позбутися і втратити витрачені гроші.

Instagram не продає верифікацію профілів. Якщо користувач з галочкою буде запідозрений в її покупці або іншому нечесному отриманні, розробники негайно приберуть прапорець з аккаунта.

Хто може отримати галочку верифікації інстаграм

У правилах сказано, що отримати прапорець можуть тільки публічні особи, знаменитості і бренди. При цьому не уточнюється, скільки повинно бути передплатників, щоб отримати галочку в інстаграм. Є сторінки із позначкою, де всього 2-3 тисячі передплатників.

Інстаграм не розголошує повний список вимог для отримання верифікації. Однак є найголовніші правила, без яких заявка не буде розглядатися.

 • Справжність. Профіль повинен бути справжнім і представляти реальну людину або зареєстровану організацію.
 • Унікальність. Сторінка повинна бути єдиною в інстаграмі, не береться до уваги тільки профілі на інших мовах. Наприклад, у блогерів часто є лайф-аккаунт на додаток до основного, така сторінка не може бути підтверджена.
 • Публічним. Тобто відкритим, із заповненою інформацією, аватаром і публікаціями. Заборонені посилання на акаунти в інших соціальних мережах.
 • Популярність. Це, мабуть, найважливіший пункт. Людина або організація повинні бути відомі, згадуватися в новинах або інших джерелах. При цьому сплачені або рекламні статті не розглядаються.

Чи не підтверджуються тематичні сторінки, наприклад зі смішними відео, рецептами, історіями і тому подібні.

Якщо користувач намагається обдурити інстаграм, накручує передплатників, купує згадки в новинах або є фейк, розробники можуть видалити або заблокувати аккаунт.

Як запросити отримання синього значка в додатку інстаграм

Якщо ви вирішили, що вам потрібен прапорець верифікації, і ви відповідаєте всім вимогам, запросити значок можна в додатку. Не важливо, андроїд або айфон, схема для всіх одна.

 • Зайти в свій профіль, натиснувши на іконку аватара в правому нижньому кутку.

 • Натисніть на три смуги у верхній частині екрану з правого боку.

 • Перейдіть в налаштування – в самому низу відкрився меню.

 • Виберіть пункт «аккаунт».

 • Далі – «запросити підтвердження».

 • Заповніть всі поля: ім’я користувача, даний прізвище та ім’я, псевдонім, при його наявності та категорію профілю.

 • Необхідно докласти документи, які доводять що ви – не фейк і не шахрай. Для людини це можуть бути паспорт, права, або інші документи, де вказано ПІБ і дата народження. Для компанії – свідоцтво про реєстрацію, податкова декларація тощо.

 • Натисніть кнопку« відправити ».

Час розгляду заявки – від 2 днів до декількох місяців. Відомі на весь світ люди і організації отримують відповідь швидше, блогери з маленькою аудиторією або невеликі компанії можуть чекати досить довго.

В разі відхилення заявки, наступну можна подати через 30 днів.

Якщо галочку дали, не можна продавати свій аккаунт або міняти його тематику. Значок можуть забрати так само просто, як і дати його.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: