Як закрити обліковий запис у Інстаграм – з телефону або комп’ютера

Як в Інстаграм зробити закритий аккаунт

Параметри конфіденційності в соціальній мережі Instagram з’явилися вже давно: розробники офіційно дозволяють приховувати половину активності від сторонніх очей, в тому числі розташовані коментарі та фотографії з відмітками.

Передбачена і спеціальна градація конфіденційності: якщо з’явилося бажання перевести публічну сторінку в режим приватного перегляду, то досить розібратися в тому, як закрити обліковий запис в Інстаграм. Всі подробиці нижче!

Чи варто закривати аккаунт в Instagram

Причин вибрати закритий профіль в «Інстаграм» багато, але основна – домогтися довгоочікуваної соціальної приватності з доступом до контенту за запитом і з заблокованими від сторонніх очей Stories і публікаціями.

Якщо бажання ділитися фотографіями і відеороликами з усім світом давно зникло, і Instagram перетворився в віртуальний альбом зі спогадами, то вже пора змінити параметри конфіденційності в «Налаштуваннях» сторінки.

Якщо публічний статус досі важливий, то закриватися безглуздо – почнуться дуже очікувані проблеми зі статистикою: поменшає переглядів (закриті акаунти лише частково доступні через пошук і недоступні для просування через хештеги і рекламу), скоротиться охоплення, так і передплатники почнуть додаватися повільніше, адже далеко не кожен поспішає розсилати запити на підписку.

Чим відрізняються закритий і відкритий профілі

Виникла вище дилему частково здатні вирішити особливості кожного із статусів. Нижче – коротка зведення про переваги і недоліки прихованого і публічного акаунтів у соціальній мережі Instagram:

 • Контент в закритому акаунті Instagram доступний для перегляду лише схваленим або раніше доданим передплатникам;
 • «Відкриті» сторінки в соціальній мережі не передбачають проблем з просуванням: спрацює і таргетована реклама, і пошук новий аудиторії за допомогою хештегів.
 • Закриті сторінки не відображаються в рекомендаціях і часто не з’являються в пошуковій видачі (до тих пір, поки в пошуковий рядок не введено назву шуканого закритого профілю до останньої літери);
 • Зміна статусу з відкритого на закритий призводить до появи системи запитів на підписку: новим передплатникам належить спочатку подати заявку, а після чекати схвалення;
 • Бізнес-акаунти (професійний формат) не можна закрити через необхідність залишатися публічності для коректного просування, відображення контактної інформації, налаштування рекламних інтеграцій та націлених об’яв.

До перелічених вище особливостей можна не віднести і парадокси.

 1. По-перше, з закритих акаунтів вільно розсилаються публікації в сторонні соціальні мережі через кнопку «Поділитися». У тому ж Twitter запис з’явиться в стандартному форматі, незважаючи на вибрані в Instagram настройки конфіденційності.
 2. По-друге, Direct (приватні повідомлення) повністю доступні – навіть ті, хто не підписаний на закритий аккаунт, здатні передавати відеоролики , повідомлення, фотографії та інший контент безпосередньо і без обмежень.

Як закрити профіль в Instagram

А ось питати, як закрити бізнес-аккаунт в «Інстаграм» нема чого: публічні сторінки не перетворити в приватні навіть при сильному бажанні. Обмеження на настройку конфіденційності знімаються лише після повернення до особистої, а не професійною сторінці.

З комп’ютера

Головна причина, чому питання: «як закрити акаунт у Інстаграмі з комп’ютера» до сих пір популярний – обмежені можливості браузерної версії соціальної мережі. Раніше навіть Direct і той залишався недоступний для тих, хто вважав за краще версіями додатка Instagram для Android і iOS який-небудь Google Chrome або Mozilla Firefox.

Тоді ж виникали проблеми і безпосередньо з настройками. Але після оновлень ситуація змінилася і приватний режим відтепер вибирається в такий спосіб:

 • Виклик контекстного меню у правому верхньому кутку офіційного сайту Instagram за допомогою кліка по іконці профілю; Закрити аккаунт на комп'ютері Закрити аккаунт на комп’ютері
 • Перехід до «налаштування» в списку; Налаштування конфіденційності Налаштування конфіденційності
 • Вибір розділу «Політика конфіденційності» в колонці зліва, а після – пункт «Закритий аккаунт» праворуч; Зміна налаштувань приватності Зміна налаштувань
 • Перед активацією приватного режиму додатково належить погодитися на зміну параметрів конфіденційності в спеціальному спливающем повідомленні.

З телефону на Android

Порядок настройки статусу в Instagram на Android схожий з алгоритмом, представленим для комп’ютерних браузерів:

 • Перехід на особисту сторінку (права іконка на панелі швидкого доступу знизу), виклик контекстного меню за допомогою трьох смуг зверху;
 • Вибір «Настройок», перехід в розділ з «конфіденційності та безпеки»;
 • Пункт «Закритий аккаунт» з’явиться відразу. Перед активацією в обов’язковому порядку спочатку належить погодитися на ті зміни, які відбудуться після зміни суспільного ладу спілкування на приватний. Додатково соціальна мережа запропонує відвідати перелік учасників та вирішити, хто залишиться в «друзях», а від кого пора приховати публікуються матеріали.

З iPhone

Мобільна техніка від Apple пропонує той же порядок настройки профілю, як і на Android:

 • Дзвінок контекстного меню з особистої сторінки;
 • Перехід до «налаштування», а після – до параметрам «Конфіденційність і безпеки»;
 • Вибір «Закритого аккаунта». Останній крок – погодитися зі змінами, відсіяти зайву публіку.

Як відкрити закритий аккаунт

Приватний формат спілкування в Instagram володіє цілою колекцією переваг. Мова і про можливість розмежувати соціальну взаємодію (нових передплатників належить буквально вибирати, розглядаючи чужі подаються заявки), і підготовці профілю, куди заборонено вхід стороннім, а, значить, з’явиться шанс підготувати віртуальний особистий фотоальбом з друзями, родиною чи колегами.

Часом закритий статус застосовується блогерами, але виключно з метою просування: багато «зірки» спочатку запускають рекламу на сторонніх ресурсах, а після – розставляють посилання для переходу на цільової аккаунт для участі в розіграші (або перегляду черговий повчальною соціальної драми). Але після переходу належить спочатку подати заявку.

Зустрічаються й інші причини, а ось спосіб переходу до відкритого формату однаковий:

 • Викликати контекстне меню за допомогою трьох вертикальних смуг у верхньому правому кутку інтерфейсу;
 • Натиснути на кнопку «Налаштування» в списку;
 • Перейти в розділ “Конфіденційність”;
 • Вибрати розділ «Конфіденційність аккаунта;
 • Перевести повзунок« Закритий аккаунт » в сіре, неактивне стан і знову погодитися зі зміною статусу профілю в який з’явився блоці з попередженням.

Повторювати зміну статусу розробники Instagram дозволяє необмежену кількість разів: досить в точності повторювати представлений алгоритм дій.

Питання-відповідь

У цьому розділі ми зібрали в єдиний список найпопулярніші питання які виникають у користувачів Інстаграм щодо налаштувань приватності.

Як подивитися закритий аккаунт

Хоча ті ж Stories, представлені на чужих сторінках народні умільці вже позволяють дивитись в анонімному режимі, заглянути в приховані профілі жоден з соціальних сервісів не дозволяє. Єдиний спосіб обійти обмеження – зареєструвати новий акаунт, приховавши особисті дані (але представлятися якимись «Шкарпетками в Москві» не рекомендується – чи хтось схвалює заявки від рекламних акаунтів або ботів), але заповнивши опис і оформивши хоча б пару підписок. Після досить подати заявку в стандартному режимі. Детальніше про те як подивитися закритий аккаунт.

Чи можуть закрити Інстаграм

Особистим профілів в соціальній мережі Instagram доступний весь набір налаштувань, пов’язаних з конфіденційністю і безпекою, включаючи відображення «Мережевого статусу» і оформлення «Закритого аккаунта». Професійні ж сторінки (авторські або представляють бренд, організацію, інтернет-магазин) не можна приховати від сторонніх очей і вибрати замість публічного статусу режим обмеженого перегляду практично за запрошеннями, адже порушується вся суть бізнес-просування.

Вибір типу аккаунта Вибір типу аккаунта

Чому не виходить закрити акаунт в Інстаграм

Якщо параметри конфіденційності представлені в «Налаштуваннях» в обмеженому форматі, то всьому виною поточний активний бізнес-статус. Публічні сторінки не можна приховувати, інакше виникнуть проблеми з просуванням, інструментами для збору статистики і доступом до професійної панелі. Проблема вирішується відв’язку сторінки від бізнес-статусу і повернення до особистого профілю. Після в «Налаштуваннях» з’явиться і шуканий параметр «Закритий аккаунт».

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: