6 головних помилок при розкручуванні інстаграм

Інстаграм вже давно перестав бути соціальною мережею, де користувачі просто діляться фотографіями. Тут можна вести бізнес, просувати особистий бренд, спілкуватися в чатах.

З’явилося багато блогерів, заробляють в інстаграмі. І інтернет-магазинів , які продають товари тільки через instagram. Заробити гроші в інстаграм – реально. Але і особистий аккаунт, і бізнес-профіль необхідно просувати . При розкручуванні користувачі допускають помилки, і ми розповімо про найпоширеніші з них.

Розраховувати, що аккаунт в інстаграм швидко стане популярним

Заводячи блог, або відкриваючи інтернет-магазин користувачі розраховують на швидку розкрутку. А якщо популярність не приходить – закидають інстаграм-сторінку.

Потрібно зрозуміти, що кількість передплатників – це не запорука успіху. Тисячі накручених роботів не приносити прибуток. Зробити особистий бренд популярним, або набрати лояльну аудиторію в магазині – не швидкий процес. Це не вийде зробити за тиждень, чи місяць.

Якісна розкрутка інстаграм-аккаунта – це довго. Зате, буде жива і зацікавлена ​​аудиторія, яка стане гарантом постійного доходу. Накручені передплатники, Куплені коментарі та лайки – не принесуть ніякої користі і грошей.

Ні працюють способів, як можна швидко розкрутити свій інстаграм.

Починати просування непродумані стратегії

Перш ніж розкручувати аккаунт в інстаграм, потрібно продумати план роботи зі своєю аудиторією. Якщо це блог – повинна бути тема і авторська подача. Якщо магазин – він повинен виділятися в інст, бути красиво оформленим.

Без цього будь-яка реклама та розкрутка будуть закінчуватися зливом грошей і марною тратою часу. А з грамотно продуманою стратегією можна приступати і до платного, і до безкоштовного просуванню в інстаграм.

Делегування роботи в інстаграм

Цей пункт не стосується інтернет-магазину. У тому випадку, коли може бути розумніше передати ІНСТА професіоналу. Але, якщо це – особистий блог, делегування – погана ідея. Публіка помітить зміну автора. Найуспішніші блогери ведуть свій інстаграм самостійно. Кращий спосіб, як делегувати ведення свого аккаунта – не робити цього взагалі.

Не намагатися витягти з інстаграма прибуток

Ще одна часта помилка при роботі в інстаграм – довго не монетизувати його. Часто блогери чекають більшої популярності, щоб не робити дешеву рекламу, а відразу брати великі замовлення. Чому важливо монетизувати свій instagram якомога раніше?

По-перше, так людина не навчиться працювати в інст з реальними замовниками і грошима. А по-друге, якщо вкладатися в просування – профіль повинен приносити прибуток. Нехай на перших порах дохід буде менше витрат. Але це дозволить бачити результат і не втратити мотивацію. Про те, як отримати прибуток, читайте в статті: «Як заробити блогеру в інстаграм: 6 кращих способів».

Сподіватися на органічне просування

Тільки органіка – не працює. Неможливо отримати популярний акк в інстаграмі тільки за рахунок попадання в топи по хештегом, геолокації і т.д. Чи не вийде набрати аудиторію виключно завдяки якісному контенту. Хоча це цікаві пости – необхідна вимога.


Вкладатися в розвиток – необхідно. Це можуть бути грошові вкладення в рекламу, наприклад, покупка її у блогерів. Або вкладення часу, як колаборація і взаємний піар з іншими користувачами. Детальніше про просування в інстаграм читайте в статті: «Як набрати передплатників в інстаграмі» .

Бути нещирим

Чесність і людське обличчя – популярний тренд. Вести блог так, як ніби це офіційна сторінка будь-якої організації – помилка в просуванні інстаграма. Зайве серйозний і діловий стиль не зможе залучити аудиторію. Користувачам цікаво стежити за людиною, або за командою людей, ніж за організацією. Для цього:

  • будьте чесними з аудиторією;
  • розповідайте про свої помилки;
  • уникайте канцеляризмів, розмовляйте і пишіть тексти простою мовою, як з друзями ;
  • іноді використовуйте гумор.

Ці правила працюють і для блогу, і для магазину. Якщо потрібно просувати бізнес – показуйте життя команди. Пам’ятайте, що люди купують у людей набагато охочіше, ніж у безликих організацій. Тому важливо розвивати свій особистий бренд.

Це найпоширеніші помилки при розкручуванні інстаграма, які ще довго залишаться актуальними.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: