Обкладинки для актуальних історій в інстаграм

Актуальні історії в Instagram – різновид Stories, не зникають через 24 години після публікації в профілі, а спеціально закріплених відразу під полем з біографією та супутньою інформацією. В «вічних» історіях розробники пропонують зберігати ті речі, яким не місце серед стандартних постів, але в той же час вимагає окремої уваги.

Блогери переносять в сторіз без «терміну придатності» звіти з поїздок, анонси, відеоролики із зустрічей з передплатниками, мандрівники – віртуальні альбоми з поїздок. Маркетологи пропонують інтернет-магазинах, бізнесменам і індивідуальним підприємцям генерувати обкладинки для актуальних історій в Інстаграм, а після ефективно розповідати про товари і послуги передплатникам.

Додаємо актуальні історії в Інстаграм

Як і раніше наводити порядок на сторінці в соціальній мережі Instagram доведеться через окремий додаток, доступне на iOS і Android. На комп’ютерах через браузер Stories все ще недоступні для завантаження, але вже відкриті для перегляду і навіть коментування. Якщо контент вже підготовлений, значить діяти доведеться так – відкрити соцмережа, перейти на головну сторінку з новинами, свайпнуть вправо для завантаження фотографії, вибрати інформацію з профілю для оформлення в Stories. Після публікації на особистій сторінці з’явиться можливість «Додати в актуальне». Там же формується рубрика з назвою і обкладинкою.

Види обкладинок для історій

Незважаючи на неповноцінний статус у порівнянні зі звичайними публікаціями, для вчених Stories вже давно передбачені окремі категорії, які потребують певного підходу і ідей. Розглянемо їх окремо.

Іконки

Вічні Stories в Instagram з обкладинками у вигляді іконок – поширений варіант надання важливої ​​інформації через візуальні асоціації. За простим і лаконічним дизайном легко приховувати цілком очевидні речі. Знак відсотка підкаже про знижки та спеціальні пропозиції, а хмарка з коментарями допоможе відшукати розділ з коментарями і відгуками.

Нестандартне, але цікаве доповнення до іконок – стікери, запозичені з соціальних мереж і додані на контрастний або виразний фон. Всього секунда, а результат уже на екрані.

Скетчі

Оформити ідеї в дизайнерські замальовки в рази складніше, ніж звернутися за допомогою до іконок, широко представленим в мережі. Скетчі – справа рук професійного ілюстратора, здатного передати на ледве можна було розрізнити обкладинці необхідні подробиці. Якщо ж під рукою не виявилося художника, то спроби виділитися на тлі конкурентів вже скоро перетворяться в безглуздий візуальний протест на тлі вже звичних Stories.

Уникнути наслідків допоможуть або шаблони в графічних редакторах із заздалегідь відмалювати стікерами (є ризик нарватися на таке оформлення в сторонніх профілях), або ж смайли з яскравими декораціями позаду.

Фотографії

Без дизайнера і ілюстратора задати тон профілем в Instagram і через обкладинки Stories розповісти про всі переваги товару або послуги допоможуть фотографії. Наочні картинки спрацюють далеко не скрізь – в тій же фінансовій сфері сфотографовані купюри не розкажуть про валютні вклади або ж кредитах. Інтернет-магазини, мандрівники або ж ентузіасти-хендмейкери від знімків тільки виграють. Додатковий спосіб прикрасити фотографії – прикріпити круглі рамки, за формою повторюють обриси обкладинок з Instagram.

Заголовки

Вічні Stories соціальна мережа дозволяє відразу ж підписати для наочності та економії часу відвідувачів профілю. Вивести назву можна і на обкладинку, сховавши текст. Проявити фантазію в коротких текстових замальовках теж можна, потрібні геометричні фігури, різкі масляні мазки і парочка аксесуарів у вигляді ледь помітних смайликів, доповнюють атмосферу.

Композиції

Рідкісний творчий прийом, що обертається навколо спроби зв’язати окремі обкладинки в єдине зображення або напис. Поставити таку серйозну роботу в профіль варто хоча б заради підтвердження професіоналізму, але лише в тому випадку, якщо сторінка в соціальній мережі присвячена дизайну, IT-технологій або сучасному мистецтву. В інших випадках простіше зосередитися на інших способах спілкування з передплатниками та потенційними клієнтами.

Мікс

Готова збірна солянка з тексту, картинок і іконок хоч і виглядає чимось легким і передбачуваним, все ж вимагає певного підходу до реалізації. Важливо зберегти читаність шрифту, не забути про виразних фонових зображеннях, а заодно подбати про контрасті, балансі і гармонії. Часто упакувати все разом відразу ж не зможуть навіть гуру і професіонали, але варто поекспериментувати і станеться справжнє диво.

Як оформити обкладинку для актуальних історій

Зробити якісні і нестандартні обкладинки для актуальних історій в Інстаграм можна різними способами. Якими? Залежить від необхідного стилю і підсумкової «складності»:

Через редактор в Інстаграм

Створити красиві шпалери для вчених Stories через Instagram складніше, ніж спеціальні графічні редактори, але теж реально. Важливо вибрати фон, розібратися з наповненням (стікери, фотографія, текст) і зібрати доступні «інгредієнти», на кшталт шрифтів і фонів разом. Процедура не займе і 10 хвилин вільного часу.

За допомогою Canva на комп’ютері

Взаємодіяти з графічним редактором Canva розробники вже давно дозволяють через браузер. На офіційному сайті підготовлений весь спектр можливостей для Stories в Instagram. Навіть окремі теми з контентом і ті передбачені, але ще важливіше наявність прикладів. Варто підглядати за чужими роботами і фантазія відразу ж розіграється, а доступні іконки і кнопки доведуть почате до кінця.

За допомогою Phonto

Мобільний ексклюзив, зосереджений на створенні художнього контенту за допомогою заздалегідь підготовлених шаблонів: фон, колір, шрифт, стікери, смайлики. Варто з’єднати доступні елементи разом і сторінка в соціальній мережі відразу ж перетвориться.

Використовуємо Photoshop

Photoshop – графічний редактор не для новачків. Перевантажений інтерфейс і заплутаний функціонал чи допоможуть хоча б за півгодини сконструювати відповідну обкладинку і залити результат в мережу.

Якщо стартові навички вже давно накопичені або ж з’явилося бажання розсунути горизонти, то ось найпростіший варіант підготовки контенту для Instagram:

  1. Полотно. Як исходника варто вибрати варіант Custom з дозволом 1080х1920. Вертикально витягнутий полотно ідеальний для портретів соціальної мережі.
  2. Заливка. Функція Paint Bucket Tool допомагає вибрати відповідний фон для полотна через Photoshop. Альтернативний варіант, скористатися підготовленим набором, завантаженим з мережі або з тематичного ресурсу.
  3. Заставка. Після базової підготовки залишилося розібратися лише з конкретикою. У центрі полотна не обійтися без фотки, іконки або скетчу. Подібний контент знову легко відшукати в мережі (IconFinder, NounProject і Behance). Залишилося лише все схрестити, зберегти в PNG і завантажити в Stories як обкладинки.

Правила для обкладинок вічних історій

Формальних або технічних обмежень соціальна мережа Instagram до оформлення вічних Stories не висуває. Зовсім не обов’язково гадати з розмірами обкладинок або фотографій, підбирати формат для зображень або ж проходити перевірку на плагіат.

З точки зору доступності, дизайну і цілісності правил передбачено багато:

  1. Бажано витримувати єдину колірну гамму без несподіваних або випадають із загальної картини відтінків і поєднань.
  2. Через зображення обкладинок важливо відразу ж виділити тематику зібраних альбомів. Знижки, адреси, консультації, кожен потенційний передплатник повинен відразу ж розібратися, куди натискати і навіщо.
  3. У назві не можна вписувати більше 10 символів (букв або цифр в сумі), інакше напис скластися і не буде доступний широкому повністю.
  4. Бажано не повторювати назву альбому через заголовки в обкладинках. Краще скористатися фотографіями, іконками або хоча б смайликами.

Ще сервіси для створення обкладинок в Інстаграм

Крім Photoshop, Canva і мобільного сервісу Phonto, підготувати обкладинку допоможе ціла підбірка програмного забезпечення від відомих і незалежних розробників:

  1. Adobe Sketch. Професійний інструмент з нескінченним потенціалом. Крім обкладинок, Sketch допоможе з підготовкою постів перед публікацією і навіть розвине навички малювання у тих, хто не боїться експериментів.

  2. Story Art. Поширена платформа для генерації стандартних і вічних Stories. У комплекті тисячі шаблонів, сотні шрифтів, а ще гнучко палітра і вільно обрані кольору. Реклама теж на місці, але для базової підготовки сторінки в соціальній мережі потерпіти рідкісні оголошення і промо-ролики не проблема.

  3. Mojito. Графічний редактор, що дозволяє по частинкам зібрати обкладинку або стильну фотографію для Instagram. Як і у випадку зі Story Art особисті навички майже не знадобляться (якщо не брати до уваги тяги до прекрасного), важливо лише прощелківать підготовлені набори і вибирати відповідні варіанти.

  4. Unfold. Невигадливий, але мультифункціональний мобільний компаньйон, пронизаний цікавими і мінімалістичним ідеями для Stories. Шаблони, шрифти, стікери, скетчі – стартовий набір вражає. Для пробного запуску навіть не буде потрібно реєстрація.

Крім перерахованих помічників, схоже за задумом програмне забезпечення легко відшукати в AppStore і Google Play за запитом Stories в Instagram.

Прочитайте відгуки і приступите до творчості. Але варто пам’ятати про сервісах IconFinder , NounProject і Behance, де щодня з’являються тематичні іконки для обкладинок. Причому, крім безкоштовного контенту, легко відшукати і платний авторський з виразною стилістикою. Такого у конкурентів точно не з’явиться!

Зробити обкладинку для актуального контенту в Інстаграм легше, ніж здається спочатку. За допомогою спеціального програмного забезпечення, нескладних правил і часткового запозичення ідей у ​​конкурентів, зібрати колекцію обкладинок зможе і новачок без знань в дизайні і графіку. Варто лише поекспериментувати і оформлення профілю перетвориться до невпізнання.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: