Як зробити рекламний пост самому: 5 головних правил

Перед запуском реклами власникові облікового запису доводиться вирішувати, чи довірити створення постів фахівцям або зробити їх самому.

Якщо мова йде про невеликий бізнес, наприклад, продаж товарів ручної роботи, оплата послуг зазвичай недоцільна. Тому варто знати кілька основних правил створення ефективного рекламного повідомлення з нуля самому. Ці поради можна використовувати в оформленні безкоштовної реклами в instagram.

Правило 1: правильні кольору

Оскільки Інстаграм спочатку створювався як майданчик для розміщення фотографій, більшість користувачів в першу чергу звертають увагу на картинку.

Практика показує, що зображення у світлій і яскравою кольоровою гамою зазвичай користуються більшою популярністю, збирають більше лайків і кліків ніж темні та чорно-білі зображення.

Однак і тут можуть бути виключення: наприклад, стильні чорно-білі фотографії для магазинів рок-атрибутики будуть більш доречні, ніж картинки в пастельних тонах.

Правило 2: деталі і емоції

Велику роль відіграє композиція – фотофон, додаткові деталі, використання фільтрів і інших цікавих моментів.

Цікавий факт: добре привертають увагу зображення людей. Особи, на яких видно емоції, або фотографія красивого тіла підвищують довіру до реклами.

Простий, але дієвий прийом: якщо серед цільової аудиторії переважно чоловіки, то фото дівчини в купальнику значно збільшить ефект рекламного поста. Однак в зворотному порядку це правило не працює.

Правило 3: особливості цільової аудиторії

З попереднього правила випливає наступне: кожен рекламний пост треба створювати з урахуванням інтересів і особливостей цільової аудиторії.

Наприклад, реклама, розрахована на студентів технічних вузів, що містить дві контрастні картинки радісного і сумного людини з рекламованим товаром і закликом: «Не будь гуманітарієм, купи ***». Такий пост створює відчуття спільності і істотно збільшує продажі.

Правило 4: контакти

У змісті поста треба розміщувати посилання на свій аккаунт в Інстаграм. Публікацію можуть репостнуть або поділитися нею з друзями. Якщо вона сподобається людині, який не підписаний на аккаунт, він повинен швидко і просто знайти джерело.

Інтернет-магазинам бажано вказувати номер телефону для зв’язку і режим роботи.

Правило 5: ненав’язливість

Текст повідомлення повинен виглядати як дружню пораду або розповідь. Особливо обережним треба бути з прямими закликами: щось зробити, підписатися на канал, залишити коментар та інше. Такі звернення можуть сприйматися агресивними або нав’язливими.

Всі ці поради є спільними і досить умовними. Головне, щоб зображення було візуально приємно, а інформація в пості написана доступною і цікавою мовою, з урахуванням особливостей цільової аудиторії.

Поради поширюються на публікації в стрічці і сторіс.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: